Kto żyw ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

dobra dobra, czas to pieniądz, ale i czas ucieka a życie też.
ODEZWIJCIE się kto żyw.
Rozumiem, że nie piszecie. Rozumiem, że ...
jednak znak życia dajcie. Otwarć, wejś na stronę jest sporo, licznik bije.
Cyc - u, jeśli żyjesz, to wiem na pewno, że zaglądasz i czytasz.
To samo godzil. Nawet na tym kolosie turystycznym, jest internet, przecież ten statek to kilkutysięczne miasto!.
Ale co z Jordanem ?
Aloha!?

kurczaczki blade, człek jakoś do Was się .... może nie przywiązał, ale chciałby wiedzieć: ŻYW TY jeszcze?
Niby ludzie dłużej żyją, ale ciągle kogoś kostucha zabiera.
Nikita, zostałe jego posty. WIemy że był bardzo chory. Bardzo. Gdyby żył odezwałby się z całą pewnością.

A gdzie inni, którzy tu zaglądają?

Mnie zaskakuje każdego ranka fakt, że się budzę, słysząc i widząc, choć wstać coraz trudniej. Zadań coraz mniej. Celów też. Byle do jutra. Od polityki zbiera na wymioty. Co ranek. jakaś nowa kobita obejmuje najwyższe stanowisko.
W USA. blee. w WB. bleee. w Italii bagno, w Grecji nędza z bidą, itd. Wszędzie baby obejmują stery, bo facetom się nie chce babrać w tym szambie. Bez ustawowego Frauenquote, czyli babskiego kontyngentu, one opanowują najlepsze, najważniejsze stanowiska. Facetom się nie chce? czy jak?
a tak w ogóle to i mnie się już nic nie chce. Płonie Syberia, Płonie Alaska, płonie koło podbiegunowe.

Nie wiem czy warto jeszcze cokolwiek?
tak czy siak, nie wierzę w złych ludzi, nie ma takich, Są tylko głupcami.
Pozdrawiam w każdym razie.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: zoskicyc »

pani sprawiedliwa

oswiadczam ze od czasu kiedy opuscilem ta owczarnie
nie zblizylem sie do tej szopy - nie zajrzalem przez
okno bojac sie smrodu wydzielanego przez czarna
owce z podbeskidzia - o czym dzis z cala pewnoscia
wiadomo !!! - ze jest ona niepelnosprawna / tu nalezy
sie wspolczucie/

pisze dzis dlatego ze szperajac w starych karteczkach
znalazlem moje dane - ze dzieki temu przypomnialem
sobie o istnieniu tego forum - a wlaczalem sie by powiedzic
wam ze jestescie oszukiwani przez czarna owce ktorej
floryda znajduje sie na podbeskidziu - jej zlosliwosc
i nienawisc jest skutkiem kalectwa i wewnetrznego
z tej przyczyny cierpienia

ze szkoda mi tego forum - ze zal mi jego upadku
nie bede przeczyl - ale zdaje sobie sprawe z
przyczyny jego upadku - badz szczatkowej wegetacji

lecz
sami chcieliscie tego - akceptowaliscie destrukcje

wiec
po co pytac - gdzie jest ten czy ow kiedy wygnaliscie ich

zycze pani wszystkiego dobrego i pozdrawiam

cyc
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: pomorzak »

Jam zyw
pozdrawiam i ciesze sie ze cyc dal znak zycia.
Wszystkie zwady i tak nie maja znaczenia.
Godzill na statku nie ma tak latwo jak my, tam intermet placi sie w zywych euro.
Reszta czasami piszacych do raportu :D
Sam jestem ciekaw kto jeszcze ze starej i nowej gwardii zaglada na to forum.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Cyc przyszedl jak bandzior. Jak zwykle, ślepy z nienawiści. Nie ma znaczenia prawda?
Kochany godziu sie wczasuje, dac mu buzki a rekin? mm...ani zly, ani dobry, jest jak każdy (???)
Czyżby pomorku, jesteś pewny? :mrgreen:

Nie jestem na nikogo zly. Nie nienawidze, ale niektórym nie ufam i nigdy w nich nie uwierze....
Ale Ciebie pomorzaku, ktory od tej trojcy oberwales najwiecej chamskich ciosów, prawdziwie podziwiam.
Pojdziesz kochany do nieba a ja sie pomodle, byle tylko nie do tego śmierdzącego rekinem.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: ndz sie 04, 2019 6:09 pm
Pojdziesz kochany do nieba a ja sie pomodle,
Przepraszam, że tak wycinam z kontekstu, ale w Babuleniu jest moja Reflexie odpowiedz do Ciebie, tymczasem już została nakryta rekinowym ogonem.


