Najświeższe wiadomości

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 12935
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: godzilla » śr gru 02, 2020 5:35 pm

qwa komunista zawsze bedzie popieral komunistow, trockistow itd...
reflex ewoluowal... z "Polaka-wolnosciowca" do mendy wychwalajacej pod niebiosa towarzysza Stalina i innych komunistycznych mordercow...

z niemieckiej wikipedii:
Leben
Seine Mutter Francine Bouria war während des Zweiten Weltkriegs Kurier der Résistance und schloss sich 1945 der trotzkistischen Bewegung an. Sein Vater Pierre Guetta, ein aus Marokko eingewanderter sephardischer Jude, war Soziologe, ebenfalls Trotzkist und Autor der linken Zeitschrift Socialisme ou barbarie.
z polskiej wikipedii:
Urodził się w rodzinie trockistów. Jego matka, Francine Bouria, w czasie II wojny światowej działała w ruchu oporu. Jego ojciec, socjolog Pierre Guetta, pochodził z rodziny marokańskich Żydów. Jest przyrodnim bratem muzyka Davida Guetty
z najbardziej zaklamanej w jezyku angielskim, gdzie juz o trockistach nie wspominaja:
He was born to Pierre Guetta, a Franco-Italian sociologist from a Moroccan Jewish family, and his first wife, Ines Francine Bourla, a gallerist of tribal art. His sister, Nathalie Guetta, is an actress active in Italy.

godzilla
Posty: 12935
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: godzilla » śr gru 02, 2020 5:38 pm

Nie ma w tym nic niemożliwego. Wymagałoby to jedynie, aby 27 państw członkowskich nauczyło się, znacznie szybciej niż obecnie, mówić jednym głosem, jako jedna siła mająca tę samą wizję i cele. I to by wystarczyło, bo mamy takie same interesy i ambicje wobec Wielkiej Brytanii i Polski, Węgier i Turcji – także w odniesieniu do Rosji, Chin i Stanów Zjednoczonych – to ambicje wymagające, ale niezbędne.
27 panstw, w tym Polska, ma gadac jednym glosem PRZECIWKO Polsce, Wegrom i Turcji... czyli zaklada sie scentralizowany rzad europejskiego sojuzu zlozony ze zdrajcow wlasnych narodow dzialajacych na rozkaz chooyni wbrew interesom wlasnych panstw narodowych... brawo reflex!

ty sie, qwa, rozwijasz! dac ci karabin i pojdziesz w Polske mordowac Polakow...
brawo!

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8880
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex » śr gru 02, 2020 8:38 pm

Czlowiek ktory ma coś w życu do powiedzenia, NIGDY nie pisze z takim jadem i wsciekloscia jak godzilla.
Ale jako czlowiek wybitnie olany przez los, pogardzony w życiu, zesrany nienawiscia, , puszcza w spodnie
rzadką s.rake.
Ani jedno slowo w jego poście nie jest ani na temat, ani prawdą. Po prostu jeszcze jeden wyglup rasowego
idioty i przyglupa.
Nikogo nie atakowalem, jedynie i bez komentarza zamiescilem artykul z bloga jednego z najlepszych dziennikarzy w Europie,
regularnie zamieszczanego na lamach Polityki. Jednak dla godzilli, jak każda prawda to danie niestrawne.
Nigdy nie bylem antypolakiem, zawsze bylem antyPiS-owcem, rożnica dla godzilli nie do zrozumienia.
Karabin nie! Ale godzille z rozkosza olałbym gorącym moczem. :mrgreen:


Jeszcze raz:
O autorze
Bernard Guetta to jeden z najbardziej znanych francuskich dziennikarzy specjalizujących się w sprawach międzynarodowych.
W latach 80. korespondent „Le Monde” w Warszawie, Waszyngtonie i Moskwie. Od 1991 r. prowadził codzienne poranne programy o geopolityce w „France Inter”. Publicysta „L’Express”, „Temps” oraz „Libération”. Współpracuje z dziennikami „La Repubblica”, „Gazetą Wyborczą”,tygodnikiem „L’Espresso”.Laureat licznych nagród dziennikarskich, w tym brytyjskiej Nagrody Alberta oraz Nagrody Mumma dla najlepszego dziennikarza Francji. Autor licznych książek, w tym „Jak zostałem Europejczykiem?” (w Polsce ukazała się w 2014 r. nakładem wydawnictwa Universitas)

godzilla
Posty: 12935
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: godzilla » śr gru 09, 2020 10:08 am

Nikogo nie atakowalem, jedynie i bez komentarza zamiescilem artykul z bloga jednego z najlepszych dziennikarzy w Europie
no i chooy ci na grob!
dla ciebie trockisci, marksisci, stalinisci to bohaterowie... wielbisz zbrodniarzy, tak jak i twoj idol...
kazesz Polsce dolaczyc do bandy sqrwysynow atakujacych Wegry?
a kim ty szmato jestes?
pokaz ryja propagandowe scierwo...
ryjesz w tym kloacznym dole i popiskujesz z luboscia gdy jakis kawalek goovna znajdziesz...

gdy ja twierdzilem od paru lat ze banda sqrwysynow zniszczy nasz swiat to sie smiales... teraz ja sie bede smial gdy sie dowiem ze cie juz "wyszczepili" i pojdziesz do piachu... mozemy sie wtedy spotkac w piekle gdzie ci w koncu nakopie do dupy palancie!

i zapisz sie w koncu do partii komunistycznej a nie dupe im wylizujesz....

