Interesujace

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Interesujace

Post autor: alohilani »

Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Interesujace

Post autor: Reflex »

Ciekawe, ale niestety dla mnie niestrawne. Nie mam bladego pojecia kto i dlaczego tworzy taką propagandę.
Nauka jest jedynym w tej sprawie autorytetem a jej opinie są jednoznaczne. Rozwijajaca się cywilizacja
jej pęd, niszczy rownowagę biologiczną świata. Co chce osiągnąć propaganda tego widea? Niestety nie
obejrzałem do końca, nie wiem. Natomiast wiem, że jeśli Alohilani będzie znikac na dluższy czas (a mam nadzieje
że nie), to będzie klimatyczna szkoda dla forum. Nie zapominaj o nas. :P
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Interesujace

Post autor: sprawiedliwy »

a ja nawet nie zaczynam.
wkurzają mnie takie rzeczy.
Pozdro.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Interesujace

Post autor: Reflex »

Zaczynać sprawiedliwy może nie, ale napisac coś byś mógł.
Czy mi się wydaje, że nie miałeś dobrego humoru jak pisałeś powyżej?
Dość tu ponuro, kiedy prawie wszyscy milczą.

U mnie też nie za wesoło. Zbrzydlo mi pisanie o polityce, bo mam odczucie, że wybieram się z motyką na księżyc.
Zwykle złość padala na PiS, (choć tego nie żaluję, bo to jest zaklamana banda), ale to nie PiS jest winien że go wybierają.
Nasz przeciętny rodak tradycyjnie będzie przeklinal PiS, ale w glosowaniu pojdzie za 500+ i inne stówki jalmużny.

Raz się żyje, pieniądz nie śmierdzi a co będzie jutro niech się martwią ci co rządzą...

Chociaż te 500 to symbol, nie żaluje tego dla potrzebujących. Tam jest o wiele więcej przekupstwa za glos w wyborach.
I ta nienawiść, którą kłamstwami i lapówkami podnieca Kaczynki jest potworna. Nie pamiętam za mojego życia
takiej atmosfery w Kraju. Nie widzę w Europie nawet w zbliżeniu takiej nienawiści jak ta w Polsce. Europa przyjęla miliony
uchdzców ze świata, ale tam ludzie czuja, myślą i żyją inaczej. I nie pieniądze a właśnie ta nienawiśc to najwieksza
zbrodnia PiS-u.

Pamietam ten moment i miejsce gdzie się zaczęla. Pamietacie przed laty krzyż przed siedzibą rządu. Pamiętacie lata nienawiści i kłamstw, wywolanych katastrofą w Smoleńsku, wykorzystywana przez PiS latami, do poróżnienia Polaków. To Kaczynski nauczyl Polaka nienawidzieć Polakiem i Polaka nienawidzącego kogokolwiek z Innego kraju.

Za parę dni wybory. "Drodzy rodacy...tak się wyśpicie, jak sobie pościelicie."
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Interesujace

Post autor: sprawiedliwy »

Bo rzyga- się chce, kampania wyborcza jednych i drugich to tylko hejt na siebie.
Oni nie zrobili a my zrobimy.
MY potrafimy bo oni nie potrafia.
itp. itd. tylko nazwa "oni" wpisać trzeba albo KO albo PiS.
Bo jedni i drudzy. są tacy sami. "po jednych piniendzach"

a teraz nawołują by głosować na umarłych, co to już na listach są, ale nie dożyli wyborów. A głosy zagarnąć.
Absurd goni absurd.

A wyśmiewanie Grety to jest paranoja! skandal.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Interesujace

Post autor: Reflex »

Rozumiem Cie Sprawiedliwy, czuje to samo. Do tego doszedl ogromny kiks Trumpa, który wycofując wojska z Syrii zostawil swoich sprzymierzencow Kurdów na pożarcie przez Turcje. Trump po fakcie się wytlumaczyl jak dziecko: "bo Kurdowie nam nie pomogli w Normandii 75 lat tamu." Straszne!!!
Kurdowie którzy walcząc przy boku Amerykanow stracili 11 tysięcy żolnierzy, zostali nagle na lodzie.
A PiS cale zaufanie zlożyl w rękach. takiego człowieka.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Interesujace

Post autor: sprawiedliwy »

ależ PiS nie tyle zaufanie dał Trampkowi, co zafundował wakacje armii USA.
Wszystko to na własny koszt, no i życzenie, wystawiając się na cel do odstrzału.
przecież 2 tys żołnierzy nikogo nie obroni ani nie zatrzyma.
Ale niech sobie chłopcy amerykańscy poużywają, taka "misja" to dl nich gratka.
a polski podatnik zapłaci.
zapłaci konsument za te wszystkie "plusy"... i minim. płace.
Ale Polak potrafi. i znajdzie sposób. Spoko.
Właściwie to nawet gdyby PiS przegrał, to zostawiłby takie szambo i smród, że właściwie tylko oni są w stanie dalej to ciągnąć i wciągać w szambo. Do dna mają kilka kadencji. Sami o nie proszą...
Przeciw waga jest też do kitu. Rozsądkiem i rozwagą ludu nie kupi.
A więc dupa blada i umoczona!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Interesujace

Post autor: Reflex »

Ależ tak Sprawiedliwy. Z Amerykanami nic się dzieje bez podpisu Trumpa.
Duda jezdzil do Waszyngyonu kilka razy i podlpisywal z Trumpem umowy na milardy złotych.
Nie wiem czy w tej chwili jest jedno państwo oprócz Polski, które ufa Trumpowi.
Napewno nie ufa mu wiekszosc Amerykanów, bardzo możliwe że jego kariera skończy
się impeachmentem (usunieciem ze stanowiska prezydenta).
Natomiast PiS, zamiast być lojalnym Unii Europejskiej, chce się związac militarnie z Amerykanami.
Po co? Kaczynski knuje niezależność od UE, co byloby moim zdaniem, największym bledem w historii Polski.
ODPOWIEDZ