Parka.jpg
Parka.
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: Parka.
z jednej strony jest to bardzo zenujace ,ze media leca na tanie sensacje
a z drugiej pewnie te osoby w ten sposob zarabiaja na zycie (wystawiaja sie jak dziwolagi w trupie objazdowej)
tych ludzi spotkalo nieszczescie
dobrze ,ze potrafia jakos z tym zyc
jestesmy sredniakami , i chociaz raz mozna sie z tego cieszyc
a z drugiej pewnie te osoby w ten sposob zarabiaja na zycie (wystawiaja sie jak dziwolagi w trupie objazdowej)
tych ludzi spotkalo nieszczescie
dobrze ,ze potrafia jakos z tym zyc
jestesmy sredniakami , i chociaz raz mozna sie z tego cieszyc