babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

ale uzawazaj
jesli zechcesz
otworzyc skrzynke
pocztowa
wez ajmer na gnoj

byc moze ze tobie
ta slawetna lady
wysle jak mnie
gowna
ale nie zapakowane
"A jeden pan to stal na przystanku tramwajowym i robil sweter na drutach. Nadjechal tramwaj, wychylil sie konduktor i powiedzial: Prosze pana, druty sa wlasnoscia MZK i poza uzytkiem sluzbowym nie wolno ich uzywac."

KmaaabotbTh
Pmwdjwbptm

W obu jezykach.
Za rozwiazanie zagadki ufundowana nagroda!
:lol:
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

alohilani pisze: "A jeden pan to stal na przystanku tramwajowym i robil sweter na drutach. Nadjechal tramwaj, wychylil sie konduktor i powiedzial: Prosze pana, druty sa wlasnoscia MZK i poza uzytkiem sluzbowym nie wolno ich uzywac."

KmaaabotbTh
Pmwdjwbptm

W obu jezykach.
Za rozwiazanie zagadki ufundowana nagroda!
:lol:
kurde
to co ten cyc powiedzial
bo nie wiem czy to pierwsze czy drugie jest po polsku
bo ja po angelsku to nie tak calkiem

a jaka nagroda
to moze dzieci zapytam

to moze dwa tygodnie u ciebie
w ramach nagrody a ja flaszeczke z Polski
i oczywiscie nie za friko ale tak letko taniej
to jeszcze jedna flaszeczke
jak nie pijesz to nie szkodzi
bedzie dla mnie
plissssssssss
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

wody sodowej trzeba - wody sodowej /lady/
nie z saturatora ale ze szczawna zdroju -
nazywa sie "anka"

CYC
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Nie, nie, ja sie chetnie napije Pomorzaku, ale nie duzo, bo mam tzw. slaba glowe.
Kirsberry, z takim metalowym malutkim kielonkiem kiedys dawno temu w Polsce lubilam.
I jeszcze postawie dla takiego goscia i jego rodziny.
Nawet bez zgadywania zagadki.
Podpowiem, zagadka jest o tyskim miodzie.
Podobno swietny!
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

alohilani pisze:Nie, nie, ja sie chetnie napije Pomorzaku, ale nie duzo, bo mam tzw. slaba glowe.
to byloby pewnym wytlumaczeniem dla twojego pisania...
widac czesto tu zagladasz po wypiciu "za duzo"...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

"slaba glowa"
niekoniecznie jest
wyrazem slabosci
umyslowej ale
moralno-etycznej

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

alohilani pisze:Nie, nie, ja sie chetnie napije Pomorzaku, ale nie duzo, bo mam tzw. slaba glowe.
Kirsberry, z takim metalowym malutkim kielonkiem kiedys dawno temu w Polsce lubilam.
I jeszcze postawie dla takiego goscia i jego rodziny.
Nawet bez zgadywania zagadki.
Podpowiem, zagadka jest o tyskim miodzie.
Podobno swietny!
Tak wiec stakanek tego miodu mam w domu i czeka na specjalna okazje.

Serdeczne pozdrowienia i zdrowia po tej kasliwej gadzinie zycze.

Mirek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

alkoholizm wmacnia
slabe duszyczki
"akoholosmus führt zu
faschismus" - to stare
powiedzenie

wiec
nie potrafie zapomniec
ze lady wspolzawodniczka
w piciu miodu /na umysl dziala
ze wzgledu na podzawartosci
w miodzie/ - napisala mi ze
"nie bedzie niemiec plul nam
w twarz" - pomorzakowie
sa takimi jak ja - lady popija
nie zwroci uwagi ze pomorzakowie
pluli "lady" w twarz" - to taki maly
wrzodzik na ich i "lady" tzw
sumieniu- wprzody wytrzeziec
trza - potemzastanowic sie co
sie pisze

CYC

nie cierpie falszu i obludy
dwustronnosci chorogiewki
polskosci na wietrze - obojetnie
z ktorej strony wieje

jedno wiem
nauczylem sie
latami
polacy sa
obludni
dwulicowi
ale nigdy
slazacy

lady i pomorzak sa
obrazem "polskosci"
dodac trza reflexa

capito?
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Typowe polskie opoje...
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Pomorzaku!
Kupiłem sobie tą książkę i przeczytam. Nie mniej jednak rozróżnienie żydów jest bezcelowe. Oni w większości są semitami i łatwiej ich odróżnić od nie żydów, niż odwrotnie. Tylko w wyjątkowych przypadkach mówimy o Polakach pochodzenia nieżydowskiego.
Wszyscy w telewizji, nielicznymi wyjątkami, są wiadomego pochodzenia. Zarówno na Węgrzech jak i w Polsce. Na dodatek ja ich tylko widuje nie w telewizji, a na żywo i są to ludzie bardzo nieciekawi. Szczególnie parafianie. Dlatego łatwiej jest ich odróżnić niż odwrotnie. Na przykład taki wiceminister spraw zagranicznych zdaje się nie być żydem. Z tym, że oni potrafią się zręcznie maskować. Na przykłada nie mają absolutnie żydowskiego wyglądu. Jak oni to robią!? Nie wiem!
Może później do tego wrócę. Ale co najbardziej mnie oburza to fakt, że większość do odstojników kościoła ma również wiadome pochodzenie.
Dziękuje
Zablokowany