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8880
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex » śr gru 09, 2020 3:29 pm

Na medycynie się nie znam, na psychlogii nieco, ale dla wyjasnienia zaburzeń psychiatrycznych musialem poszukać informacji w zródlach fachowych. Tym sposobem dowiedzialem sie że:

Debil – osoba dotknięta debilizmem

Debilizm w nomenklaturze psychologicznej został zastąpionym określeniem „niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim”. Według obecnej klasyfikacja zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego DSM-IV osoby dawniej nazywane debilami posiadają IQ wynoszące 55-69 w skali Wechslera (gdzie średnia z populacji wynosi 100, a odchylenie standardowe 15). W przypadku debili odpowiednio wcześnie rozpoczęte leczenie umożliwia prowadzenie praktycznie normalnego życia. Jeżeli jednak choroba niezostanie odpowiednio zdiagnozowana to rozwój umysłowy może zatrzymać się na poziomie 10-12 letniego dziecka.

Imbecyl – osoba dotknięta imbecylizmem

Na podobnej zasadzie jak powyżej imbecylizm został zastąpiony określeniem „niepełnosprawność umysłowa w stopniu umiarkowanym”. Osoby dotknięte tą chorobą posiadają IQ w przedziale 35-54 skali Wechslera, a ich rozwój umysłowy porównywany jest do umysłu dziecka w wieku 6-9 lat. Samodzielne funkcjonowanie takiej osoby jest zatem bardzo utrudnione.

Idiota – osoba dotknięta idiotyzmem

Idiotyzm nosi obecnie miano „niepełnosprawności intelektualnej w stopniu znacznym”. Upośledzenie to pomimo leczenia umożliwia chorym osobą wykonywanie wyłącznie najprostszych czynności domowych. Rozwój umysłowy tych osób odpowiada rozwojowi umysłowemu dziecka w wieku 3-5 lat. Obecnie mianem osób niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu znacznym określa się osoby o IQ wynoszącym według skali Wechslera od 20 do 34, a poniżej tego poziomu używa się określenia niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim. Dawaniem mianem idiotów nazywano obydwie te grupy.

Kretyn/matoł – osoba dotknięta kretynizmem/matołectwem

Kretynizm (matołectwo) to nieobowiązująca już nazwa choroba nazywanej obecnie „wrodzonym zespołem niedoboru jodu”, która w wyniku niedorozwoju gruczołu tarczycy oraz hormonów wytwarzanych przez tarczycę powoduje poważny niedorozwój umysłowy oraz często również fizyczny. Choroba może rozwijać się już u nienarodzonych dzieci, a konsekwencje braku odpowiednio wczesnego leczenia są nieodwracalne. Profilaktyka polega na spożywaniu odpowiednich ilości substancji zawierających jod lub odpowiednich medykamentów przepisanych przez lekarza.

Tyle informacji zawodowych. Do jakiej grupy zaliczyc tutaj godzille? Okazuje się, że niestety jego charakterystyka psychiartyczna, plus prymitywny wulgaryzm, mieszcza sie PONIZEJ skali każdej powyższej kategorii. Stupid and dead. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8880
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex » sob gru 12, 2020 10:53 am

Obrazek

Unia osiągnęła kompromis w sprawie budżetu. Polska "wygrała", bo zagroziła wetem, a Europa przed nią uklękła. :lol:
Tak głosi premier Morawiecki, podwładny wicepremiera pozbawionego obowiązków rządowych, ale mającego różne marzenia.

Jeszcze bardziej wygrał minister sprawiedliwości, który ogłosił, że miał rację: nie wolno być miękiszonem, trzeba twardo przeciwstawiać się kradzieży polskiej wolności. Rząd uległ Unii, a tylko minister okazał swoją twardzicę.
Co to twardzica, można sprawdzić w książeczce o botanice. Żeby swoją twardzicę potwierdzić, minister o nazwisku Ziobro będzie musiał coś zrobić z rządem i koalicją sejmową. Poniekąd to ciekawe, o ile w ogóle w przyrodzie występuje takie zjawisko: ciekawość po prawicy.

Michał Wawrykiewicz, prawnik działający w ramach inicjatywy „Wolne Sądy” i badający polskie nieprawości wobec praw Unii, twierdzi, że UE zyskała skuteczny mechanizm kontroli praworządności. Dała Polsce i Węgrom pretekst do mikrosatysfakcji, ale bez znaczenia formalnego. Dotychczasowe mechanizmy kontroli działają dalej, zapisy ustaleń dotyczące budżetu i zasad dystrybucji nie zostały zmienione choćby o przecinek. Europa będzie mogła realizować bardzo ważne działania ratunkowe w związku z pandemią oraz intensywnie inwestować w to, co jest absolutną koniecznością: długofalową przyszłość, w tym walkę z kryzysem klimatycznym.

Niezadowolony z kompromisu jest George Soros, znany jako Polakożerca. Krytykuje Unię za jakiekolwiek kompromisy z bezczelnymi rządami Polski i Węgier kwestionującymi wartości, na których zbudowano UE.

