HJUMOR FLORAJDA /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:nawet ja jestem zaskoczony
twoja prawdziwa facjata
to zwroc uwage "damie" aby zaczela na inne tematy pisac a nie ciagle szczuje...
przypomne ze nigdy nie lubilem gdy mnie ktos pomawia w nieuczciwy sposob...
sama szczula na innych a teraz o to samo oskarza mnie i nie chce sie zamknac...
na chamstwo odpowiadam chamstwem, tym bardziej ze kiedys to ja ją probowalem przed chamstwem bronic... widocznie to bylo udawane i pewnie chodzilo o odrzucone umizgi przez reflexa... nie chcial jej to probowala mu pode.s.rac z boza i moja pomoca...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: Reflex »

aloha ty sie uspokoj z tymi ciaglymi atakami bo zaczne publikowac twoje posty pelne milosci do reflexa
Godzilla Tobie juz nic nie pomoze. najlepiej zamknij na jakis czas zenujaca jadaczke w tym temacie, moze przezyjesz. Aloha przez dlugi czas nie ukrywala "uczuc" do mnie publicznie i jakos zyje bez urazow czy triumfow.
To ze oboje mielismy takie samo zdanie w sprawie Pomorzaka, nie oznacza ze dzialalismy razem.. Kazde z nas pisalo co uwzalo za sluszcze.

Twoja prymitywna duszyczka uznala to za sojusz przeciwko Tobie. "Jak nie jestes ze mna, to jestes wrog" a jak "nie jestes ze mna a piszesz to samo co Reflex, to jest Sajgon, zdrada i zniewaga.
Strasznie jestes glupi i prymitywny. Nigdy nie ukrywalem ze Cie nie znosze, ale teraz mi Ciebie zal.
Lecz sieTwoja klikowata natura jest chora.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: alohilani »

Smiech mnie ogarnia gdy to wszystko czytam, choc nie do konca.
Zaczepki i prowkacje, a potem szantaz.
Niech wreszcie opublikuje to wszystko co ma i bedzie po krzyku.
Czyz nie o to chodzi? Czyz nie po to ciagle zaczepia?
Po co straszyc? Przeciez w tym wszystkim co kiedys wymienialismy zadnego klamstwa z mojej strony nie bylo. Nie mam sie absolutnie czego wstydzic.
Ze zdrowiem pomoglam, stracil wtedy dziewiec kilogramow i czul sie lepiej, tak pisal wtedy. A co potem robil, to ja nie wiem. Jesli nie zrobil tak jak bylo zalecane, ale zastapil czyms innym, to nie moja sprawa. Ja mu niczego nie sprzedawalam ani nie namawialam.
Wszelkie dzielenie sie prywatna korespondencja w celu zastraszenia kogos na forum jest niezwykle podlym dzialaniem. Na to nie ma nawet okreslenia. Po angielsku mozna to byloby nazwac extortion, wymuszenie konkretnych zachowan w celu kontroli. Nie, ze mna tego zrobic nie mozna. Ja nie jestem z tych kobiet., ktore sie podporzadkowuja z jakiegos powodu. Mnie nikt nie jest w stanie nigdy uciszyc, to co mam powiedziec to zawsze i wszedzie powiem. Na to nie ma zadnej ceny!
Prosze sobie wyobrazic taka sytuacje, ze osobie powyzej ktos np. taki jak ja zaufalby i podzieliby sie z nia czescia swojego nielatwego zycia, czyms bardzo prywatnym. I w sytacji na forum jaka sie wytworzyla z powodu klamstw innego uczestnika, druga potakujaca osoba wykorzystalaby tak osobiste wiadomosci i sprzedala je tu publicznie na forum. I wierze w to, ze gdyby uczestnik o nick'u g. znal moje zycie, zrobilby to bez nawet najmniejszego zastanowienia, bez tzw. mrugniecia okiem, w celu zastraszenia i wymuszenia posluszenstwa na forum, w celu uciszenia uczestnika, aby nie mogl powiedziec tego co mysli, w celu wrobienia go w klikowosc przez siebie stworzona. Dobrze, ze nie mialam blizszego i bardziej przyjacielskiego a tylko dosc lekko znajomosciowy i sporadyczny kontak z ww wymieniony uczestnikiem.
Forum polonia.net jest zapewne jedynym forum, na ktorym jeden uczestnik z nienajlepsza reputacja moze prywatnie zastraszac innych. Takie zastraszanie nie powino byc nie tylko tolerowane, ale karane prawnie.
A na tym forum to jest widac zabawa dla administracji. Zadnego upomnienia, ukarania, nic. W tym przypadku powinna byc conajmniej publicznie zwrocona uwaga uczestnikowi forum, ze przekroczyl drastycznie regulamin tegoz forum. To nie jest ot tylko taka sobie zabawa! Prywatny szantaz i wymuszanie nie powinno miec miejsca nie tyko na publicznym forum, ale nigdzie i nigdy w zyciu! To zastraszanie i szantaz ma jednak miejsce na forum pulicznym, ma wielu swiadkow. To jest przestepstwo wobec drugiego czlowieka, ktore odbywa sie na oczach innych przy milczacej obserwacji wladz.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: godzilla »

