KUNST - czyli sztuka /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: jordan274 »

TAK panie Reflex ,ta bron ,ktora pan sie posluguje jest obosieczna,pan nie moze pogodzic sie z tym,ze panskie zdanie nie jest tu najwazniejsze ,tu kazdy ma rowne prawa i nawet jezeli czyjas opinia ,czy zdanie nie zgadza sie z panskim ,to nie ma pan prawa gnoic kogos ,obrzucac wyzwiskami ,ja rowniez napisalem ,mysle dosc lagodnie ,a pana reakcja byla obrazliwa i arogancka i prosze mnie znowu nie posadzac o stronniczosc,bo akurat w tym wypadku jedno z drugim nie ma nic wspolnego.
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: ChiefKrähe »

Wiecie dlaczego tak lubie to forum? Dlatego ze ono jest dla ludzi,ktorzy nie maja nikogo kto by ich rozumial albo nie rozumial.Tutaj przynajmniej mozna byc niezrozumianym,do tego cieszyc sie nieustajacym zainteresowaniem dla swojej osoby i wywolywac u innych gwaltowne emocje - czegoz chciec wiecej.To miejsce jest swiete.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: jordan274 »

Moze takie swiete to ono nie jest, mysle jednak ,ze czesciowo ma Pan racje.Pozdrawiam
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

nie mówi nikt . że Pan racji nie ma, Panie Reflex. tylko że metody Pana są niesympatyczne, delikatnie mówiąc.
Pan może mieć o nas opinię wszystkich, taką lub inną, nie dorównujemy pańskiemu intelektowi, ale czy koniecznym jest jechanie po bandzie?, że ktoś jest kretyn. idiota, itd.... kubły określeń. Tak na wszelki wypadek. powiem, że ja też nie lubię tego słyszeć ani gdy do mnie ani gdy do sąsiada o którym wiem . że oszołom. Prawdę i argumenty można podać na tacy a można wylać z kubłem pomyj.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

i dodam,
że przecież Pan Reflex jest zbyt inteligentny by nie wiedzieć, że pisząc te słowa sprawia przykrość i prowokuje. ale jednocześnie wie, że jeśliby ktoś (tu pan Cyc) był takim jak on o nim wydaje opinię, że Pan Cyc nie tylko się nie zmieni,a tą opinią nas nie uświadomi , bo my swoje wiemy, a więc Pan Refleks pisze tak aby pisać, aby się droczyć i argumentować coś czego nie ma. Przecież Pan Reflex nie wie ani kim jest Cyc tak na prawdę, nie wie też kim jestem ja. poza oczywiście panem godzillą , który twierdzi , że on jest Napoleonem a ja Józefiną.
Możemy się więc bawić w wydawanie opinii o nas nawzajem. Kto jaki jest. Wyszukiwać fajnych określeń. Zabawa będzie przednia. No i koniecznie z argumentacją. Tylko jeśli to sprawia przykrość Panu Cycowi, jeśli go to nie bawi, wyrządzamy mu szkodę, Pójdzie sobie, bo w tej piaskownicy sypią piaskiem w oczy.
Jeśli zrobi się tu huzia na Pana Reflexa to też zabiorę głos, bo mówiłem już.
Marek Edelman też mówił : zawsze, niezależnie od tego kim jest bity - trzeba być po jego stronie.
poprzednio wspomniałem 2 inne cenne uwagi M.E.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: godzilla »

podziwiac mozna odwage reflexa ze zaczal krytykowac partie "sqwysynow i zlodziei", jak ja nazywa Pan Stonoga, gdy juz ta partia idzie na dno przebiwszy kolejne dno chamstwa i hipokryzji...

i reflexio dostal pare lajkow... bo napisal pare opinii wslizgujacych sie w dupy rzadzacych a jakies lewicowe kmioty go poparly.... lal, albo wow!

bo trzeba wiedziec ze reflex onegdaj walczyl z komuna i byl internowany, oraz przyjechal do usa w wieku 18 lat... czyli i wszystko i nic sie nie zgadza w jego biografii...

sprawiedliwy.... po co ci te przypiete meskie genitalia? jako baba na tym forum zrobilabys kariere... reflex by cie holubil i podziwial... do pierwszego postu gdzie bys go skrytykowala... oczywiscie... potem przez lata by lal na ciebie gnoj z automatycznej gnojarki made in usa, aby kiedys, gdy juz padniesz przed nim na kolana i poprosisz o wybaczenie, zaczal cie traktowac jak czlowieka... tu mamy pelno na forum takich przykladow... obecnie w liczbie JEDEN...

i nie, nie zgadzam sie z podejrzeniem ze reflex jest czlowiekiem inteligentnym! to jest kmiot sila oderwany od szczotki do czyszczenia kibli o inteligencji pantofelka, nie obrazajac inteligencji tego ostatniego....
Reflex pisze:Ja nie pisze tu dla poklasku, ani dla racji. Jestem na tym polu zupelnie spelniony i niepotrzebny...

Nie uzywam wywzwisk bo rozmawiam z ludzmi na poziomie...