I trzeci głos, który chyba najbardziej mnie poruszył, bo jest może perspektywicznie najważniejszy. Trudno się nie zgodzić – od dawna słuchając, co mówią Holendrzy, Duńczycy czy inni Skandynawowie, słyszę, że mówią to samo. Chodzi o holenderskiego dziennikarza w Polsce Ekke Overbeeka. Mówi o zniechęceniu, rozczarowaniu i irytacji Europejczyków. I obłudzie Polski, która chce tylko pieniędzy, ale nie chce dzielić fundamentalnych wartości, bo polskie są lepsze i ważniejsze. Przypomina: gdy był wielki problem z uchodźcami i Unia debatowała, ilu z nich powinno trafić do poszczególnych krajów, Polska, 38-milionowe państwo, nie chciała przyjąć nawet 7 tys. osób. Od najbardziej katolickich Polaków miłujących bliźniego jak siebie samego Europa się dowiedziała, że uchodźca roznosi choroby, pasożyty, zniszczy polską tożsamość i będzie gwałcił Polki, bo ma taką misję.

Ci Europejczycy, którzy byli przychylni, by Polska stała się krajem Unii, czują się zapewne szczególnie zawiedzeni. „Solidarność” była swoistą marką, głównym i może jedynym poważnym argumentem za akcesem. Teraz cała ta solidarność okazuje się mitem. Mit pryska, zostają odpryski i odłamki boleśnie – i trwale – godzące w przekonania Europejczyków. Overbeek mówi coś bardzo ważnego, co będzie bardzo trudno usunąć i bardzo długo będzie Polsce szkodzić: „Narasta irytacja zachowaniami Polski i Węgier, narasta poczucie, że przyjęcie ich do UE było błędem. To bardzo, bardzo niebezpieczne i dla Polski, i dla Węgier, bo takie poczucie zostaje w głowie, odkłada się, kumuluje”.

Polska sama rozbiła swój główny atut: państwa „Solidarności”. Czy cokolwiek jej zostało? To bardzo ważne pytanie, a odpowiedź zdeterminuje jej pozycję na dziesięciolecia. Problem w tym, że nie Polska jest teraz władna udzielić odpowiedzi. Niemal nikt jej nie słucha, a rozczarowanie powoduje, że to inni odpowiadają. I gdyby odpowiedź miała się zmienić na naszą korzyść, musiałby to być skutek wielkiego i bardzo konsekwentnego wysiłku. Bez pewności, czy się w ogóle uda. Zniszczoną markę trudno odbudować, a nie widać, by Polska miała w zanadrzu inną do sprzedania.

Inna rzecz, nie mniej ważna, a w sumie ważniejsza: ile faktycznie w tej polskiej „Solidarności” było prawdy i rzeczywistości, a ile od początku mitu, rojeń i wielkiego rozdęcia małej gumki do postaci niebotycznego balonu? Gdyby solidarność była autentyczna, nie spadlibyśmy do tak żałosnego i wręcz samobójczego poziomu. Brytania, w słowach Churchilla, zawdzięczała tak wiele tak nielicznym. Powiedział to o polskich pilotach czasu Bitwy o Anglię. Chyba to samo było z „Solidarnością”. Tych niewielu już nie żyje, są dziadkami albo zostali dziadersami.

Wylazła ta koszmarna, cholerna polska obrzydliwość i niezdolność do bycia ani siłą i wartością na Zachodzie, ani na Wschodzie. Wiekowe siedzenie w okopie pełnym zgniłej wody i wołanie do nieistniejącej Maryi o nieustające Cuda nad Wisłą.

Tanaka

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8880
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex » pn gru 14, 2020 12:42 pm

Polska obśmiana i samotna.

Amerykańska prasa pisze o strajkach polskich kobiet i o policyjnym (pisowskim) państwie polskim.
Powoli nasz kraj staje się samotny na świecie, zuroczenie Polską "Solidarnością" zamienia sie w szok i pogardę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

rekin oceanu
Posty: 4983
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: rekin oceanu » pt gru 18, 2020 12:31 pm

shark ..
False intentions of Gad Mason.
PEOPLE
1. Appointment of a global government that will take over the real power over the world. Currently, such a
body already exists, but it operates unofficially, dealing with coordination and establishing far
-reaching plans.
2. The complete destruction of the Roman Catholic Church through internal disintegration and division among cardinals, bishops, and priests. Introducing more and more agents into the church, saboteurs, who, taking various positions, will fully implement their plan / i.e. the Luciferian plan to destroy the church / and also making more and more scandal for the faithful, without incurring any punishment from their superiors. Absolute taboo / silence / in proclaiming the existence of Satan and eternal punishment in hell. To praise the bishops and pride them on how progressive, modern and open to dialogue and compromise they are. It was a great consolation for me when they decided that open and external struggle with the church would not bring the planned victory. Christ said "And the gates of hell shall not overcome him."
3. Separating children from their parents and placing them in special centers, schools
run by people of Freemasonry. Subjecting them to complete and universal demoralization so that they become human animals susceptible to all manipulation and lies. By manipulating the exact sciences, one should convince them that nothing exists apart from matter, and that man is god for himself. And he makes the laws for himself.
4. With regard to people who fail to completely destroy the remnants of faith in Jesus Christ, everything should be done so that they simultaneously believe in all superstition, various secret powers, because complete materialism would cause mental illness. And mental illness releases you from guilt and responsibility before the true God. The point is that after death they should bear the greatest possible punishment and guilt for their actions. It was mainly aimed at people in America, Europe and Australia.
5. Common and unlimited abortion.
6. Common and unlimited euthanasia of old and disabled people.
7. Widespread prostitution and the existence of common brothels.
8. The highest privileges for homosexuals, lesbians, all moral perversions in the world.
9. Introduction to the common consumption of secret substances that will cause infertility in the bodies of men and women. Certain institutes are working on it. It is about producing a substance that could not be detected and proved to have such properties.
10. Forcing at all costs research in genetics to exceed the critical limit that will cause an irreversible state to plant and biological life on earth.
11. Voluntary and unlimited consumption of drugs. Failure to punish consumption.
12. The use of magic, occultism, and spiritism in the media on a large scale to secretly manipulate, deceive, stupefy and finally lead millions of people to madness, to create universal chaos, disorder and lead to mutual murder.
13. Promoting at all costs the movement of the new satanic religion "New Age" of Eastern religions / Buddhism, Hinduism. Funding for any anti-church and satanic sects, rock bands.
14. Introduction as soon as possible chipping people on the hand or forehead. They should be told it is for their safety. When this happens, the Masonic Centers will assume complete economic control of humanity. Without this mark, nothing can be bought or sold. They will master all distribution and trade in the world.
15. The apparent fight against terrorism in the world. In fact, taking covert actions to fuel hatred and lead to the mutual murder of tribes in Africa, Asia, South America, in order to lead to the complete destruction of entire regions of the world.
16. A. limit the number of people in the world at all costs to a certain number of about 200 miles. Other goals were discussed, but they concerned not all of humanity, but selected nations and regions of the world. The freemason also from Poland participated in this super-secret conference, because the
Polish nation is extremely hated for the powers of hell and until the end of the 20th century it was a barrier to achieving their goals. After discussing the objectives and the main teachings of our earthly mag says that we will be prepared to sacrifice in honor of the supreme leader of light / Lucifer /, which for this occasion specially shows up ..
rout the Beast

