KU PAMIECI (CYC)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: jordan274 »

Ja sie przed nikim nie kajam,a szczegolnie tu na tym forum.......nie mam absolutnie powodu do jakiegokolwiek kajania sie ,bo i dlaczego,za kilka napisanych zdan,ktore mysle nikogo nie urazily?,mysle tez ,ze potrafie sie szanowac.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: pomorzak »

PanieCyc, formą wypowiedzi, ich wydzwiekiem i ktaktowaniem inaczej myślących dotarł pan do poziomu rekina. Nie mam zamiaru pana obrażać ale tak to odbieram. Namolne i złośliwe głoszenie jedynej prawdy, oczywiście w pańskich oczach,. Czasami jestem w stanie zgodzić się z tym co chce pan przekazać ale forma odrzuca mnie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: Reflex »

Ktos tutaj pisal o nieprzecietnej inteligencji Cyca... A ja zaszokowany pytam, czy on naprawde jest tak glupi, ze nie widzi wlasnej analogii z muzulmanskimi terrorystami?

Przeciez to co on robi, to jest atak, fanatyzm i wirtualne obcinanie ludzkich glow a nie dyskusja.
Za to tylko ze myslicie inaczej, ze kulturalnie artykulujecie swoje opinie, ze macie czelnosc miec inne zdanie. Obraza, wyzywanie ludzi, wscieklosc.

"Nie dorastacie mu do dupy". Dobiera sie do kazego osobno i do calosci. Musisz - myslec jak on. Jesli nie, jestes slepy, gluchy, glupi, wrogiem, rzulikiem, ciulikiem. To jest ta nieprzecietna inteligencja? Argumenty w dyskusji?

Nie moze miec racji czlowiek wsciekly, nienawidzacy. Nie moze miec racji krytykujac w pien doslownie wszystko, wszystko, wszystko. Cokolwiek zrobila Merlel przez 10 lat, kazda jej decyzja byla zla! Wszystko co robia amerykanie i niemcy jest glupie i zle. Encyklopedia jest glupia. Kazdy swiatowy autorytet - moralny, czy instycjonalny jest glupi. Jest jeden wielki Cyc i dalej nic.

Podobno studiowal m.in. logike, czytywal filozofow i nie rozumie jak wielkiego robi z siebie idiote?
O jego morale nawet nie chce pisac. DNO!
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: Ninel »

Autentycznie jestem zszokowana! Ja pamietam czasy, kiedy cycek ( pod innym nickiem) pisal calkiem do rzeczy, czasami z gleboka analiza; podawal tez fakty szczegolnie z terenu Niemiec, ktorych nie mozna bylo w 5 minut znalezc na necie. Faktem jest, ze jego slynne dluzyzny czesto "olewalam", ale zazwyczaj cos ciekawego mozna bylo wyluskac do podjecia dalszej dyskusji wzglednie do przemyslenia czy refleksji.
Dzisiaj ten czlowiek sam z siebie zrobil szmato-idiote!...i nie chodzi mi o meritum poruszanych spraw ( ktore to meritum utonelo w szambie jego bezsilnych zlosliwosci i wulgaryzmow)...chodzi o CYWILIZOWANY sposob zachowania sie miedzy ludzmi...tak tylko czytajacymi jak rowniez piszacymi. Ja wiem, ze kazdy ma jakies personalne problemy, zdrowotne etc, ale u Cyca ja widze ten problem inaczej. To co on dzisiaj zaprezentowal wynika z jego charakteru! I nie ma sily, zeby to interpretowac inaczej. Jesli my jestesmy ( wedlug niego) DZIURAMI W DUPIE to po kiego grzyba on tutaj pisze i do kogo? do Jordana? Sadze, ze watpie! Wsyd mi przed sama soba, ze probowalam nawiazac z nim kontakt dyskusyjny, ze poniekad go bronilam, wsciekla jestem na swoja intuicje, ze nie podpowiedziala mi we wlasciwym momencie, ze mam do czynienia z SZALENCEM! Sorry, ale ja nie czuje sie na silach byc cycowa nianka, dlatego sugeruje mu, ze "Kultura"( taki chyba tygodnik wydawany w Polsce), jesli byl przez niego prenumerowany, sluzy do CZYTANIA a nie do podcierania dupy w cycowym kiblu! Cycu, ja na tym forum pisze od ponad 15 lat...wiec mam odnosnik czasowy i niejako prawo do podsumowania twojej tutaj "tfffurczosci". Dzisiaj wygladasz jaka rozciapciana plama na scianie....tragicznie smutno, brudno i smierdzaco...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: zoskicyc »

