Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: sprawiedliwy »

"trzej przyjaciele z boiska"

zostali na polu forum, które by zamilkło na amen, gdyby nie ...

przed godzilowym ogniem niegodziwej nienawiści ucieka w anonimowość pełną każdy przyzwoity człowiek.
Inetrnet jest okrutny, a powtarzane nienawiści nabierają wagi.
i to tyle, na dziś.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: Reflex »

Dzien dobry... :D . Godzilla strzela sobie w kolana, tylko jeszcze o tym nie wie.
On zawsze zasraniec wszystko przes...grywa.
A ja się po prostu z tumana tatarzyny śmieję.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: sprawiedliwy »

Mnie to kompletnie obojętne, co ktoś pisze o sobie, z Alaski, Florydy czy z Koziej Wólki, Tatar czy Saracen, a może Dalmatyńczyk, lub Semita, profesor czy robotnik od łopaty.
Ważne jest co i jak myśli i przelewa na pismo.
A zatem ważny jest intelekt. z intelektem wiąże się ucywilizowanie czyli kultura !
Reszta mnie nie obchodzi. Internet jest zbyt niebezpieczny by o sobie pisać prawdę!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pt wrz 06, 2019 9:37 am Mnie to kompletnie obojętne, co ktoś pisze o sobie, z Alaski, Florydy czy z Koziej Wólki, Tatar czy Saracen, a może Dalmatyńczyk, lub Semita, profesor czy robotnik od łopaty.
Ważne jest co i jak myśli i przelewa na pismo.
A zatem ważny jest intelekt. z intelektem wiąże się ucywilizowanie czyli kultura !
Reszta mnie nie obchodzi. Internet jest zbyt niebezpieczny by o sobie pisać prawdę!
a ty te milosc blizniego, ten intelekt, brak nienawisci rasowej, ucywilizowanie czyli kulture znajdujesz u reflexa Barbaro?
komunisci robili to samo co wy... przekrecali WSZYSTKO, caly sens ludzkich wypowiedzi, mysli, postepowania... to co robicie WY... twierdzac ze komunistami nie jestescie a jednoczesnie chwalac komunistow bedacych u wladzy i realizujacy swoj PLAN zniszczenia wszystkich uczciwych i poczciwych ludzi, wierzacych w piekny wspanialy swiat i w te bzdury, ktore im komunisci w glowy wpychaja swoimi komunistycznymi, finansowanymi przez najwiekszych kapitalistow planety mediami... komunizm czy tam lenina stworzyli kapitalisci... kapitalisci wywoluja wszystkie najwieksze wojny oraz setki tych pomniejszych... na tych wojnach KOMUNISCI morduja porzadnych ludzi, oplacani przez kapitalistow...

no przyznaj - czy ten swiat nie jest popier.... piekny?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: sprawiedliwy »

ani kapitalizm ani komunizm ani żaden inny system nie jest dobry. Żaden system ekonomiczny i żaden polityczny-administracyjny, się nie sprawdził. Wszystkie pozornie służą człowiekowi, lecz nie każdemu, a już z pewnością nie służy matuli Ziemi!

A poza tym, tak przy okazji
Życie jest za krótkie by marnować je na walkę z czymś/kimś, co nie jest tego warte.

Edit. wiem, że szwajcarskie biura rzeczy znalezionych oddają zguby, bo ludzie przynoszą, może więc i odnalazłeś swój zgubiony rozum.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwy napisal...
Mnie to kompletnie obojętne, co ktoś pisze o sobie, z Alaski, Florydy czy z Koziej Wólki, Tatar czy Saracen, a może Dalmatyńczyk, lub Semita, profesor czy robotnik od łopaty.
Ważne jest co i jak myśli i przelewa na pismo.
A zatem ważny jest intelekt. z intelektem wiąże się ucywilizowanie czyli kultura !
Reszta mnie nie obchodzi. Internet jest zbyt niebezpieczny by o sobie pisać prawdę!
Forum jest od wyrażania opinii, swoich pogladow nie do propagowania wlasnej prywatności.
I tak od lat traktują forum (fora) jego użytkownicy. Oprocz jednego tatarszczuka, który od lat
zachowuje sie jak bydlak.

Poza tym, nie rozumiem idiotow, którzy dlugo po wojnie i po zdechłym
dawno komunizmie... nimi żyją. Jest tyle ważnych tematów dzisiaj, niestety. To są ludzie, którzy
nigdy nie mieli nic do powiedzenia, zawsze truli dupska, wiec piszą co ślina na język przyniesie,
obrabiając ludziom tylki, nie wpominajac o wszczynaniu awantur i rozrób.

Godzilla choćby sie jeszcze raz narodzil, choćby się kapal w świeconej wodzie co drugi dzień,
nie bedzie nawet blisko tego, gdzie ja bylem, co ja sprawiłem i przeżylem i co po sobie zostawię.

PS.
Jesli do mnie napiszesz na e-mail i podasz adres, wyśle Ci widokowke z Jacksonville z pieczatka miejscowej poczty.
A godzilla może mnie pocalowac tam gdzie światlo nie dochodzi. :mrgreen:

tomasz_m@hotmail.com
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Przygotowania do huraganu Dorian - Floryda

Post autor: sprawiedliwy »

Nie jest mi potrzebna Twoja identyfikacja z umiejscowieniem. W USA raz mieszka się tam a za chwilkę gdzie indziej. Dla nikogo zmiana zamieszkania o 100 km czy o 2000 tys nie jest problemem. Młodzież zmienia uniwersytety z jednego końca kontynentu na drugi kontynent i jest Ok. Ciekawe jest jak ktoś pisze o Israelu, jak to robił Jordan, mimo zamieszkania we wrocławskim, ciekawie pisze pomorzak o niemieckiej sytuacji, no i coś tam z godzili postów o szwajcarskim trzymaniu pistoletu w domu.
w rewanżu podaję moj adres:
józef.sprawiedliwy@@gmail.com

fakt , że różne ciekawe rzeczy czasem ludzie piszą z miejsc w których się akurat znajdują. Miejsce daje instpirację, natchnienie. Także kształtuje naszą opinię wyrażaną tutaj.
A przy okazji tatarskich korzeni. Wielu Tatarów się w Polsce osiedliło, bo podobno, Sobieski za pomoc w pobiciu Turków dał im ziemię i szlachectwo w Polsze. Ale może to jakaś bajka...
ODPOWIEDZ