Z ostatniej chwili

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: scooby_brew »

Z ostatniej chwili: polski minister zapowiedział veto w sprawie zmuszania przyjmowania migrantów z 3ciego swiata. Brawo. Najwyższy czas żeby ktoś się sprzeciwstawił tym biurokratycznym bufonom z Brukseli. http://news.yahoo.com/minister-poland-v ... 02364.html

Z ostatniej chwili: Angela Merkel kupiła farmę w Paragwaju. Będzie miała gdzie uciekać po tym jak skończy "multikulturować" Niemcy i EU przez najeźdców z 3-ciego świata!
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: alohilani »

https://www.facebook.com/RadioSoleil/vi ... nref=story

Tego jednak w naszych mediach nie zobaczysz.

A oto jaki ktos, kto to zamiescil dal komentarz:

"Why aren't our news media showing what really happens with Muslim immigrants in Danmark, Germany France, Belgium and other EU countries? What is the reason and the purpose of this conspiracy? Did anyone explain in a true and comprehensive way the reason Merkel invited 1 mil Muslim immigrants."

To napisal czlowiek, ktory nie ma nic wspolnego z teoria konspiracji w ogolnosci.
Ot, demokrata i w dodatku ateista.

Spotkalam pare dni temu dwoje australijskich Egipcjan (25 lat w Australii), chrzescijan.
Dosc ciekawa rozmowa byla z ich perspektyw i moich.
Stwierdzili, ze to co nastapilo, to zalew chrzescijanskiej Europy przez muzulmanizm. Syryjczycy, ktorym nalezalo pomoc, byli pretekstem dla muzulmanizmu jako ruch religijnego i politycznego do wprowadzenia ich religii na tereytorium niewiernych.
Powinni byli byc selekcjonowani nie w Niemczech, ale w krajach, w ktorych czekaliby na przyjazd do Niemiec.
Ponadto, co nie jest zadna tajemnica i dla nas, muzulmanie redykalni zabijaja swoich.
Ja mam rodzine w Turcji, dwie dorosle corki brata mojego meza, ktorzy prowadza z Turkami agencje nieruchomosci. Co jakiegos czasu pisza o tym, aby modlic sie za ofiary w Istambule, tam czesto zdarzaja sie zamachy bombowe. One mieszkaja w czesci Alanya na szczescie.
Jakkolwiek uwazam, ze Syryjczykom nalezalo pomoc, to jak juz kiedys wczesniej pisalam bylam i jestem przeciwko zalwaniu chrzescijanskiej Europy przez muzulmanizm, w tym radykalny, czyli muzulmanizm walczacy.
A tu otwarto granice dla wszystkich...

Jesli chcialby sie ktos doczepic moze jak rzep psiego ogona do prezydenta Obamy za polityke zagraniczna USA, to nalezy pamietac, ze wojne na Bliskim Wschodzie rozpoczal Bush ojciec.
Mowiac o ropie nalezy pamietac nie tylko o napedzie do samochodow i innych urzadzen, ale nawet o plastykowym talerzu i kubku oraz o zabawkach dla dzieci i innych wiekszych lub mniejszych plastykowych przedmiotach, a takze bazie do farmaceutyki i kosmetyki.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: zoskicyc »

jesli to prawda
to przewiduje
ze europa /zgnila/
uwolni sie od
euromerklizmu
bakcyla - byc moze
jeszcze resztkami
sil opamieta sie
i uwolni od ddr-owskiego
realsocjalizmu


niech jej dobrze bedzie
byle nie tu - prusaczka
wraz z glupialym narodem

uwazam ze wszyscy niemcy
powinni wyemigrowac z nia
razem
pozostawic pole dzialania
moslemizmowi w europie

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: godzilla »

scooby_brew pisze:Z ostatniej chwili: Angela Merkel kupiła farmę w Paragwaju. Będzie miała gdzie uciekać po tym jak skończy "multikulturować" Niemcy i EU przez najeźdców z 3-ciego świata!
o ile jej rodacy pozwola wsiasc do samolotu i nie powtorza wariantu rumunskiego...
Niemcy to taki narod, ktory daje sie przez dlugi czas dymac ale.... kto ich tam wie?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: zoskicyc »

spytaj adolfa
austryjaka
on wiedzial

CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: jordan274 »