pani nikel
ja naprawde !!!
wysoko cenie pani wypowiedzi
zaiste jest w nich zawarta /na moj temat/
prawda -.ale
bedac istotka naiwna - po N latach uznalem
ze tu panuje jeden jezyk - jeden zanr narzucony
przez osobnika i jego poplecznikow bedacy zaprzeczeniem
mojej kretynskiej idei "wyrownania"
wiem ze takie forum -. majace bardzo duze szanse wymiany
masli - idei-pogladow - zwaczajow regionalnych - moze stac sie
prawdziwa platforma wymiany
ppowiem tak
PADLEM
pod naciskiem kretynizmu- zlosliwasci i niszczenia osobowosci
zatem
jesli moj jezyk jest niedostepny
wowczas nalezy - dostosowac do jezyka owych ktorzy uznaja ze
to forum jest platforma nienawisci - ublizania a nie swobodnej wypowiedzi

pani powie
po co piszesz?
sam zadaje sobie to pytanie
byc moze dlatego ze czasem uslysze
jeden slaby glos ludzkiego rozsadku

wiec dziekuje pani

CYC
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: rekin oceanu »

Czarne wizje byłego polityka
Ale celne.
Nie liczy się mądrość a przymilanie władza dyktatura.
Taki to już smak dzisiejszego czasu tak to odbieram.
Z boku lepiej Polityk były to widzi.


, itd. W efekcie tam się premiuje lojalność a nie mądrość i to potem przechodzi do świata polityki - powiedział Włodzimierz Cimoszewicz. "Tusk wymordował wszystkich w PO, którzy byli wybitniejsi" Cimoszewicz: Europie brak wybitnego przywództwa. Donald Tusk ośmiesza się Jedną z wielu... czytaj dalej » - Przykro mi, ale uważam, że obie panie nie mają kwalifikacji do kierowania rządem takiego państwa jak Polska. To jest bardziej skomplikowane, wymaga większej wiedzy i większego doświadczenia - powiedział były wicepremier o najważniejszym pojedynku kampanii wyborczej, czyli o premier Ewie Kopacz oraz kandydatce PiS na premiera Beacie Szydło. W opinii Cimoszewicza jest to skutkiem z jednej strony tego, że Jarosław Kaczyńskim "musi się schować" i na pierwszym planie trzeba było wystawić inne twarze, a z drugiej strony to wina Donalda Tuska. Cimoszewicz twierdzi, że Tusk "wymordował wszystkich w PO, którzy byli wybitniejsi". Włodzimierz Cimoszewicz, który sam wywodzi się z lewicy, mówi, że dobrze się stało, że lewica się zjednoczyła. Jednak dodaje, że przegrane wybory doprowadzą do kolejnego podziału. - Jeżeli przepadną, to przypuszczam, że to się rozsypie już dokumentnie i nic tego nie będzie - prognozuje Cimoszewicz. (http://www.tvn24.pl)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: godzilla »

Ninel pisze:Autentycznie jestem zszokowana! Ja pamietam czasy...

Jesli my jestesmy ( wedlug niego) DZIURAMI W DUPIE to po kiego grzyba on tutaj pisze i do kogo?

Wsyd mi przed sama soba, ze probowalam nawiazac z nim kontakt dyskusyjny, ze poniekad go bronilam, wsciekla jestem na swoja intuicje, ze nie podpowiedziala mi we wlasciwym momencie, ze mam do czynienia z SZALENCEM! Sorry, ale ja nie czuje sie na silach byc cycowa nianka...
tez pamietam czasy gdy tu normalni ludzie pisywali i MOZNA bylo porozmawiac na rozne tematy... teraz to pozostalo pare lazacych tu po pobojowisku zombie pod swiatlym przywodztwem jednego przyjaciela muzulmanow...

tak falszywej mendy nie spotkalem w calym moim zyciu i pewnie juz nie zdaze spotkac...

dlatego powtarzam cycowi prawie codziennie aby rzucil to bagno w pizdu i przestal tu pisac, a przede wszystkim CZYTAC bo to co sie tu dzieje NORMALNEGO czlowieka moze do wariatkowa doprowadzic...
wszyscy jestescie przeciez tacy sami... nienawidzicie muzulmanow tak jak kazdy, chwalicie muzulmanow tak jak wam kaza ci, ktorzy was "prowadza"... po chooy to miejsce jeszcze istnieje? widocznie Amerykanom jest potrzebne, widocznie widza ze tu zaglada jeszcze jakas konkretna liczba osob i w jakis sposob mozna wplywac na ich percepcje tego co sie dzieje w polityce...

rzygac sie chce... reflex kochajacy muzulmanow! widocznie go jakis niezle w odbyt wydymal...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: Reflex »

rzygac sie chce... reflex kochajacy muzulmanow! widocznie go jakis niezle w odbyt wydymal...
Mam zasade wazyc slowa, biore za nie cala odpowiedzialnosc. Nie kocham muzulmanow, dlaczego mialbym ich kochac, nic mnie z nimi nie laczy i nigdzie tego nie napisalem.
Dlaczego to podkreslam?
Zeby jeszcze raz pokazac ze Godzilla to kapusciany glab, jego skojarzenia prymitywne a wszystko co pisze to smieci i prawie kazda konkluzja kojarzy mu sie z odbytem. Nie bez przyczyny kwintesencja byla zagrana rola murzynskiego geja na facebooku.