Moja racja jest prawda i szczerosc.
a to jest podsumowanie reflexa... gdy rozmawia z ludzmi "na poziomie" to nie uzywa wyzwisk...
i jest prawdziwie szczery w swoim debilizmie...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

Panie Godzila. ja widzę, żeś Pan lecisz równo z magla wyzwiskami choć takowe właśnie potępiłeś.
ech.... wszyscyście po jednych pieniądzach.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

i nie wiem kiedy tu znów zaglądnę....
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Panie sprawiedliwy

w gruncie rzeczy sprawa jest prosta jesli przypomnimy pewna wypowiedz reflexa napisana dawno temu – w roku w ktorym wpisalem sie na forum - za jego motto – cytuje z dokladnoscia (pamiec mam znakomita)
„...forum jest rodzajem ringu boxerskiego....“
to mowi o jego postawie i jego funkcji jako uczestnika wb ktora realizowal przy pomocy wyzwisk
dzis przez niego stosowanych juz z pewnym umiarem

nigdy nie podjal dyskusji na temat zawartosci pewnych wypowiedzi – lecz dyskredytowal zawsze
jej autora kiedy nie zgadzal sie z meritum tej wypowiedzi – badz - co jest najczestszym przypadkiem – jej nie rozumial pomimo wysokiego stopnia inteligencji i madrosci/to panska ocena/

zatem
metoda nie zmienila sie do dnia dzisiejszego o czym swiadczy ponizszy cytat – fragment jego wpisu w tym /kunst czyli sztuka/ watku

„Nie zgadzam sie rowniez o Sympatyczny, ze Cyc jest inteligentny o erudycji (belkocie) nie wspomne. 
Moim skromnym zdaniem jest przerazajaco glupi, jest falszywy, agresywny, zarozumialy, zaklamany i nienawistny. Amen. Moja subiektywna opinia.
Ciekawe, ze Cyc mial i wciaz ma problemy wieloma ludzmi, ja z cala reszta uzytkownikow zyje w zgodzie i przyjaznie. „

czego to dowodzi?
Niech pan odpowie na to pytanie sam

jesli przecza pan gdzies slowo „klamiesz – klamstwo“ wowczas bedzie to stereotyp - od dawna stosowana metoda - nie przyznac sie do bledu (nigdy i nigdy nie padlo z jego strony zdanie „pomylilem sie“) - wrecz nastapi atak na tego ktory jego blad lub karygodna opinie zauwazyl

nie jest istotne ze czlowiek o niklym poziomie wiedzy (jego podrecznikiem jest wikipedia) czego dowodzi teza ze sztuka jako zjawisko niematerialne jest rzemieslniczym kunsztem - pal szesc nie musi wiededziec ale powinien jesli sie wypowiada w formie zarzutu i ocenia mnie jako glupca – na to nie zwracam uwagi – to jego ocena ale nie tych ktorych cenie i vice versa

o wysokim poziomie jego inteligencji swiadczy niezrozumialosc sensu prostej i krotkiej humoreski – traktujac ja jako rzecz tak powazna powazna ze wymga korektury – przede wszystkim dotyczy to wypowiedzi na trudniejsze tematy

powiadam – nie zarzucam mu intelektualnych brakow bo ludzie sa rozni co wynika z genetyki i nie jest to ich wina lecz zarzucam bezpodstawne pretensje i ocene mojej osoby o ktorej nic nie wie
ale z niebywla czelnoscia wydaje werdykty jak w cytacie wyzej

jest tak ze na podstawie pewnych wypowiedzi mozna ocenic wartosc czlowieka – co udowodni tylko psychologia – zatem nie godzi sie by ktos nikly szafowal opiniami i ponizajacymi ocenami nie samych wypowiedzi - ale ich autorow


CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: Reflex »

nie mówi nikt . że Pan racji nie ma, Panie Reflex. tylko że metody Pana są niesympatyczne, delikatnie mówiąc.
Pan może mieć o nas opinię wszystkich, taką lub inną, nie dorównujemy pańskiemu intelektowi,
Tutaj sprawiles mi duza przykrosc... Gdyby to powiedzial Cyc, albo godzilla, ale TY?

Czy ja kiedykolwiek napisalem ze ktos mi w czyms nie dorownuje? Nigdy!!! Ani tutaj, ani w realu.
Nie moj styl i nie moje metody, nie uwazam sie za nic lepszego od zadnego uczestnika forum.

To wlasnie Cyc topil cale forum w pogardzie zwracajac sie do uczestnikow "sluchac arszlochy", on ma swoje pogardliwe "capito?". Obrazal mnie w bezwzgledny sposob tysiace razy, podobnie obrazal katolikow, narod niemiecki, amerykanow. Poslugiwal sie oszczerstwem i klamstwem. Narobil wiele zlego, skrzywdzil wielu ludzi. Do spolki z godzilla zniszczyl to forum.

To nie jest sprawa na dzisiaj, to ma swoja historie, ciagnie sie przez wiele lat. Nie widze zadnego powodu, zeby go nie nazywac po imieniu.
Uwazam go za prostaka, glupca i obludnego, zlego czlowieka.
ODPOWIEDZ