Matka Kurka....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

widze ze to haslo zatyka geby wszystkim...

za co wy tak tego ofsiaka kochacie?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

Dziś WOŚP i Jerzy Owsiak usłyszeli od Sądu, że Piotr Wielgucki pisał o FAKTACH, nie zawsze przyjemnym językiem, ale ZAWSZE PISAŁ O FAKTACH.

Aby lepiej zrozumieć wyrok Sądu, który w najmniej istotnym punkcie był dla mnie niekorzystny, trzeba najpierw poznać definicje znieważenia i zniesławienia, co Sąd wszelkim domorosłym prawnikom wyłożył, jak w podstawówce. Zniesławienie to jest taki rodzaj czynu zabronionego, który odnosi się do sfery faktów, a nie ocen. Zniesławić można tylko wtedy, gdy zarzuca się komuś gwałt, morderstwo, kradzież, obnażanie się w parku. Z kolei ze znieważeniem jest dokładnie odwrotnie, to niedopuszczalne oceny, czyli nazywanie kogoś nazistą, debilem itd. Sąd Rejonowy w Złotoryi nie miał najmniejszych wątpliwości, że wszystkie moje publikacje wraz ze stawianymi zarzutami opierały się na faktach. Sędzia Michał Misiak wielokrotnie podkreślił, że każda moja teza była poparta argumentami wywiedzionymi z dokumentacji WOŚP, wypowiedzi samego Owsiaka i materiałów powszechnie dostępnych w Internecie. Najprościej rzecz ujmując nie skłamałem ani razu i nie przypisałem WOŚP, czy Jerzemu Owsiakowi czynów, których by nie popełnili. W konsekwencji zostałem uniewinniony we wszystkich punktach aktu oskarżenia z art. 212 kk, czyli nie jestem winny zniesławiania ani WOŚP, ani Jerzego Owsiaka. W przypadku WOŚP zostałem również uniewinniony z art. 216 kk, we wszystkich punktach aktu oskarżenia, czyli nie dopuściłem się zniewagi wobec fundacji. Jeśli chodzi o Jerzego Owsiaka, to Sąd uniewinnił mnie w 2 punktach aktu oskarżenia z art. 216 kk, natomiast w punkcie 3, za określenie „hiena cmentarna na dorobku” Sąd uznał moją winę, jednak odstąpił od wymierzenia kary, ponieważ doszło do zniewagi wzajemnej ze strony Owsiaka (pier.dol się, „będziesz miał w dupę”, „porównanie do Auschwitz i Katynia”).
http://kontrowersje.net/s_d_wyda_wyrok_ ... na_faktach
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

do Cyca...

tak sie martwiles tym ze niewinnego ofsiaka taki dran jak Matka Kurka po sadach ciaga...
a bylo calkiem odwrotnie...

teraz Matka Kurka odczeka na uprawomocnienie sie wyroku albo na apelacje a potem sie dobierze do dupy ofsiakowi...

modlmy sie abysmy tego dozyli... i aby Wielgucki tego dozyl bo boje sie ze go zamorduja zanim sie do tego zabierze... to jest gorsze niz camorra i mafia razem wziete... tu o miliony chodzi...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

tu dalszy ciag artykulu cytowanego wczesniej... dzielny Matka Kurka rusza na krucjate przeciwko Silom Ciemnoty z czerskiej... i ofsiaka...

jak tepym debilem trzeba byc aby twierdzic na cala Polske ze ofsiak wygral proces skoro sedzia pokazal ze MK pisal prawde oparta na FAKTACH?

reflex poszedl sie upic z rozpaczy gdy sie okazalo ze gw-no napisalo nieprawde i gdy zrozumial w co wierzyl a co okazalo sie calkowitym zaprzeczeniem rzeczywistosci... debil po przeczytaniu artykulu z gw-na faktycznie moze uwierzyc ze to ofsiak wygral proces...
normalny czlowiek, ktory zna fakty i wie o co byl proces zauwazy ze sad przyznal racje Mace Kurce i to ofsiak jest oszustem tylko na razie ruszyc go nie mozna bo jest mocno w gownie umoczony...
Istnieje cała gama środków, którymi Owsiaka i WOŚP można przycisnąć, aby wydobyć szczegółową dokumentację, pokazującą co do złotówki ile Owsiak wypompował z fundacji do swojej kieszeni i to jest mój cel numer jeden. No, ale jak to w życiu bywa do głównego celu wiedzie daleka i kręta droga w czasie, której trzeba uporządkować wiele spraw. Po pierwsze koniec z szantażami i zaszczuwaniem zarówno ze strony Owsiaka, jak i jego wyznawców. W tej chwili mogę na kolanie napisać prywatny akt oskarżenia z 216 kk. i Jerzy Owsiak z automatu zostaje uznany za winnego, ale do tego mi się nie śpieszy. Ważniejsze jest, że prezes Owsiak podpada w związku ze swoimi działaniami pod art. 233 kk. (fałszywe zeznania), 234 kk (fałszywe oskarżenia), 236 kk (ukrywanie dowodu niewinności). Z kolei księgowa Pilarska ma poważne problemy w związku z art. 233 kk. i 235 kk (fałszowanie dokumentacji).
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Matka Kurka....

Post autor: Reflex »

reflex poszedl sie upic z rozpaczy gdy sie okazalo ze gw-no napisalo nieprawde
Glupis godzilla. Ja po prostu nie mam ochoty tu pisac. Wasza bezinteresowna nienawisc, wrecz narkotyczna chec zniszczenia czlowieka, tony jadu, zniechecaja do wchodzenia tutaj.
Zalozyles trzy watki w tym samym temacie, juz to o czyms swiadczy Tony czerwonych liter, krzyk, "obled w oczach.Ty nie widzisz jak sie publicznie masturbujesz swoja nienawiscia, obaj z matka kurka jestescie zboczeni. Czuje obrzydzenie.

Kurka przegral. Jest wyrok winien. Dwa inne pozwy zostaly odsuniete jako "dopuszczalne spolecznie opinie", bez rozstzrygania czy sa zasadne.

Tyle na dzisiaj, zycie toczy sie dalej. W Twoich zboczonych demonstracjach nie bede bral udzialu.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

Winien napisania "hiena cmentarna"....

Zarzuty o malwersacjach i zlodziejstwie nie zostaly podwazone z winy samego ofsiaka... udowodnil w ten sposob ze ukradl miliony i za to niedlugo zamieni sie w Jerzego O.

Ty uzywasz jezyka nienawisci wprowadzanego przez gw-no....

Zlodziejstwo tak bezczelne nalezy tepic....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Matka Kurka....

Post autor: godzilla »

Obrazek
ODPOWIEDZ