Paradoksalnie Godzilla sam jest potomkiem tatarskich muzulmanow osiadlych w Polsce.

Pisalem I podkreslalem dobitnie, ze nie patrze na uchodzcow pod katem religii a widze w nich nieszczesliwych ludzi, ktorzy pilnie potrzebuja pomocy. Tak samo czuje caly normalny swiat i wszystkie moralne autorytety.
Nienawidze terrorystow i fanatykow nie tylko muzulmanskich, ale takze katolickich, jak rowniez wojujacych ateistow, ale to nie ma nic wspolnego z normalnymi wierzacymi w jakiegos boga ludzmi.
Kto wrzuca fantykow I terrorystow do jednego worka z wszystkimi muzulmanami jest glupcem.

C ktorzy tutaj z taka zawzietoscia zwalczaja uchodzcow, sa w jakims stopniu uchodzcami, udzielenie im prawa pobytu w innych krajach uznaja za naturalne, choc nie uciekali spod bomb, przesladowan itp.

Przodkowie godzilli skorzystali z ludzkiego serca raz, tysiace wciaz zyje w Polsce, Ich potomek Godzilla drugi raz, chociaz nic mu nie nie grozilo. Dzisiaj w stylu ciemnego wsiaka gardluje przeciwko ludziom broniacych prawa do schronienia naprawde potrzebujacym i nieszczedliwym ludziom. Cyc nie tylko "uszedl" do kraju o wysokim socjalu, to odplaca mu sie jadem nienawisci i pogarda.

Rozumiem tych ktorzy maja watpliwosci i normalnie sie obawiaja. Zapytam po prostu: czy wlasnie tacy jak Cyc i Godzilla maja moralne prawo demonstrowac nienawisc do uchodzcow i do tych, ktorzy im wspolczuja?
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze:Mam zasade wazyc slowa, biore za nie cala odpowiedzialnosc. Nie kocham muzulmanow, dlaczego mialbym ich kochac, nic mnie z nimi nie laczy i nigdzie tego nie napisalem.
Dlaczego to podkreslam?
Zeby jeszcze raz pokazac ze Godzilla to kapusciany glab, jego skojarzenia prymitywne a wszystko co pisze to smieci i prawie kazda konkluzja kojarzy mu sie z odbytem. Nie bez przyczyny kwintesencja byla zagrana rola murzynskiego geja na facebooku.
Chrześcijaństwo co innego mówi.
Szacunek trzeba mieć do każdego człowieka
Ale nie do jego przewrotności.
To co powinno nas łączyć.
Znaczy pierwszego Przykazania.
Które nas sprowadza do słowa zrozumienia.
W ten możemy rozmawiać ludzkim Językiem.

Jako Jezus Chrystus nam mówi w modlitwie Ojcze nasz.
Przyjdź królestwo twoje
Jako wola Stwórcy. pierwej nie nasza.
Inaczej nie wypełnimy Natury naszego Stwórcy.
Temu Słowy sprzeniewierzyli się Żydzi.
To jako Naród wybrany który wypowiada posłuszeństwo swemu Ojcu co ich prowadził
Tyloma wiekami kim jest.
Odpowiedzcie sami
rekin
Odpowiadając Samemu Mesjaszowi nie będziemy nikomu służyć.
Mamy swego Boga.
A krew jego na nas i nasze pokolenia.
Czy te słowa nic nie mówią i czyn wypełniony.
Stwórca jest Jeden.
I zwycięzca tego świata jeden
I ten świat podnuszkiem jego.
I Plan Apokalipsy rózgi żelaznej
Jeden
Który dziś jesteśmy światkami.
Jego wypełnienia.
Te znaki postępują i to z podwójną siłą co rok.
Resztę mówi nam Apokalipsa
I Mesjasz jak mamy postępować i jak poznawać.
To się wypełnia.


GROM
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: rekin oceanu »

godzilla pisze: reflex-ty glupi chu.ju... nigdy nie twierdzilem ze jestem potomkiem Tatarow, o ktorych ty wspominasz... oni zyja w Polsce od wielu stuleci, polska historia mojej rodziny ze strony dziadka zaczela sie gdy Wy-yebane komuchy rozpetaliscie w Rosji rewolucje..
To teraz wszystko wiem To nie Polak
A miesza tam gdzie nie powinien.
Uparty i bezwzględny
W kłamie do końca.

rekin
ODPOWIEDZ