aloha pisze:Smiech mnie ogarnia gdy to wszystko czytam, choc nie do konca.
Zaczepki i prowkacje, a potem szantaz.
Niech wreszcie opublikuje to wszystko co ma i bedzie po krzyku.
Czyz nie o to chodzi? Czyz nie po to ciagle zaczepia?
nie, nie po to zaczepia... po to zaczepia aby ona przestala sie czepiac...
dziwie sie tylko twojemu zachowaniu...
zaczepialas mnie podajac informacje o innych ludziach i mialas w tym jakis cel...
teraz nagle ci sie odmienilo i postanowilas atakowac mnie...

jaki widzisz ani pomorzaka ani reflexa nikt nie zniszczyl i nikt tego nie mial zamiaru robic...
to powstalo w twojej glowie ale czepiasz sie mnie...

a ja cie tylko prosze zebys sie opanowala i przestala sie czepiac...

jest prosty sposob na to - zglos w administracji tego forum aby mnie usunieto i WSZYSTKIE DOWODY na twoja dwulicowosc pojda sie yebac bo nie zrobilem sobie zadnych kopii...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: alohilani »

Zaczepianie.
Klamstwa.
Prowokacja.
etc.
Jawny szantaz i zastraszanie.

Znieslawianie i prowokacja.

Przedstawic dowody albo wiecej geba nie klapac.

Zgloszenie do usuniecia z forum poszlo kilka dni temu.

Jaka dwulicowosc, wobec kogo dwulicowosc? Wobec ciebie? Przeciez ja zadnego ukladu z toba nigdy nie mialam. To ty zdradziles moje zaufanie prywatnie. To jest twoja dwulicowosc.
Nie mialam zadnego ukladu z twoim przeciwnikiem/przeciwnikami, On sam ci o tym napisal.
O co ci czlowieku jeszcze chodzi?
Ze twoje teorie spiskowe poszly sie j.... jak to nazywasz? To nie moja wina. Zadnych spiskow nie bylo.

Przestan sie czepiac, przedstaw dowody.
Albo zamilcz.
Czekam na dowody. Nich cale forum zobaczy dokladnie czym jestes. Juz wiedza, ale niech sie upewnia.
Zdradziles moje zaufanie, a teraz mnie oskarzasz o dwulicowosc.
Zadam dowodow, ale konstruktywnych, a nie pomowien.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: godzilla »

aloha pisze:Przedstawic dowody albo wiecej geba nie klapac.

Zgloszenie do usuniecia z forum poszlo kilka dni temu.
czyli jednak...
:mrgreen:

to juz powolutku zaczyna sie wyjasniac o co w tym wszystkim chodzilo...
i jako powod podalas moze: wywalcie go bo za duzo gada...?
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: alohilani »

Nie.
Powodem bylo wykorzystywanie prywatnej korespondecji na publicznym forum.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: alohilani »

Przedstawic dowody na moja dwulicowosc publicznie.
To jest zadanie i mam do tego prawo z powodu znieslawiania i oczerniania na publicznym forum polslowkami.
Wyjasnic uczciwie mnie i uczestnikom forum o jaka dwulicowosc chodzi.
Jesli sie kogos oskarza, naleza sie wyjasnienia o co konkretnie chodzi.
Albo zamknac sie i wiecej nie klapac.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: godzilla »

otworz wiec swoje konto to ci na priwa wysle... i wtedy bedziesz mogla sama publikowac co bedziesz chciala...
nie chodzilo mi przeciez o zadna wojne... ty to zaczelas, a ja sie jedynie bronie...
nie lubie gdy mi ktos w twarz rzuca goownem...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HJUMOR FLORAJDA /CYC/

Post autor: alohilani »

Nie, nic a nic prywatnie i nigdy nie bedzie. Dla nikogo i bez wyjatku.
Wyciagnales na forum publiczne, musisz to dokonczyc.
Udowodnij mnie i uczestnikom, ze jestem dwulicowa.
Nie prywatnie, ale publicznie przy wszystkich, ktorzy pisza i czytaja.
Jesli oskarzyles publicznie na forum, musisz to publicznie na forum udowodnic.

Uczestnicy forum ci piszacy i czytajacy wiedza kto zaczal "wojne", jak przebiegala. To swiadkowie. Jesli cos bedzie nie tak, to sami skoryguja ten przebieg. Mam na mysli uczestnikow, nie strony konfliktu.
Przedstaw im zatem dowody na moje przestepstwa wlaczajac w to dwulicowosc. To jest powazne oskarzenie. Udowodnij zatem.
Zablokowany