KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: zoskicyc »

nie jestem zwalcowanym internetowcem - prosze mi to wybaczyc - wiec nie wiem - nie posiadam dobrej wikipediowej wiedzy
ale chcialbym
posiac to co kiedys mialem na kasetach i ktos mi to widocznie zwedzil raczka szpiega z kgb
posiasc chcialbym
stare piosenki mlynarskiego ktorych tytulow juz nie pamietam - ale znam fragmenty

- podchodza mnie wolne nomery...-..
- przyjdzie walec i wyrowna......
- mam trzydzieche zamieszkuje u mamusi.....
- jestesmy na wczasach.....
i tak dalej

czy ktos bylby tak mily i moglby mi wskazac - powiedziec o jakimkolwiek wydawnictwie wysylkowym
w ktorym moglbym zlozyc zamowienie na cd mlynarskiego
z tym ze nie interesuja mnie juz te "nowsze"

klaniam sie

CYC
-------------------------------------------------------------

a teraz
wystapi panna gieras

*******
Obywatele niemieccy mieszkajacy poza granicami brd sa prawnie chronieni
zreszta – nikita przypomnial jeszcze inne prawo stanowiace o tym kto ma prawo do niemieckiego obywatelstwa – kuriozum – ale jest

podobnym prawem sa chronieni obywatele – szczegolnie zolnierze sil zbrojnych stanow zjednoczonych amerykli polnocnej ktorzy dokonawszy ewentualnych przestepstw na obcym terenie podlegaja immunitetowi – jeszcze wieksze kuriozum

kuba – czy pare sowieckich rakiet ktorych nigdy nie zainstalowano stanowilo potezne zagrozenie dla usa tego nie wiem – ale wiem o zatoce swin i blokadzie tej wyspy - no wiec wielki pisarz amerykanski hemingway nie moglby sie upijac w „havana moon“ - kuriozum

czy ustawienie amerykanskich rakiet w panstwach graniczacych z zsrr stanowi dla rosji zagrozenie – tego nie wiem – ale zapewne wie trojca swieta nawiedzona przez bame-o - rowniez kuriozum

czy obywatele radzieccy mieszkajacy w obrebie granic ukrainy maja takie same prawa tego nie wiem ale zapewne trojca przenajswietsza wie - co tez jest kuriozum

dzis jest pierwszego wrzesnia 2014
od godziny 00:00 czasu MEZ weszla w zycie nowa ustawa o odkurzaczach ustanowiona przez
unie europejska - comiesieczne unijne kuriozum
nie wiem co zrobic
mam odkurzaczke typu muzulmanskiego
i musze kupic nalepke "eko"
problem w tym
ze nie wiem gdzie ja jej nakleic
na czolo
czy na rzic

wczorajsze wybory w saxonii
druga co do ilosci miejsc w parlamencie zostala antyunijna AfD – trzecia sile stanowia komunisci - „die linke“ - nie weszli faszysci z npd (bravo) – nie weszli liberalooszusci (bravo) - to nie jest kuriozum - to jest rzeczywistosc

tyle nowosci z EU – a lasy plona dalej

CYC
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: nikita »

wczorajsze wybory w saxonii
druga co do ilosci miejsc w parlamencie zostala antyunijna AfD – trzecia sile stanowia komunisci - „die linke“ - nie weszli faszysci z npd (bravo) – nie weszli liberalooszusci (bravo) - to nie jest kuriozum - to jest rzeczywistosc

tyle nowosci z EU – a lasy plona dalej

CYC
...Bosze - on nawet wyniki wyborow falszuje: rzeczywistosc jest taka, ze pierwsze miejsce zajela partia pani Merkel, drugie miejsce zajeli komunisci, trzecie socjaldemokraci, a czwarte antyunijna czyli proniemiecka AfD...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: godzilla »

nikita pisze:...Bosze - on nawet wyniki wyborow falszuje: rzeczywistosc jest taka, ze pierwsze miejsce zajela partia pani Merkel, drugie miejsce zajeli komunisci, trzecie socjaldemokraci, a czwarte antyunijna czyli proniemiecka AfD...
wy to macie dobrze... angela rzadzi europa, i jeszcze jakby tego wam bylo malo to macie pronarodowa partie... wow!

adolf sie pewnie cieszy w niebie, co?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: godzilla »

a mlynarskiego to se mozesz sciagnac na youtube.com

zobacz ile tego jest...

https://www.youtube.com/watch?v=RRfiddT ... zR_QsOq6WS
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: zoskicyc »

tedy zakomunikuje ci
bezczelny wiersz
znienawidzonego
przez was

kolejnosc sie nie liczy
albo sie liczy...........
bo jedni i drudzy sa
antyunistami
slusznie

capito?
--------------------------------------

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: zoskicyc »

ja mam dojscie i passwort
ale to piorunstwo nie chce sie
dac skopiowac
naturalnie
wolalbym miec na dysku
wszak
dziekuje
za slowo

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:ja mam dojscie i passwort
ale to piorunstwo nie chce sie
dac skopiowac
da sie... sposobem...

a jak wiadomo to i slon mrowke sposobem wydymal...

pierwsza rzecz to komputer z windowsem... potem trza zainstalowac przegladarke firefox, do przegladarki firefox trza se zainstalowac np. ten plugin Videodownloadhelper...
https://addons.mozilla.org/de/firefox/a ... oadhelper/

jak juz to masz to mozesz sobie wlaczyc youtube, wystartowac odpowiedni kawalek gdzie muzyka jest w jakciemogie jakosci i zaraz po starcie zobaczysz ze ikonka od tego Videodownloadhelpera sie zaczyna krecic jak jaka glupia to wtedy mozesz sobie tam gdzies wcisnac przycisk "download" czy "herunterladen"... oczywiscie pamietajac gdzie to wrzuciles...

sciagnie ci plik video na dysk komputera...

a ty pewnie chcesz z tego oddzielne pliki mp3 z muzyka oddzielic?

no to do tego trza jeszcze np. programik Free Video to mp3
stad http://www.chip.de/downloads/Free-Video ... 80385.html

przy instalowaniu nalezy bardzo uwazac aby wypier.dzielic wszystkie dodatki, ktore ci ten program chce "dla twojego dobra", jak bama-o z jego "demokracja", dodatkowo zainstalowac... nie zgadzac sie na nic! jedynie na instalacje glownego programu!!!

jak masz juz ten programik to wrzucasz w niego plik video i on ci w pare sekund oddzieli z niego plik mp3, ktorego mozesz sobie potem sluchac... lub nagrac na plyte audio i sluchac w odtwarzaczu audio bez mp3... ale to juz w innym odcinku porad wujka dobra rada...

pamietaj ze sciaganie muzyki godzi w bame-o i nie nalezy tego robic... tzn. zabronione jest jedynie udostepnianie tego przez internet lub kopiowanie dla sasiadki po odbytym seksie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: zoskicyc »

powiem sasiadce
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KTO WIE - bo ja nie wiem /CYC/

Post autor: godzilla »

Nie mow bo bedziesz musial gruche walic...
ODPOWIEDZ