Nowa Polonia.net

Z polonijnego podwórka - dyskusje o życiu na emigracji.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Nowa Polonia.net

Post autor: agnieszka »

Czy ktoś zauważył, że jesteśmy po operacji plastycznej? Mniej więcej od północy strona www.polonia.net wygląda inaczej. Lepiej, gorzej, bez różnicy? Jakie macie zdanie na ten temat? Tylko szczerze, bo projekt jest mój, a wykonanie wspólnymi siłami :)

Są jeszcze pewne niedoróbki, strony, które musimy zaktualizować itd., ale większość roboty została zrobiona.

Agnieszka
Załączniki
polonia_new.jpg
polonia_new.jpg (148.94 KiB) Przejrzano 14417 razy
almagus
Posty: 5621
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: almagus »

Wyraźnie wzrósł poziom sklepiku za witryną. Kolejek nie ma, ale też się nie kłócą, bo jest jako taki towar.
To i witryna na poziomie, a nawet powinna zachęcać.
Dostawcy wprawdzie amatorzy.
Grunt, że wkracza profesjonalizm.
Pozdrawiam.
Może czas na zmienników.

Na przywitanie jedno zdanie.
Cześć komuchu, cześć czarnuchu.
Do różnorodności Rzeczpospolitej mości.


Dla przyjaciół i wrogów:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: pipek »

Pani Agnieszko!
Prawdę powiedziawszy to nawet nie pamiętam jak ten portal wyglądał,chociaż bylem tam
dokładnie wczoraj.Widocznie nie było w nim nic nadzwyczajnego.
Co akurat niekoniecznie jest czymś negatywnym.
Nowy wygląd portalu też nie jest ekstrawagancki ale stronka wygląda lekko,jasno i przejrzyście.
Pomimo ilości zamieszczonych informacji nie przytłacza i pozwala swobodnie surfować po zawartości .
No i nie mniej ważne - nie ma na niej nachalnych,krzykliwych i odstraszających reklam.
Kolorystyka jest sprawą indywidualnego gustu,jak dla mnie zbyt białawo,ale ogólnie to wcale nie przeszkadza,wręcz przeciwnie,ponieważ pozwala skupić się na zawartości portalu.
Tak więc zdecydowanie pozytywnie z głębokim uszanowaniem woli,uporu i dobrych chęci całej redakcji.
Ile pani i pani koledzy włożyliście w to pracy i serca to wiecie tylko wy sami.
Nam wypada tylko podziękować i skorzystać z zaproszenia do zabawy.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: agnieszka »

W zasadzie o to właśnie nam chodzi - nie o ekstrawagancję, ale o przejrzystość - żeby od momentu wejścia na stronę, było wiadomo, jaki jest temat główny, co wcześniej nie było chyba aż takie oczywiste.

Pozdrowienia!
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: Reflex »

Nowa Witryne Polonii net znalalazem sam, weszac po necie. Pozytywy jak wyzej: estetyczna, przejrzysta, ciekawa i przydatna - plus Salon Nowojorski i nowosci z forum. Esencja najwazniejszych wiadomosci w jednym miejscu.
Bez wahania dolozylem ja do Favorites Bar. Zamiescilem link na mojej stronie z ciekawymi linkami, napewno polece znajomym.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: pipek »

Na pewno to się,proszę szanownego mistrza ortografii,pisze osobno.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: bea_mezlot »

dobrze zapamietac taka "regule" , jak pisac razem czy osobno :idea:

naprawde TAK
na pewno NIE

:)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: pipek »

Kiedy z pamięcią u naszego kolegi sympatycznego raczej nietęgo;
przez dobre 11 lat pisuje na forum ktore było i jest częścią witryny Polonia.net i nagle,zupełnie przypadkiem
Nowa Witryne Polonii net znalalazem sam, weszac po necie.
.

Pamięci dobrej nie ma,ale za to jest utalentowany.
Wszechstronnie.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: Reflex »

Nigdy nie mialem adresu polonii net, nie bylo potrzeby. Po kazdym wyjsciu z forum ladowalo sie automatycznie na tej wirtynie. Kiedy Forum zmienilo adres a Agnieszka pisala o nowej witrynie nie bylo wiadomo czy bedzie pod starym czy nowym adresem. Pipkowi sie nic nie porawia, najwyrazniej chroniczna s*raczka go wykancza. Moglbym napisac "z pewnoscia", ale powiem ze tonac, jego rozpaczliwe czepianie
sie brzytwy napewnomunie pomoglo.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Nowa Polonia.net

Post autor: pipek »

Nie tłumacz się Reflex,wiemy że masz talent;
ODPOWIEDZ