KU PAMIECI (CYC)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: Reflex »

Godzilla pisze sobie nowy zyciorys, przeprofilowal swojego facebooka, zmienil fotke i narodowaosc, tylko co mnie to obchodzi. Nawet gdyby sobie przefasonowal swoja gebe, nic by to nie zmienilo. Jest ugly inside and outside jak mawiali starozytni amerykanie i tego nie da rady zmienic jak nie da sie zmienic linii papilarnych.

Nie wiem czemu czepia sie jakiejs kobiety, wszystko co tu zostalo napisane, jest sprawdzone, pochodzi od niego samego. Sypnal sie tutaj sam kilka razy a forum czytaja ludzie inteligentni i sprawa sie rypla. Tylko co z tego. Przeciez nie idzie o jego male radosci, orientacje i pochodzenie, nikt by sie nie babral jego sprawami.
Chodzi o jego chamski charakter, pisanie zyciorysow ludziom, jego oszczerstwa, tony gnoju wylane na ludzi i forum. Nie dziwota, ze "nosil wilk razy kilka, wiec poniesli w koncu wilka".

Zycze mu zdrowia i to byloby tyle ewangelli o snietym (to nie literowka) gadzie na dzien dzisiejszy i na wieki wiekow.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: rekin oceanu »

Nawet to ładnie wygładziłeś
Ale to do twojej bezwzględności nie pasuje.
Kto się raz sparzy gorącego się nie chwyta.

rekin
PS: JAK poważny osąd.
I co spłyneło?
Tym się zajmuja specjalne Słuzby?

Jak cytat twojego kolegi.:::
kochajcie sie z muzulmanskimi terrorystami, ja to mam w dupie...

Coś mi to jest anormalne.
W normalnej rozmowie i forum .
Coś mi mocno śmierdzisz krwią. Niewinnych ludzi.

Co ty na to? Nic
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KU PAMIECI (CYC)

Post autor: alohilani »

Jestem ponad klamstwa, tchorzostwo i tzw. szmaciarstwo, wrabianie drugiego w cos co samemu sie zrobilo, narzucanie komus pogladow oraz niezwykla i perfidna podlosc jednego z uczestnikow tego forum, ze pomine milczeniem to co tu napisal nie dlatego, ze sie z tym zgadzam, ale ze lekcewaze to jako niegodne nawet przyslowiowego spluniecia.
Nie musze chyba pisac, ze pokaz tego rodzaju chamstwa i podlosci mial miejsce przez kilka tygodni w styczniu i lutym tego roku. Kto chce, moze sobie przypomniec.
ODPOWIEDZ