KUNST - czyli sztuka /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: alohilani »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: pomorzak »

Galwas pisze:Kurde! Nie gniewajcie się, ale te tematy mi nie leżą.
przykład sztuka.
Pan tu panie Galwas piardoly sobie piszesz
a Platforma tonie.
Kobita za sterem to to samo co za kierownica.
Za kółkiem dostaje malpiego rozumu i staja sie agresywne.
Sam odczulem na wlasnej godnosci gdy po zajechaniu drogi miast sie pokajac pokazala mi srodkowy paluszek.
Tak samo kieruje Angelina co ino na zasadzie reakcji ale bez wlasnego pomyslunku. Kompleks strazaka czyli lanie wody.
Pani premier, no jak sie ona zwie, pani Kopacz ( choc powinno byc Kopaczowa czy Kopaczka ?) tez wziela przyklad i reaguje. Powywalala i wstawi nowych ale czy to cos da ? Panika wyzwala emocje zwane dokopaniem lezacemu.
Wice pojechal godzic Zydow i Palestyne.
Obrazek
Przynajmniej ten jest pelen optymizmu i zadowolony.
Mysle ze tegoroczne wybory dadza platformie czas aby sie wzajemnie pozagryzali. Selekcja naturalna pozwoli przetrwac najsilniejszym jednostkom. To jest ten optymistyczny wariant z usmiechnietym Grzesiem.
Przyszly prezydent juz pokazal jaki jest szybki i zdecydowany i uratowal Boga w postaci hostii.
Po uratowaniu Boga to ratowanie Polski to pryszcz. Chlopjuz ma wlasny rzad co czeka na objecie.
Powoli czas pomyslec o sytuacji po wyborach. Kiedys sie wydawalo ze Jarek i tak ma przewalone bo nie znajdzie koalicjanta. Obecnie lekko sie to zmienilo. Ludki z przekory dokopia lezacemu i obsypia laskami oszolomow.
Juz tak jest w Polsce. Pewnym tez jest ze jak juz ich wybiora to beda na nich biadolic bo taka juz tradycja.
Jednym slowem juz za cztery lata bedzie szansa na otrzezwienie i demontarz niezliczonej ilosci pomnikow kaczora wielkiego. W ramach konspiracyjnych pozostawilem sobie moje zdjecie z rydzem jako list zelazny jak by co do czego.
Ja zyc Galwas, jak zyc ?
" Kiedy przyjdą podpalić dom,
ten, w którym mieszkasz - Polskę
i pod drzwiami staną, i nocą
kolbami w drzwi załomocą "
Jak zyc Galwas, jak zyc ?
W CV bedzie obowiazkowa rubryka z data chrztu, 1 komuni, bierzmowania i innych sakramentow.
Poswiadczenie o pierwszopiatkowych spowiedziach od proboszcza.
Bedzie pieknie i poboznie. Nawet Godzil wygrzebie swoje swiadectwa i stanie sie gorliwym katolikiem.
Ty Galwas tez przelec swoje papiery a jak problemy to po starej znajomosci znam jednego w Toruniu to za symboliczna oplata staniesz sie szacownym i godnym zaufania.
Jakos trzeba zyc Galwas, trzeba zyc.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: Galwas »

No na pani Kopacz, to ja się niestety zawiodłem. Wygląda na to, że to premierostwo przypadło jej zbyt późno, i żadnych jaj ona teraz nie posiada, a już ta jej pobożna minister spraw wewnętrznych, to istna katastrofa.

Ty Pomorzak lepiej napisz szczerze jak to właściwie było z tym Rydzykim? Bo te twoje zdjęcia wywołały wiele emocji i pewnego nawet wzburzenia… Ja ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, co do twoich intencji, ale niektóre koła na tym forum były nimi – wiesz - bardzo zdezorientowane… A nawet - jak się to dzisiaj kretyńsko w Polsce mówi - zbulwersowane!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: pomorzak »

Galwas pisze: Ty Pomorzak lepiej napisz szczerze jak to właściwie było z tym Rydzykim? Bo te twoje zdjęcia wywołały wiele emocji i pewnego nawet wzburzenia… Ja ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, co do twoich intencji, ale niektóre koła na tym forum były nimi – wiesz - bardzo zdezorientowane… A nawet - jak się to dzisiaj kretyńsko w Polsce mówi - zbulwersowane!
Galwas
do czego ty mnie namawiasz
jak napisze jak bylo to wszelkie legendy diabli wezma
i list zelazny na ciezkie czasy
i pewne kola pomysla ze sie tlumacze
albo co gorsza kajam

ty rozumny czlowiek i wiesz ze zycie jaest bardziej prozaiczne jak legendy

no dobra
wszystko to bylo dzielem przypadku choc nie do konca
mam szwagra co chodzi w sukience
jako ze bylismy razem w Toruniu oprosilem aby pokazal mi radyjo
weszlismy na teren i poogladalismy to co do zwiedzania
i gdy chcielismy sie zbierac widzimy Toyote Auris co czeka na dwie leciwe damy
a za sterami ojdyr
no to poprosilem szwagra aby zagadal i zapytal czy zrobi se z nami fotke
ludzkie panisko ten ojdyr bo bardzo chetnie
klechy se pogadali a ja juz cieszylem sie na wrazenie jakie ta fotka zrobi na mojej ciotce
legionistce radiowej co nie miala jeszcze okazji swietej reki ucalowac a mnie za poglady za antychrysta miala
kobitki co je ojdyr odwozil chcialy mu przekazac wypchana koperte do reki ale odmowil i polecil aby zaniesc do recepcji
uczynily to bardzo ochoczo i pelne szczescia ze dzieki nim to boze dzielo dalej sie rozwinie
wtedy tez sobie pomyslalem ze ojdyr to taki inny rasputin co uszczesliwia leciwe niewiasty
oczywiscie ze wzgledu na szwagra zachowalem to dla siebie

