OCEANY /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: ChiefKrähe »

Nie ma znaczenia co napisal Renoir.Kobieta musi byc zgrabna i miec nadobne oblicze.Jej wartosci wewnetrzne nie maja najmniejszego znaczenia,dlatego ze sex z wartosciami wewnetrznymi nie jest mozliwy.Z wrednym charakterem mozna sobie poradzic,z krzywymi nogami nie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: Reflex »

O ile sobie przypominam, gruba berta to bylo dzialo, nie moge sobie przypomniec gdzie - taka kolubryna jak ta uzywana przez Szwedow podczas oblezenia Jasnej Gory w Potopie Sienkiewicza.
Nie jest tak zle z brzuszkami. Ja np nie moge sobie na ten "luksus" pozwolic, tryb zycia i zawod nie pozwala.
Te sylweki pań: gruszki i jablka sa dla mnie nowoscia, pierwszy raz o tym slysze. Czy bywala kobiety brzoskwinie?

Polski jezyk jest tutaj dosc ubogi, faceci zwykle klasyfikuja kobiety na: cycatki, dupenki, laski, lufy, fajne d..y i matrony.

Kuguar (lub puma, kocica, z ang. "cougar") - dawniej, potoczne okreslenie kobiety w srednim wieku, ktora umawia sie z młodszymi mezczyznami. Obecnie okreslenie to oznacza rowniez kobiete atrakcyjna, ktora ma udane zycie seksualne, zawodowe i jest niezalezna finansowo.
Nazwa wziela sie od ksiazki Valerie Gibson „Cougar: A Guide for Older Women Dating Younger Men" Przewodnik dla dojrzalej kobiety randkujacej z mlodszymi mezczyznami.

Zeby panowala rownowaga, sa mlode kobiety randkujace ze starszymi panami. Nie wiem co na nie bardziej dziala, potfel czy urok staszych panow. Zwykle starszy pan oferuje atrakcyjniejszy klimat, mlodszy energiczniej odmladza kobiete w lozku.

A w ogole nie mam pojecia dlaczego czemu o tym pisze, ja sie na tym nic a nic nie znam... ;)
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Z wrednym charakterem mozna sobie poradzic,z krzywymi nogami nie.
------------------------------
wlasnie
o tym mowl renoir
aczkolwiek
lubil pulchne
co uwidocznil

<cyc
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: pomorzak »

ChiefKrähe pisze:Z wrednym charakterem mozna sobie poradzic,z krzywymi nogami nie.
alez alez
nogi i tak na boki wiec jaki problem
wredny charakter pozostaje po srodku
i nie miniesz
stare chlopy a uczyc trzeba :mrgreen:
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: jordan274 »

Pani Aloha zastanawiala sie czy okreslenie "gruba Berta "dotyczylo Niemki ,byc moze ,bo tak naprawde to bylo tzw.dzialo paryskie ,ktorym Niemcy ostrzeliwali Paryz w czasie 1-szej wojny swiatowej,a bylo to chyba przed bitwa nad Marna,a ze bylo to dzialo niemieckie ,to mysle ,ze ma Pani racje.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: alohilani »

Tak, wiem, ale czesto na Niemke mowili Gruba Berta (pewnie gruba jak to dzialo) niektorzy Polacy w moich stronach w Polsce oraz ci, ktorzy zostali po drugiej wojnie swiatowej na Zachodzie. A spotkalam tam takich, w Holandii.
ODPOWIEDZ