rekin oceanu
Posty: 4983
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: rekin oceanu » pt gru 18, 2020 12:32 pm

shark ..
False intentions of Gad Mason.
PEOPLE
1. Appointment of a global government that will take over the real power over the world. Currently, such a
body already exists, but it operates unofficially, dealing with coordination and establishing far
-reaching plans.
2. The complete destruction of the Roman Catholic Church through internal disintegration and division among cardinals, bishops, and priests. Introducing more and more agents into the church, saboteurs, who, taking various positions, will fully implement their plan / i.e. the Luciferian plan to destroy the church / and also making more and more scandal for the faithful, without incurring any punishment from their superiors. Absolute taboo / silence / in proclaiming the existence of Satan and eternal punishment in hell. To praise the bishops and pride them on how progressive, modern and open to dialogue and compromise they are. It was a great consolation for me when they decided that open and external struggle with the church would not bring the planned victory. Christ said "And the gates of hell shall not overcome him."
3. Separating children from their parents and placing them in special centers, schools
run by people of Freemasonry. Subjecting them to complete and universal demoralization so that they become human animals susceptible to all manipulation and lies. By manipulating the exact sciences, one should convince them that nothing exists apart from matter, and that man is god for himself. And he makes the laws for himself.
4. With regard to people who fail to completely destroy the remnants of faith in Jesus Christ, everything should be done so that they simultaneously believe in all superstition, various secret powers, because complete materialism would cause mental illness. And mental illness releases you from guilt and responsibility before the true God. The point is that after death they should bear the greatest possible punishment and guilt for their actions. It was mainly aimed at people in America, Europe and Australia.
5. Common and unlimited abortion.
6. Common and unlimited euthanasia of old and disabled people.
7. Widespread prostitution and the existence of common brothels.
8. The highest privileges for homosexuals, lesbians, all moral perversions in the world.
9. Introduction to the common consumption of secret substances that will cause infertility in the bodies of men and women. Certain institutes are working on it. It is about producing a substance that could not be detected and proved to have such properties.
10. Forcing at all costs research in genetics to exceed the critical limit that will cause an irreversible state to plant and biological life on earth.
11. Voluntary and unlimited consumption of drugs. Failure to punish consumption.
12. The use of magic, occultism, and spiritism in the media on a large scale to secretly manipulate, deceive, stupefy and finally lead millions of people to madness, to create universal chaos, disorder and lead to mutual murder.
13. Promoting at all costs the movement of the new satanic religion "New Age" of Eastern religions / Buddhism, Hinduism. Funding for any anti-church and satanic sects, rock bands.
14. Introduction as soon as possible chipping people on the hand or forehead. They should be told it is for their safety. When this happens, the Masonic Centers will assume complete economic control of humanity. Without this mark, nothing can be bought or sold. They will master all distribution and trade in the world.
15. The apparent fight against terrorism in the world. In fact, taking covert actions to fuel hatred and lead to the mutual murder of tribes in Africa, Asia, South America, in order to lead to the complete destruction of entire regions of the world.
16. A. limit the number of people in the world at all costs to a certain number of about 200 miles. Other goals were discussed, but they concerned not all of humanity, but selected nations and regions of the world. The freemason also from Poland participated in this super-secret conference, because the
Polish nation is extremely hated for the powers of hell and until the end of the 20th century it was a barrier to achieving their goals. After discussing the objectives and the main teachings of our earthly mag says that we will be prepared to sacrifice in honor of the supreme leader of light / Lucifer /, which for this occasion specially shows up ..
rout the Beast

rekin oceanu
Posty: 4983
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: rekin oceanu » sob gru 19, 2020 4:28 am

O to Cele zawłaszczenia światem unicestwienie Narodów - to dziś widzimy naocznie jego plan działania
kto rządzi polską
08.07.2009 14:04
~grom

Fragmenty tajnego nauczania - vol.9 - O strategii rządzenia
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 23:20
Motto: " Divide Et Impera" ( Dziel i rządź )
maksyma łacińska

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

-- O zawładnięciu opinią publiczną --

"Aby owładnąć opinia społeczna, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z rożnych stron tyle poglądów sprzecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, ze najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań, co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem ! Oto tajemnica pierwsza.

