babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Wszystko tu jest czesto smieszne ,a zarazem bardzo zalosne,piszac cokolwiek ma sie wrazenie ,ze zaraz odezwie sie jakis upierdliwy belfer .ktory bedzie to korygowal i korygowal w nieskonczonosc i gdyby jeszcze to
korygowanie obywalo sie bez wylewania brudow i obrzucania autorow epitetami,to moze nie byloby w tym
nic takiego ale nie ,to nie jest w stylu tego forum,a przynajmniej jego czesci,kazdy mieszka tam gdzie mieszka i ma prawo do opisania sytuacji w swoim kraju i napewno jest o wiele lepiej zorientowany co sie tam dzieje
anizeli ktos ,kto mieszka gdzies w innym miejscu,a sytuacje zna z mediow ,czy internetu,czy nie mozna dac
do cholery ludziom mozliwosci swobodnego wypowiadania sie bez zlosliwego poprawiania tresci i oblewania
autora pomyjami.."?Panie Godzilla prosze wybaczyc ,ze to akurat pod Panskim postem ale tak mi jakos wyszlo.
ale nie jest to akurat wskazywanie palcem....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

ja wam powiem, że ja w rękę całuję tego godzillę, z wdzięczności rzecz jasna.
tylko godzil nie zmieniaj nic, bo świat i ludzie na tym stracą...a ja przede wszystkim.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Tu nie trzeba nikogo calowac w reke P.Sprawiedliwy,bo nie o to chodzi i nikt z nas tego swiata nie zmieni,nie
mamy takich mozliwosci,tu tylko chodzi o to ,zeby tych klka osob,ktore tu cokolwiek napisza mialy
prawo do swego zdania,bez wysmiewania sie i bez niepotrzebnych aluzji,a zlosliwostke doskonale zrozumialem,coz,juz troche sie do tego przyzwyczailem....
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Jako mylące słowa świata nie zmienimy
Autora jako Stwórcy nie ma.
To co koza nas spłodziła? itd.
Świat to procesy nieograniczone w czasie i w przestrzeni.
Stosunki dobroczynnej współpracy podnoszą nas.
Dezorganizuje nas ego. centryzm.
To my powinniśmy budować niebo.
Niebo mieszka w nas gdy znamy poznanie Prawdy.
Która wypracowuje przetrwanie czasu.
Kult który zwycięża czas jest życiem.
Kult który jest życiem i śmiercią jest śmiercią.
Kto umiera w pierwszej śmierci idzie do życia.
Kto stracił drugie życie idzie dna śmierć.
To jest życie w czasie procesów.
To przecież uczył nas mesjasz.
Jeśli dwóch się modli w imię moje ja jestem między nimi.
Inaczej powstaje atmosfera dobroczynna inaczej życie.
Zaznaczając kim i czym i do kogo przynależał.
Jako Eliasz mawia ł.
Ja nie jestem godzien mu zawiązać sandałów.
To jest coś Ogromnego.
Mesjasz nie miał się za jednego ale jako przynależność.
Za dużo wam piszę.
Nie zrozumiecie tego to są siły przeogromne.
Wszystkie opisy proroctw się Wypełniają.
Nawet Holokaust Hitlera jest ujęty w paru słowach.
To jest opisem w rozproszeniu żydów na całym świecie.
A reszcie zachowam dla siebie.
To musi się wypełnić.
Dlaczego?
Za małe mamy rozumki by to zrozumieć.
Nawet sam Mesjasz znał swoją śmierć.
I wiedział jak będzie wyglądała.
Gdyby miało by mieć inaczej.
I mogło .
Lecz niestety wszystko jest planem.
I Opisem pierwotnym drogi jest opisem księdze rodzaju i upadku człowieka
I co go czeka.
Nie zatracenie a odrodzeni.
I ile nas zginie.
Nawet szatan ma miejsce posprzątać ofiary.
rekin
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:ja wam powiem, że ja w rękę całuję tego godzillę, z wdzięczności rzecz jasna.
tylko godzil nie zmieniaj nic, bo świat i ludzie na tym stracą...a ja przede wszystkim.
juz w pietke gonisz... wielokrotnie powtarzasz ze pobyt tutaj to strata czasu, ze nie bedziesz juz wiecej nam dupy zawracac a ciagle wracasz...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

wielokrotnie powtarzasz ze pobyt tutaj to strata czasu, ze nie bedziesz juz wiecej nam dupy zawracac a ciagle wracasz...
I kto to napisal? Żebyś chociaż trzymal jadaczke zamkniętą... obrzydliwa gadzino.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

i znów Reflex ma rację. Nie dla forum szkoda czasu. ale na przepychanki z godzillą.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pierwotniak, zapisz ty sie do jakiej partii socjalistycznej i przemawiaj do debili...
twoja merkel pada na ryj...
cieszysz sie?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:i znów Reflex ma rację. Nie dla forum szkoda czasu. ale na przepychanki z godzillą.
oczywiscie, pierwotniaki maja zawsze racje... nawet te z habsburgow...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Skromnie mówiąc w szarpaninie z godzillą przez kilkanaście lat Reflex mial zawsze racje i było to dziecinnie latwe i on o tym wie i nie może tego przezyć
Takie coś jak godzilla nie ma szansy miec racji. Jest prymitywny, opanowany przez zlo.
On tu jest po to, żeby niszczyć forum i wkurwiac ludzi.

Jest bardzo prosty sposób, żeby go unicestwić: Zwyczajnie przestać totalnie na niego reagować.

On się karmi frustracją ludzi, przychodzi po to żeby burzyc. Jeśli przestaniecie go zauważać zdechnie z głodu.
Zanim pomyślicie o tym, przeczytajcie poniższą definicje trolla i powiedzcie, czy toczka w toczkę nie jest o godzillli. To nie jest mój tekst, skopiowałem go z traktatu o trollach forumowych, ale nie da się ukryc, że wszytkie te cechy i sztuczki to caly godzilla.

Troll internetowy to aspoleczny osobnik, który czerpie perwersyjna przyjemnosc z marnowania ludzkiego czasu.
(Caly godzilla.)

Bezmózgi kregowiec z rodziny niekomunikatywnych. Zwykle wielki, tepy i cuchnacy stwór unikajacy mydla i promieni słonecznych, psuje na internecie dyskusje normalnych ludzi, którzy nie sa swiadomi tego procederu.

Zdominowanie dyskusji: Trolle czesto wskakuja w dobrze rozwijajaca sie dyskusje w celu skierowania jej na manowce i sfrustrowania ich normalnych uczestnikow.
(Specjalność godzili)

Argumenty Slomianego Czlowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarza oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robia. Nastepnie atakuje ten wymyslony punkt widzenia. Inaczej mówiac, troll wklada slowa w usta oponentów, a nastepnie je odpiera.
( Hahaha, ja pierdziele, skad oni go znają?)

Przykladowo: "Zwolennicy pogladu, ze 9/11 byl spreparowany, twierdza, ze zaden samolot nie uderzyl w wiezowce World Trade Centre i byla to tylko animacja komputerowa, albo spisek ofiar które w niej zginely
(No wlasnie, teorie godzili o zdobyciu księżyca, ataku na wieże WTC i oczywiście onych)
Efektem trollingu jest najczesciej dezorganizacja forum oraz poglebiajaca sie irytacja pozostalych uzytkowników.

I co? Nie mam racji? :mrgreen:
Zablokowany