To forum robi na mnie zwlaszcza od pewnego czasu wrazenie jakiejs platformy kompletnych nieporozumien-delikatnie mowiac,tu zupelnie przestalo sie oceniac czy polemizowac z tekstami ,tu ocenia sie z duza wrogoscia przede wszystkim autorow,nie mozna ocenic np.wiersza czy opowiadania ,bo jest sie albo poplecznikiem albo czyms jeszcze gorszym,nie mozna nikogo popierac ,nie mozna zwracac sie do kogos przyjaznie,wlasciwie nic nie mozna.Godzilla jest be ,Cyc jest be,reszcie tez sie dostaje ,wobec tego o co tu chodzi ,czy ktos bylby uprzejmy mi wytlumaczyc.Na domiar zlego swiat zrobil sie do d..y ,chociaz wlasciwie trudno sie dziwic ,w koncu to forum tez wegetuje na tym swiecie....
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: godzilla »

tu zawsze tak bylo odkad siegam pamiecia... tylko kiedys to forum moderowano i debil nie mogl sie tak wybic i nie mogl sterroryzowac wszystkich... teraz fobie jednego chorego czlowieka sa na wierzchu i nikt nie ma prawa ani myslec ani mowic jak swiat wyglada... nie wszyscy chca tu tracic czas z wlasnego zycia na walke z debilizmiem, wiec odeszli... pozostala garstka przy reflexie lub przeciw reflexowi...

ci co wbrew naturze i zdrowemu rozsadkowi pozostali przy reflexie maja jakies skrzywienie psychiczne.... moze masochisci? nie wiem... sa ludzie, ktorzy bez przewodnika stada, ktory ich prowadzi czuja sie zagubieni...
no ale dlaczego nie skorzystaja z pomocy fachowca, jakiegos psychologa czy psychiatry? przeciez reflex to ani mysliciel ani przywodca stada...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: alohilani »

Dopoki Pana znajomy czy przyjaciel nie przestanie z premedytacja klamac oczerniajac innych, a Pan nie bedzie tego dostrzegal jako niby lojalny przyjaciel, dototy nie bedzie w stanie tego wszystkiego zrozumiec.
Niech Pan nie mysli, ze Cyc tu jest kims, a kazdy inny kawalkiem gowna, ktorym Cyc moze obracac jak mu sie podoba. Pan tego nie chce widziec, pan widzi tylko reakcje innych na to.
Przez drugiego odszedl czy przestal pisac na forum psycholog.
Pan widzi skutki, ale nie widzi Pan przyczyn. Dlatego tez zadaje pytania.
A odpowiedz jest bardzo prosta.
Oskarzenie drugiego o kopanie mu grobu to powazna sprawa.
Rok temu sklamal wobec Reflexa, w tym roku takze wobec mnie.
I Pan sie pyta co tu sie dzieje?
Chcialby Pan, aby wobec tego milczec?
Pan chyba zartuje!!!
Oni wypedzili z forum nawet psychologa, bo to bylo nie na reke.
Zdejmij Pan bielmo wiernej jak pies przyjazni i spojrzyj trzezwym okiem.
Wtedy nie bedzie Pan zadawal tak naiwnych pytan.
To ze swiat jest obecnie taki jaki jest nie daje nikomu prawa do wyzywania sie na innych ludziach
tylko dlatego, ze tak lubi.
A Pan popiera krzywde innych, aby nie urazic nadmiernego ego swojego przyjaciela.
Smutne.
Najzabawniejsze jest to, ze kibicow tu nie brakuje, wielu przychodzi, ale nawet ci zalogowani sie nie odzywaja, aby forumowe chamstwo ich nie okreslilo, bo i po co? Dlatego czesto tu jest kilkadziesiat milczacych uczestnikow, tzw. gosci, poniewaz sie nawet nie loguja.
Reszte uczestnikow nagonki urzadzane na innych odstreczaja od jakiegokolwiek udzialu w forum
wlaczajac w to zagladanie.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Ninel »

No i ch***. Tu sie nic nie zmieni. Wojna polsko-polska trwa.
Jak to pisal Godzill?
" a walizka po peronie skacze"?
Nawet nie wiecie z jakim sentymentem wspominan, takie szczere, zyciowe posty Ex-monka, Nicole, Fifi....i takiego faceta, co pisal, ze lubi robic na drutach, ALE tylko tych wysokiego napiecia.
Pewnie Was rozsmiesze, ale to forum jest dla mnie swoistego rodzaju internetowa Biblia. Prawde mowiac nawet za Gemma mi sie teskni...( ukochana postac Maliny i tego dziwadla... chyba z Chicago - Marberta).

Bede do Was zagladac, bo przyzwyczajenie jest druga natura czlowieka.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Reflex »

Mysle, ze bylby czas na nowa Enklawe. Bez Cyca i Godzilli. Pisac swoje i nie zwracać uwagi na nich.
Ale dwaj debilne trolle się wystrasza jak zawsze i podniosą krzyk o dyskryminacje. Przeciez niedawno już tak było. Pamietacie ten wrzask i oburzenie?
Wedrą się do enklawy "bo im wolno".
Będą sabotować i obsrywac watek i normalne posty a Cyc będzie slal skargi o ogranicznie jego praw.

Mysle rowniez, ze jeśli Cyc i godzilla zgodza się nie pisać w Enklawie w zamian nie będziemy z nimi, polemizować, kpic i komentować ich postow.

Zobaczymy co będzie kwitlo a co zdychalo.
ODPOWIEDZ