po powrocie do domu nie moglem sie oprzec i wstawilem to zdjecie na forum bez specjalnego komentarza a pod tytulem chyba - nowy kolega
co sie po tym wpisie dzialo to juz sam wiesz
ot i wszystko
i cala dotychczasowa legendy w plecy
ty Galwas docen ze tak sie przed toba rozpialem
ale Polak, Niemiec, Wegier trzy bratanki no i ten czar osobisty jaki roztaczasz
od pierwszego naszego spotkania na forum
gdy proponowales ostateczne rozwiazanie kwestii katolikow
to byly czasy
pozdro
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: zoskicyc »

JWP Galwas

Nie pisz pan "pod" reflexa
To jest niezbyt udany plagiat
Jego wysoce intelektualnyc bzdur
W pismie
On jest nidoscigniony
Jego poziomu pan nie osiagnie

Zreszta
Kto wie cz jego texty nie maja jakiegos imprmatur
Albo np copyright
Moz pon zostac oskarzony i pojsc do kicia
A jesli tak niech pan postara sie o niemieckie wiezienie
Tu wiezniowie maja lepiej niz ci z hartz4
Zreszta
Najwiekszy kic w weiterstadt dosyc blisko
Bedr pana wspomagal modlitwa -dobrym slowem i jalmuzna
Polece dusze pana naszemu xiedzu ktory nie kradnie

Cyc

Zreszta
Mam
Dobre znajomosci z dyrektorem dieter judasch-em bo chodzimy do trego samego kosciola i znam xiedza to
Umiescimy pana w celi dla katolikow
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: Reflex »

JWP Galwas
Nie pisz pan "pod" reflexa
To jest niezbyt udany plagiat
Jego wysoce intelektualnyc bzdur
Cyc
Nie tylko ja i Galwas odebrali identycznie Twoja zawisc , tak zareagowali prawie wszyscy.
Tu nikt pod nikogo nie pisze, czasem Cyc sie podlizuje, ale to typowy dla niego zebraczy gest.

Po 40 telewizorach , kilku basenach i wielu komputerach Reflexa, nie uniosl Pomorzaka Fontanny w Bydgoszczy i mercedesa a ociec Rydzyk przechylil czare goryczy. I tak do dupy na codzien samopoczucie Cyca popekalo do reszty w szwach. Wlasciciel krowy, artysta Cyc jest jak Don Pedro z krainy dreszczowcow: smutny, szary i nieszczesliwy.

W ogole dla artystow to nie jest najlepsza pora. Pisza ze Adam Mickiewicz pochodzi z haniebnej rodziny, pijakow, awanturnikow, lichwiarzy i zawadiakow. A Juliusz Slowacki to byl dobry poeta, ale buc, narcyz, egoista i hejter. Czy ktos widzi pewne pararele w tej historii? Artysci.

A Galwas so spolki z ChiefKrache, to nieosiagalne duo, klasa sama w sobie, sa oni dwaj, potem dlugo nic i kiedy zaklinacz rzeczy Cyc zabiera sie do pisania o ktoryms z nich, niech wczesniej wezmie chlodny prysznic i zalozy przynajmniej kamizelke.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: Galwas »

Pomorzaku!

Dziękuję za podzielenie się kulisami twoich „niecnych konszachtów” z Rydzykim!
Ja też, to sobie jakoś tak wyobrażałem. No ale teraz wszyscy mamy już pewność.

Trochę szkoda… że zapytałem...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KUNST - czyli sztuka /CYC/

Post autor: Reflex »

Nie szkoda Galwasie, niech sie teraz wstydza ci co prawem kaduka zrobili Pomorzakowi pieklo na forum a
sama historia jest sympatyczna i pouczajaca. Kto na niej wyszedl jak duren, nie trzeba wskazywac pakcem.

Chcialem dwa slowa o naszej polskiej premierowej Kopacz. Kobieta sympatyczna, inteligentna i dobrego serca, ale szef rzadu z niej jak z krowy Cyca baletnica. Zreszta tak zdolnosci, jak kultura polityczna w Polsce to jak ktos powiedzial: "wuj, dupa i kamieni kupa" a wyborcy jeszcze wieksza kupa... kamieni.

Poza kilkoma nazwiskami, jak Kwasniewaski, Tusk, Cimoszewicz, Buzek, Sikorski, Komorowski i moze kilkanascie nazwisk w sejmie , to amatorszczyzna i polityczne zadupie. A najwieksza kompromitacja, to wybor na prezydenta faceta o nazwisku Duda. Straszne. U nas Dudy to byli kolejarze i rzeznicy. To juz mogli wybrac Ogorek a co? Przynajmniej ladna, sexy i wacale nie taka glupia, jak ja chcieli przedstawic.
ODPOWIEDZ