Matka Kurka pisze....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: godzilla »

Matka Kurka na pierwszym miejscu w rankingu smsowym na blog roku. Dobrze, że głosuje @jarekkuzniar - uniknie onet kompromitacji
https://twitter.com/BStrzelczyk/status/ ... 1318917120
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:Matka Kurka na pierwszym miejscu w rankingu smsowym na blog roku. Dobrze, że głosuje @jarekkuzniar - uniknie onet kompromitacji
no wlasnie
i o to chodzi
jak sie sika na kogos znanego to automatycznie
i kasa leci
na dodatek to sprawiedliwy mocz
wiec i sprawiedliwa kasa

ja wiem godziu ze ten kurek tak dla idei i sprawiedliwosci
jak i ty

ja ino tak jak ten adwokatus diaboli
aby lekko na przeciw

wiadomo ze matka tej kurki to ma wszystkie dowody
ino sie jak ten kot z myszom bawi
kto wierzy ten juz wie
a kto nie wierzy to gupi umrze

teraz to powinienes mnie pochalic
i powiedziec ze przejrzalem
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: Reflex »

UWAGA! UWAGA!

Sąd uznał blogera Piotra W., znanego w sieci jako "MatkaKurka", za winnego znieważenia Jurka Owsiaka słowami "hiena cmentarna"

Sędzia Michał Misiak zakończył w poniedziałek rano proces, jaki szef WOŚP wytoczył blogerowi o zniesławienie w sieci. Sędzia uznał, że w publikacji z 6 marca ub. roku pt. "Jerzy Owsiak król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP" bloger znieważył szefa Wielkiej Orkiestry, nazywając go "hieną cmentarną", a znieważenia dokonał za pomocą środków masowego przekazu.
Sędzia odstąpił jednak od wymierzenia blogerowi kary, gdyż Owsiak odpowiedział "zniewagą wzajemną".

Lecha Kaczyńskiego nazywał "chamem", teraz przegrał proces z Jurkiem Owsiakiem. Kim jest bloger Matka Kurka?


Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... z3EhmJszra

Godzilla odszczekaj teraz jak masz honoru za grosz. Ale Ty ani twoja kurka nie posiadacie tego towaru.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:UWAGA! UWAGA!

Sąd uznał blogera Piotra W., znanego w sieci jako "MatkaKurka", za winnego znieważenia Jurka Owsiaka słowami "hiena cmentarna"

Sędzia Michał Misiak zakończył w poniedziałek rano proces, jaki szef WOŚP wytoczył blogerowi o zniesławienie w sieci. Sędzia uznał, że w publikacji z 6 marca ub. roku pt. "Jerzy Owsiak król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP" bloger znieważył szefa Wielkiej Orkiestry, nazywając go "hieną cmentarną", a znieważenia dokonał za pomocą środków masowego przekazu.
Sędzia odstąpił jednak od wymierzenia blogerowi kary, gdyż Owsiak odpowiedział "zniewagą wzajemną".

Lecha Kaczyńskiego nazywał "chamem", teraz przegrał proces z Jurkiem Owsiakiem. Kim jest bloger Matka Kurka?


Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... z3EhmJszra

Godzilla odszczekaj teraz jak masz honoru za grosz. Ale Ty ani twoja kurka nie posiadacie tego towaru.
reflex... mam do ciebie troche sympatii bo pieska pochwaliles ale nie zepsuj tego...

poczytaj moj inny watek w tym temacie... gazeta gw potrafi gowno zawinac w zlotko i sprzedac jako cukierek...

nie ciesz sie, nie szalej tylko poczytaj co sie stalo tak naprawde...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: Reflex »

Gazeta nic nie komentuje, podala tylko informacje i uzasadnienie wyroku przez sad. Ty z kurka bylliscie pewni wygranej, juz 10 razy odtrabiliscie zwyciestwo, i bum! Kurka przegral sromotnie jak zawsze, dokladnie jak przewidywalem ja i uczciwi ludzie. Coscie zrobili?

Kurka oglasza, ze sie dobierze do tylka Oswiakowi bo ma nowe dowody? Trzeba byc strasznym burakiem, zeby sie tak kompromitowac.To jest szmata nie czlowiek, zero, skompromitowany buc.
Coc Ci powiem godzilla. Zawsze stawales po stronie zla, ale liczylem po cichu ze masz tyle dystansu do siebie i zycia, ze potrafisz uczciwie powiedziec: "kurka przegral, mylilem sie wierzac w niego". Przecierz czekales na wyrok, uszanuj go do k. nedzy. Matka kurka juz nie kontaktuje z zyciem. Trzeba byc nie lada frustratem i kompletnym idiota, zeby napisac ze:

" że Owsiak jest on współodpowiedzialny za katastrofalny stan służby zdrowia w Polsce. - Na siłę uszczęśliwia szpitale, które dostają od niego sprzęt i muszą ponosić koszty np. za jego serwisowanie. To są działania świadome, bo Owsiak może liczyć na wsparcie polityków - oświadczył bloger na poprzedniej rozprawie, a wcześniej swoje poglądy zamieścił w sieci".

Kiedy Tusk dostal propozycje objecia prezydentury, kurka napisal, ze tym gestem Unia naplula Polsce w twarz.
Wybacz godzilla, tu nie ma o czym dyskutowac, co najwyzej ciezko sie dziwic, ze istnieja na swiecie tacy idioci jak twoj Idol. Nie mozna sie nie zgodzic z opinia rzecznika prasowego swiatecznej orkiestry, zgdzie Krzysztof Dobies rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opuszczał salę sądu w Złotoryi mocno zdegustowany. -" Jestem rozczarowany i zaniepokojony tym wyrokiem. Sąd uznał bowiem, że blogerom wolno wszystko, każda ich opinia, strumień świadomości zamieniony w słowa jest dopuszczalny, bo zdaniem sądu mieści się w ramach debaty publicznej. To bardzo smutny wyrok dla Polski i dla wszystkich osób, które walczą z nieprawnionymi atakami na siebie czy swoje firmy w sieci. Dzisiejszy wyrok pokazuje bowiem, że blogerzy są bezkarni" I ja sie calkowicie z nim zgadzam.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka pisze....

Post autor: godzilla »

moje krotkie oswiadczenie, bo juz mi sie znudzilo pier.dolic ciagle o tym samym - gw-no jest wrogiem Polski i Polakow, uwazam ze Matka Kurka ma racje w tym co tutaj zostalo poruszone...
ODPOWIEDZ