Druga, której posiadanie jest niezbędne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenic wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętności, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu oraz żeby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wśród wszystkich partii, do rozczłonkowania sil zbrojnych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej."

-- O waśniach międzynarodowych --

"Chwilowo mogłaby dać sobie rade z nami wszechświatowa koalicja gojów, lecz przed zjawiskiem podobnym jesteśmy zabezpieczeni przez owe ziarna waśni międzypaństwowej, które już z gruntu wyrwać się nie dają. Przeciwstawiliśmy wzajemne wyrachowania osobiste i narodowe gojów, nienawiści religijne i plemienne, hodowane przez nas w sercach gojów w ciągu 20 wieków. Dzięki temu wszystkiemu, żadne państwo wyciągające dłoń nie spotka się z uściskiem życzliwym, bowiem każdy człowiek musi myśleć, ze porozumienie się przeciwko nam jest dla niego niekorzystne. Jesteśmy zbyt silni, trzeba się liczyć z nami. nawet nielicznego przymierza państwa stworzyć nie mogą bez tego, żebyśmy nie brali w tym udziału tajnego."

"W całej Europie, a przy jej stosunkach i na innych ladach również winniśmy wywołać ferment, waśnie i niezgodę. Wypływa z tego zysk podwójny: po pierwsze utrzymujemy w respekcie wszystkie kraje. Wiadome, ze od woli naszej zależy wywołać zaburzenia, lub zaprowadzić ład. Wszystkie te kraje już przyzwyczaiły się do uważania nas za ucisk niezbędny. Po drugie:- przy pomocy intryg splączemy nici łączące nas z rządami wszystkich państw za pomocą polityki, traktatów ekonomicznych lub zobowiązań pieniężnych. .... "

-- O terrorze --

"My jesteśmy źródłem terroru wszechobejmującego. Mamy na usługach ludzi wszelkich poglądów, wszelkich zasad: odnowicieli monarchii, demagogów, socjalistów, komunistów oraz wszelkich utopistów.

Wszystkich zaprzęgaliśmy do pracy. Każdy z nich na swoja rękę toczy jak czerw resztki władzy, usiłuje obalić cały ustalony układ. Wszystkie państwa są przemęczone wskutek tych działań: wzywają do pokoju, gotowe dla niego poświecić wszystko: lecz my im spokoju nie udzielimy, dopóki jawnie i kornie nie uznają naszego Nad rządu Międzynarodowego.
Ludy wołają, ze niezbędne jest rozstrzygniecie kwestii socjalnej w drodze porozumienia międzynarodowego. Rozczłonkowanie na partie oddało je wszystkie do dyspozycji naszej, bowiem chcąc prowadzić walkę konkurencyjna, należy mieć pieniądze, które całkowicie są w posiadaniu naszym."
Fragmenty tajnego nauczania - vol.8 - O fałszywej ekonomii
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 23:06
Motto: Prawdziwa historia cywilizacji jest zakazana. Potężne spiski pozwalają jedynie na publikowanie wersji zniekształconej. Ludzie, którzy sądzą, że są wolni od zaprogramowanych poglądów, ponieważ uważają się za wolnomyślicieli, anarchistów lub masonów, są w rzeczywistości sterowani przez potężną dyktaturę, która warunkuje ich działalność i zachowania.
Robert Charroux

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

-- O demoralizacji i ogłupianiu --

"Najpierw ogłupiliśmy, odurzyliśmy i zdemoralizowaliśmy młodzież gojów przy pomocy wychowania w zasadach znanych nam jako fałszywe, lecz wpajanych przez nas."

"Zadaniem naczelnym naszego rządu jest osłabienie rozumu społecznego przez krytykę, oduczania od rozważań, mogących wywołać opór, zwrócenie sil intelektualnych w kierunku beztreściwego krasomówstwa."

-- O etatyzmie i wymyślonych teoriach ekonomicznych --

" Chcąc, aby goje nie spostrzegli przedwcześnie istotnego celu działań, zakryjemy go rzekomym dążeniem do służenia ubogim, klasie robotniczej oraz wielkim zasadom ekonomicznym, propagandowym... czemu posłużą wymyślone przez nas teorie ekonomiczne."

-- O prywatyzacji podmiotów państwowych --

"Koncentracja przemysłu w rekach kapitalistów, którzy zagarnęli cały przemysł ludowy, wyssała z tego ludu, a tym samym i z całego państwa wszelkie soki. "

-- O interwencjach państwowych na rynku pracy --

"Kasa funduszów państwa będzie zawierała określony zapas gotowizny, sumy zaś, przewyższające ten zapas, winny być zwracane do obiegu. Z sum tych będą organizowane roboty publiczne. Inicjatywa robót takich, wpływa ze źródeł urzędowych przywiąże klasę pracująca do interesów państwa i do swoich władców."

-- O wiarygodności instytucji sprawozdawczych --

"Biuro sprawozdawcze będzie przez nas odpowiednio zorganizowane......"
Fragmenty tajnego nauczania - vol.7 - O pieniądzu i inflacji
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 22:44
Motto: "Dajcie mi władzę nad pieniądzem a przestanie mnie obchodzić kto stanowi prawo "
Mayer Amschel Rotschild

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

-- O usunięciu standardu złota --

"Wiecie o tym że walutę złotą uczyniliśmy zgubną dla państw, które ją wprowadziły, albowiem nie mogła ona zaspokoić popytu na pieniądze tym więcej, ze wycofaliśmy o ile było to możliwe, złoto z obiegu.
U nas powinna być wprowadzona waluta oparta na wartości roboczej. Może być sobie na przykład papierowa albo drewniana....."

