babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

TYLKO DLA DOROSŁYCH!!!

film pokazuje jak pisowska policja zabija na smierc manifestanta... to ten co polegl tam na ulicy...
Cześć jego pamięci!

pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: film pokazuje jak pisowska policja zabija na smierc manifestanta... to ten co polegl tam na ulicy...
Cześć jego pamięci!
widzisz godek
normalnie to bys pial ze to prowokacja i na dodatek tak dennie przeprowadzona
kto to zorganizowal to mozna sie domyslec
no kto to ciagle pokazuje i opatrzyl odpowiednim tekstem
ale tobie jest to na reke wiec zamykasz oczy i udajesz ze to inni sa tymi idiotami
boshe za jakie grzechy

ale usmiech prezesa w limuzynie jest nieoceniony
zwykly posel ochraniany przez BOR
pewno placi za to z wlasnej kieszeni
z pensji mu odciagaja
albo robia to w czynie spolecznym
jak za dawnych czasow
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Z zasady nikomu raczej nie zycze zle,moze wstyd sie przyznac ale temu w limuzynie zycze jak najgorzej...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Z zasady nikomu raczej nie zycze zle,moze wstyd sie przyznac ale temu w limuzynie zycze jak najgorzej...
ja mam wrazenie ze jemu jest juz teraz jak najgorzej
on chyba faktycznie chce zagluszyc wyrzuty sumienia
samotny biedny maly czlowiek
co nie oznacza ze nie trzeba sie przed nim bronic
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

To prawda ,chociaz czy takie postepowanie jest sposobem na zagluszanie sumienia,nie wiem..,maly
czlowieczek to fakt,pod kazdym wzgledem..
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

to zdjecie mowi wszystko
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

panie jordan
zapewne pamieta pan jeszcze ten jezyk telewizyjny z czasow komuny
czy nie jest to symptomatyczne ze on ponownie pojawil sie w przekaziorach i ustach pisowskich politykow
te same zalkamane apele i troska

ci ktorzy pierwsi z jezorem przy balaskach, tak pobozni na pokaz mowia tym samym jezykiem co dawniej komuna

czym skorupka za mlodu nasiaknie tym na starosc traci

Obrazek
Zablokowany