DYSKUSJA /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: Reflex »

Ja tylko zyczliwie kibicuje. Czyz nie napisalem, ze jestem szczesliwy dla Was?
Twoja Jordanie poddancza, (zeby nie rzec psia) lojalnosc i uwielbienie sa wzruszajace.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: jordan274 »

Ja tez z sympatia ,to nie jest zadna poddanczosc ,moze lojalnosc jesli juz o to chodzi,probuje zabawiac sie w podobny sposob jak Pan,tylko Pan robi to w nieco inny sposob,Pan obraza i jest Pan chwilami wyjatkowo niesympatyczny,reaguje Pan w taki paskudny sposob nawet wtedy ,kiedy dany tekst nie jest skierowany przeciwko Panu.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Kiedy czyta sie wytryski tego faceta powstaje niezaprzeczalne wrazenie
ze na slowo CYC /byc moze dla kogos „erotyzujace“/ natychmiast rozpina rozporek
i zaczyna sie onanizowac /w polskim jezyku - „walic konia“ - nikt mi nie zarzuci ze
jest to zdanie o niemieckim pierwowzorze/ - wytryski sklada na forum w ksztalcie daru
dla ubogich duchem – by wierzyli w sile jego wytrysku

CYC
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

chachacha, che, che che. Czy to o panu godzilla? bo gdy tylko pomyśli o tej jakiejś paniusi to zaraz.....
czy to jakaś zaraźliwa choroba ?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: Reflex »

Kiedy czyta sie wytryski tego faceta powstaje niezaprzeczalne wrazenie
ze na slowo CYC /byc moze dla kogos „erotyzujace“/ natychmiast rozpina rozporek
i zaczyna sie onanizowac /w polskim jezyku - „walic konia“
WOW! Zdecydowanie Cyc dominuje jesli chodzi o metafory, finezje, blyskotliwosc i subtelnosc wyrazu.
Jednak Cyca sugestia o rozpinaniu rozporka rodzi podejrzenie, ze artysta praktykowal proceder "walenia konia" sponanicznie, czyli wszedzie tam gdzie przyzwoitosc nakazywala miec na sobie spodnie. Znaczy w miejscach nazwijmy to...odwiedzanych.

Mozna sie domyslic, ze nie robil tego na widok krowy Zoski, nie sadze ze ja doi w spodniach z rozporkiem, chociaz..... z artystami nigdy nie wiadomo.

Na koniec chcialbym sprostowac, ze kazdy ma swoje nawyki Cyc swoje a ja swoje. Ja sie nie onanizuje a juz w zadnym wypadku nie "wale konia" panie artysto Cyc. Onanizuja sie katolicy, konia wala Cyce i godzille.
Jesli juz, ja sie prosze pana masturbuje, po mesku i z drapieznym wdziekiem.

I prosze mi wybaczyc ale musze zapytac...
- Cycu, naprawde wierzysz ze na Twoj widok mozna miec erekcje? ... :lol: No moze pan Jordan.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Postprzez sprawiedliwy » Wt cze 16, 2015 9:00 am

chachacha, che, che che. Czy to o panu godzilla? bo gdy tylko pomyśli o tej jakiejś paniusi to zaraz.....
czy to jakaś zaraźliwa choroba ?
---------------------------------------

pani sprawiedliwa
niechze pani choc przez chwile bedzie sprawiedliwa
tak
jak nakazuje pani alias

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:Postprzez sprawiedliwy » Wt cze 16, 2015 9:00 am

chachacha, che, che che. Czy to o panu godzilla? bo gdy tylko pomyśli o tej jakiejś paniusi to zaraz.....
czy to jakaś zaraźliwa choroba ?
---------------------------------------

pani sprawiedliwa
niechze pani choc przez chwile bedzie sprawiedliwa
tak
jak nakazuje pani alias

CYC
ona tu przylazla zeby mnie zmusic swoimi dennymi postami do pisania... a ja nie chce wspierac trolli dorabiajacych do emerytury... ona przeciez pisze w kilkunastu, jesli nie w kilkudziesieciu miejscach...
a ja mam to w dupie i nie bede swoim pisaniem generowal czyichs zyskow... niech sama sie wysili i prowokuje na dwa fronty... raz za i dziesiec razy przeciw... placone ma od posta...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:... a ja nie chce wspierac trolli dorabiajacych do emerytury... ona przeciez pisze w kilkunastu, jesli nie w kilkudziesieciu miejscach...
a ja mam to w dupie i nie bede swoim pisaniem generowal czyichs zyskow... niech sama sie wysili i prowokuje na dwa fronty... raz za i dziesiec razy przeciw... placone ma od posta...
godek
a masz adres gdzie by sie zarejestrowac do tego dorabiania
bo jak dobrze placa to moze by sie oplacilo
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: DYSKUSJA /CYC/

Post autor: alohilani »

Ja bym chetnie poznala taka metode dorabiania, ale zaloze sie, ze sekret nie zostanie zdradzony dla mnie.
Od przybytku grosza przeciez nie boli, przydaloby sie troche wiecej zaoszczedzic.
ODPOWIEDZ