-- Emisja pieniądza --

"Obecnie emitowanie znaków pieniężnych nie odpowiada zapotrzebowaniu to tez nie może zaspokoić wszystkich potrzeb. Emisje pieniędzy powinny być zastosowane do przyrostu ludności...... Kontrolowanie przez nas emisji jest sprawą zasadniczą dla całego świata."

-- O inflacji --

"Podniesiemy płacę zarobkowa, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowana rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy jednocześnie robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszystkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich gojów inteligentnych. "
Fragmenty tajnego nauczania - vol.6 - O spekulacji i giełdach
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 22:31
Motto: "Nieliczni którzy ten system zrozumieją , będą tak bardzo zainteresowani swoimi profitami albo tak mocno od niego uzależnieni , że z ich szeregów nigdy nie powstanie opozycja. Natomiast olbrzymia masa ludzi, mentalnie niezdolna ażeby go zrozumieć, będzie znosić jego ciężar bez jakiegokolwiek oporu, nawet nie domyślając się, że ten system skierowany jest przeciwko nim."
Mayer Amschel Rotschild

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

"Chcąc by umysły gojów nie zdążyły myśleć i spostrzegać, należy zwrócić je w kierunku przemysłu i handlu. Wówczas wszystkie narody dążyć będą do zysków i w walce nie zauważa swego wroga wspólnego. A wolność doprowadziła społeczeństwo gojów do rozkładu i ruiny, należy przemysł wprowadzić na drogę spekulacji. W wyniku to, co przemysł odbierze ziemi, nie pozostanie przy właścicielach, lecz przejdzie do spekulacji, czyli do kas naszych"......

"Należy w sposób wzmożony popierać handel, a głównie spekulacje, której rola polega na stanowieniu przeciwwagi dla przemysłu; bez spekulacji przemysł pomnoży kapitały prywatne, podniesie rolnictwo, uwolniwszy ziemie od zadłużenia, wywołanego przez pożyczki udzielane przez banki. Trzeba żeby przemysł, wyssał z ziemi i prace i kapitały, oraz żeby przez spekulacje oddał w ręce nasze wszystkie pieniądze całego świata, a tym samym usunął wszystkich gojów do szeregów biedoty i proletariatu !
Wówczas to goje ukorzą się przed nami, byleby wyjednać dla siebie prawo istnienia "
Z obrachunku powyższego staje się widoczne, ze przy formie podatku pogłownego państwo odbiera biedakom ostatnie grosze, by móc zaspokoić bogaczy cudzoziemskich, od których pożyczyło pieniędzy, zamiast żebrać te grosze na potrzeby swoje bez płacenia procentów.
Dopóki pożyczki były tylko wewnętrzne, goje przenosili pieniądze z kieszeni biedaków do kas kapitalistów. Z chwila kiedy przepłaciliśmy osobę odpowiednia, żeby przenieść pożyczki na grunt zewnętrzny, wówczas zasoby wszystkich państw popłynęły do kas naszych i wszyscy goje zaczęli nam płacić haracz poddańczy.
Lekkomyślność gojów panujących w stosunku do spraw państwa, sprzedajność ministrów lub ignorancja w zakresie spraw finansowych innych osób, stojących u steru, spowodowały zadłużenia państw w kasach naszych zobowiązaniami, niemożliwymi do spłacenia."

-- O przyszłym zniesieniu giełd --

Wstąpiwszy już na Tron Wszechświatowy, oczywiście skasujemy bezwzględnie wszelkie podobne wykręty finansowe, jako już wówczas nieodpowiadające interesom naszym. Zniesione będą również giełdy pieniężne, bowiem nie pozwolimy, by powaga władzy naszej chwiała się na wskutek fluktuacji cen walorów naszych. Cena ich będzie określona przez prawo w stosunku do wartości istotnej bez możności zwyżki, lub tez zniżki. Zwyżka bywa przyczyna zniżki, a od tego przecież zaczęliśmy nasze operacje z walorami gojów"

Fragmenty tajnego nauczania - vol.5 - O długu, kredycie i deficycie
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 22:18
Motto: "Narody podbija się mieczem albo długiem"
przysłowie łacińskie

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

"Każda pożyczka dowodzi niemocy państwa oraz niezrozumienia spraw państwowych. Pożyczki, niby miecz Demoklesa, wiszą nad głowami władców, którzy zamiast czerpać z kieszenie poddanych przy pomocy podatników chwilowych, idą prosić naszych bankierów o jałmużnę. Pożyczki zewnętrzne są to pijawki, których nie ma możności odjęcia od ciała państwowego, dopóki same nie odpadną lub tez państwo ich nie zrzuci.
Państwa gojów nie tylko nie zrzucają ich, lecz nawet przystawiają ciągle, to tez muszą zginać wskutek dobrowolnej utraty krwi. Czyż pożyczka, a zwłaszcza zewnętrzna, jest właściwie czym innym? Pożyczka jest to wystawienie przez państwo weksli, stanowiących zobowiązanie procentowe odpowiednie do sumy kapitału pożyczkowego. Jeżeli pożyczka jest na 5% to w ciągu dwudziestu lat państwo wypłaci sumę procentowa równa sumie pożyczki, w ciągu 40 lat podwójna, w ciągu 60 lat potrójna, a dług pozostanie długiem.