Panowie
zoskicyc pisze: ndz sie 04, 2019 10:25 am ze szkoda mi tego forum
No widzisz Cycu, znów zacząłeś od wypominania i ujadania. Po co ? po to by sprowokować Reflexa, który nie wiem dlaczego tak łatwo się dał na haczyk złapać. .
Po co to ? Cycu ?
No cóż. Szanuję TWoją decyzję odejścia i żałowania forum. SKoro nie potrafisz inaczej pisać. to rzeczywiście nie pisz.
Aczkolwiek, to chyba ostatnie wolne forum jakie jest w sieci.
BARDZO słusznie napisał Pomorzak.
pomorzak pisze: ndz sie 04, 2019 12:09 pm Wszystkie zwady i tak nie maja znaczenia.
Jeszcze jedne dzień za nami. Oby do jutra. Mam nadzieję! ( z Bogiem czy bez. nadzieja umiera ostatnia)
Pomorzaku, trzymam kciuki mocno. wspieram i współczuję, bo czas to dla Was trudny... bardzo trudny. Dacie radę.!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Alez ja się na nic nie dalem złapać. Poł żartem, pół serio,
podsumowalem dobre serducho pomorzaka, to wszystko. :mrgreen:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: pn sie 05, 2019 12:46 pm Alez ja się na nic nie dalem złapać. Poł żartem, pół serio,
podsumowalem dobre serducho pomorzaka, to wszystko.
no popatrz. a mnie się wydawało , że Cyca :mrgreen:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Hahaha... bo mnie wszyscy wzruszyli...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: pn sie 05, 2019 2:16 pm Hahaha... bo mnie wszyscy wzruszyli...


mnie też.
Czekamy na Jordana i Alohalahini.... sorry. jeśli nieprawidłowo, coś jej nie widać....więc mi się zapomniało.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: alohilani »

Aloha Sprawiedliwy,
tak sie u nas pisze na poczatku wiadomosci.

Jestem, mam sie dobrze, wciaz w pelnym wymiarze pracuje (choc juz nie musze), dwa wolne dni w tygodniu tylko. Zawsze wrod ludzi, lubie aktywny tryb zycia. Nie wyobrazam sobie siebie inaczej. Bede pracowac dotad dokad bede mogla, poniewaz lubie swoja prace, jestem ciagle w ruchu i o to chodzi

U nas wilgotno i goraco tego lata, coz nowego? Normalka. Nie ma to jak cztery sezony roku. I ciagle cieplo moze sie znudzic, ale nie trzeba narzekac. Daleko do Polski, bardzo nie lubie dlugich godzin w samolotach, w ogole nie lubie latac ze wzgledu na ten czas w samolocie. Dla mnie to tortura. Ciezko wyobrazic mi sobie tych Polakow, ktorzy przyjezdzaja tu na wakacje. Moze przyjedzaja tu, bo to tez Ameryka i latwiej dostac wize na wakacje, nie wiem. Ja nigdy nie polecialabym na wakacje az tak daleko. Jest tyle pieknych miejsc na swiecie poza Ameryka, w samej Europie ogromna ilosc. Nie wiem czy to jest dla statusu, aby powiedziec ze sie bylo i pokazac zdjecia, czy pokazac innym, ze kogos stac na taka wycieczke. Czasem spotykam w swojej pracy rodziny z Polski. Staram sie ich zrozumiec tak dla samej siebie. Ja oglnie jestem domatorka, to moze dlatego.

Moc pozdrowien dla wszystkich, ktorzy ich sobie zycza.
Wiem, ze jeden tu Pan takich pozdrowien zdecydowanie nie lubi, ale on moze ich dla siebie nie brac.
Przymusu nie ma.

Aloha!

:D <3


P.S. Pytanie do Administracji, jesli w ogole cos tu czyta, dlaczego nie mozna spokojnie napisac "post'u" zanim sie go wysle? Dobrze, ze wrocilam strzalka strone i skopiowalam. Forum wylogowuja piszacego stanowczo za szybko. Mysle, ze to moze byc jeden z powodow, dla ktorych uczestnicy moga nie chciec pisac.
ODPOWIEDZ