"Kiedy już odegramy te komedie, powstaje fakt wytworzonych pasywów, przytem bardzo ciężkich. Dla pokrycia procentów, trzeba zaciągnąć nowe pożyczki, nie umarzające, lecz powiększające dług zasadniczy. Po wyczerpaniu kredytu, trzeba przy pomocy podatków opłacić procenty od długu, lecz nie sam dług. Podatki te są to pasywa, używane na pokrycie pasywów...
Potem następuje czas konwersji, które zmniejszają sumę procentów, lecz nie sam dług, i nie mogą być dokonane bez zgody wierzycieli: przy ogłaszaniu konwersji proponowany jest zwrot pieniędzy osobom, które nie chcą konwertować swych walorów. Gdyby wszyscy posiadacze nie zgodzili się na nią, wówczas państwa złapałyby się na własna wędkę, bowiem okazałoby się dłużnikami niewypłacalnymi.
Motto: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy - staje się prawdą."
Josef Goebbels

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

"Państwa współczesne posiadają w ręku swoim olbrzymia siłę, wytwarzająca ruch myśli w narodach, - to prasa....... Państwa nie umiały wykorzystać tej siły i oto znalazła się ona w naszych rekach. Przez nią zdobyliśmy wpływy, pozostając jednocześnie na uboczu i w cieniu, dzięki niej zgromadziliśmy w posiadaniu naszym złoto, nie bacząc na to, ze zmuszeni byliśmy wyławiać je ze strumienia krwi i łez... "

"Głównym czynnikiem powodzenia w polityce jest tajność jej zamierzeń: słowa nie powinny być zgodne z działaniami dyplomaty. Do czynności pożytecznych dla naszego obszernego planu, bliskiego już upragnionego końca, winniśmy zmuszać rządy gojów przy pomocy rzekomo opinii publicznej, urobionej w tajemnicy przez nas za pośrednictwem tak zwanego `wielkiego mocarstwa' czyli prasy, pozostającej, z małymi wyjątkami, których liczyć nie warto
Fragmenty tajnego nauczania - vol.4 - O

-Fragmenty tajnego nauczania - vol.4 - O mediach
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 22:03
Motto: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy - staje się prawdą."
Josef Goebbels

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

"Państwa współczesne posiadają w ręku swoim olbrzymia siłę, wytwarzająca ruch myśli w narodach, - to prasa....... Państwa nie umiały wykorzystać tej siły i oto znalazła się ona w naszych rekach. Przez nią zdobyliśmy wpływy, pozostając jednocześnie na uboczu i w cieniu, dzięki niej zgromadziliśmy w posiadaniu naszym złoto, nie bacząc na to, ze zmuszeni byliśmy wyławiać je ze strumienia krwi i łez... "

"Głównym czynnikiem powodzenia w polityce jest tajność jej zamierzeń: słowa nie powinny być zgodne z działaniami dyplomaty. Do czynności pożytecznych dla naszego obszernego planu, bliskiego już upragnionego końca, winniśmy zmuszać rządy gojów przy pomocy rzekomo opinii publicznej, urobionej w tajemnicy przez nas za pośrednictwem tak zwanego wielkiego mocarstwa; czyli prasy, pozostającej, z małymi wyjątkami, których liczyć nie warto - całkowicie w naszych rekach".
całkowicie w naszych rekach".

Fragmenty tajnego nauczania - vol.3 - O Prawie
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 21:54
Motto: "Prawo jest tak długo ważne, jak długo służy naszemu celowi."
Adolf Hitler

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

-- O Konstytucji --

"W konstytucji zawarliśmy prawa, które dla nas są prawami fikcyjnymi, nie zaś rzeczywistymi. "

-- O prawie --

"Prawo nasze polega na sile. Wyraz `Prawo' zawiera w sobie myśl abstrakcyjna i niczym niedowiedziona. Wyraz ten nie oznacza nic innego jak tylko: dajcie mi czego chce, bym w ten sposób posiadł dowód, żem silniejszy od was. Gdzie się zaczyna prawo? Gdzie się ono kończy?

W państwie o źle zorganizowanej władzy, o prawach bez wyrazu, rządzonym przez władce pozbawionego indywidualności wskutek: nadmiaru praw, powstałego z powodu liberalizmu, znajduje źródło nowego prawa, a mianowicie : rzucenia się na zasadzie prawa silniejszego, rozbicia całego istniejącego układu, pogwałcenia praw, przebudowy gmachu społecznego, by wreszcie scat się władcą wszystkich, którzy oddali na użytek mój swoje prawa siły, zrzekłszy się dobrowolnie w myśl zasad liberalnych."

-- O komplikacji, wybiórczości i interpretacjach prawa --

"Musimy zapewnić sobie wszelkie środki, których przeciwnicy mogliby użyć przeciwko nam. Będziemy musieli w subtelnościach i kruczkach słownika prawnego wyszukać usprawiedliwienia w tych wypadkach, kiedy będziemy uważali za odpowiednie powziąć decyzje, mogące wydać się zbyt śmiałymi lub niesprawiedliwymi, bowiem jest rzeczą ważna ujecie decyzji tych w takie wyrażenia, które by miały pozór wyższych przepisów moralnych."

"Poza istniejącymi prawami, nie zmieniając ich istoty, lecz tylko zniekształcając je przez sprzeczne komentowanie, stworzyliśmy coś wspaniałego ze względu na wyniki. Znalazły one wyraz początkowo w tym, ze interpretowanie prawa zamaskowało je samo, następnie zaś zupełnie zakryło je od oczu rządów, a to wskutek niemożności poznania prawodawstwa tak skomplikowanego. "

-- O prawach człowieka, pracownika i wolnościach obywatelskich --

"Wszystkie tak zwane `prawa ludu' mogą istnieć jedynie jako idea, niemożliwa do urzeczywistnienia w praktyce. Jaką wartość dla proletariusze pracującego, zgiętego w pałąk pod ciężarem pracy ponad siły, zgnębionego przez los - posiada otrzymane przez gadułów prawo do gadania, przez dziennikarzy prawo do pisania rożnych głupstw współrzędne z rzeczami dennymi, - jeżeli proletariat nie ma z konstytucji innych korzyści ponad marne okruchy, które rzucaliśmy mu ze stołu naszego za oddawanie głosów w myśl wskazań naszych kreatur i naszych agentów?
Dla nędzarzy prawa republikańskie są gorzka ironia, bowiem potrzeba pracy, omal ze nie na dniówkę, nie pozwala im w rzeczywistości korzystać z tych praw, ale za to odbiera gwarancje zarobku stałego i pewnego, uzależniając go od porozumienia miedzy przedsiębiorcami lub towarzyszami pracy."
Fragmenty tajnego nauczania - vol.2 - O marionetkowych rządach
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 21:47
Motto: "Autorytet, rząd, władza, Państwo - każde z tych słów oznacza to samo -środek nacisku i wyzysku."
J. Proudhon

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

"Władcy gojów usunięci zgodnie z radami naszymi od prac państwowych dla zajęcia się przyjęciami, etykietą, uciechami - służą za parawan rządom naszym..."

"Administratorzy ci wybierani przez nas z pośród tłumu w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia, dlatego tez z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata. Jak wiadomo specjaliści nasi, ci niezbędni do rządzenia czerpali z naszych planów politycznych, z doświadczenia historii, z badan każdej chwili bieżącej."

"Sprawozdania naszych politycznych faworytów, zastępujących swych panów w dziedzinie spraw, układane były przez naszych agentów i zaspakajały za każdym razem umysły krótkowzroczne obietnicami, że przewidywane są w przyszłości oszczędności i ulepszenia.
Z jakiegoż źródła te oszczędności? Z podatków nowych? - mogli zapytać, lecz nie zapytali czytając nasze sprawozdania i projekty. Wiecie do czego doprowadziła ich podobna obojętność, do jakiego rozstroju finansowego, pomimo bezwzględnej i zadziwiającej pracowitości ich ludów. "

"Tymczasem rząd nasz prawdziwy winien otoczyć się wszelkimi silami cywilizacji, wśród których będzie musiał działać, to tez otoczy się publicystami, prawnikami, praktycznymi administratorami, dyplomatami i wreszcie ludźmi, przygotowanymi przez specjalne wychowanie nad-kształcące w naszych szkołach specjalnych.
... Otaczamy nasz rząd, całym szlabanem ekonomistów. Oto dlaczego nauki ekonomiczne stanowią główny przedmiot wykładów dla nas. Będzie nas okrążała cala plejada bankierów, przemysłowców i kapitalistów, a przede wszystkim milionerów, bowiem w istocie wszystko będą rozstrzygały cyfry. "
Fragmenty tajnego nauczania - vol.1 - Wstęp
Autor | ~Fight The NWO [202.81.162.*] 2009-06-26 21:25
Motto: " Jest za tronem Coś potężniejszego niż sam król." Sir William Pitt

--------------------------------------------------- ---------------------------------------
Protokoły Mędrców Syjonu - 1897r. - Fragmenty
--------------------------------------------------- ---------------------------------------

" PER ME REGNAT - Przeze mnie panują królowie. Prorocy zaś zapowiedzieli nam, ze wybrani jesteśmy przez samego Boga do panowania nad Światem. Bóg dał nam genialność, byśmy mogli uskutecznić to zadanie."

"Goje to stado baranów, my zaś jesteśmy wobec nich jako wilki. Wiecie wszak, co się stanie z owcami kiedy do owczarni zakradną się wilki? Zamkną oni oczy jeszcze i z tej przyczyny, że obiecamy im zwrot wszystkich zapewnionych im swobód po zwyciężeniu wrogów pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym jak długo oczekiwać będą tego zwrotu?"

"Kto lub co zdolne jest obalić siłę niewidzialną ? A siła nasza jest właśnie taka. Masoneria zewnętrzna służy tylko do ukrycia jej oraz jej celów, plan zaś działań tej siły, a nawet miejsce, gdzie się znajduje, nie będzie nigdy ludziom wiadome."

"W jakim innym celu wymyśliliśmy i nakazaliśmy gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści - jeżeli nie w tym, żeby osiągnąć to co jest prosta droga niedoskonale dla naszego rozsianego plemienia. Posłużyło to jako fundament dla naszej organizacji - tajnego zakonu, który nie jest znany i którego celów istnienia nawet nie podejrzewają te bydlęta-goje, znęceni przez nas do szeregów armii, lóż masońskich istniejących `na pokaz', istniejących dla zamydlenia oczu gojom. Bóg obdarzył nasz naród wybrany rozproszeniem. W tej pozornej naszej słabości znalazła wyraz cala potęga, która teraz doprowadziła nas do progu władzy wszechświatowej. Obecnie niewiele pozostaje już do nadbudowania na fundamencie

ODPOWIEDZ