Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Post autor: godzilla »

godzilla pisze: pn gru 09, 2019 10:00 am... to samo robia teraz w glowach milionow ludzi z tym klimatem... narazie odbiora nam tylko samochody i wszystko czym mozna sie przemieszczac, ogrzewanie mieszkan i domow, jedzenie a potem, a moze jeszcze wczesniej, wezma sie za masowa eutanazje ludzi np. po szescdziesiatce, potem po piecdziesiatce a na koncu wyrzna wszystkich jak leci... dla dobra planety Ziemia oczywiscie...

a wy sobie kreccie czulkami anten... ona chyba jest z innej planety ta tokarczuk...
napisalem ten tekst w roku 2019... przed plandemia... z samochodami juz chooynia ustalila ze odbiora... ogrzewanie i elektrycznosc juz zaplanowali wylaczac, zreszta w Polsce wegla nie ma bo Polska go ma ale pod ziemia!
masowa eutanazja to szczepienia i wojna atomowa... te dwa zagrozenie sie od nas zbyt daleko nie odsunely...

ps
Pomorzak i Malina zyja... ja zreszta raczej tez... nie martw sie panie dyrektorze tego forum... tu nikt nie chce pisac ze wzgledu na twoj wredny charakter... zrozumiesz to kiedys?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Post autor: Reflex »

Rewelacyjny tekst , rewelacyjnego geniusza. A szczególnie jego re-we-la-cyj-ne odkrycie:
""" zreszta w Polsce wegla nie ma bo Polska go ma ale pod ziemia!"""

Sukinbraty no! Pod ziemię węgiel schowali. :oops:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: czw lip 30, 2020 9:20 pm ...pracownik medyczny z naciskiem na "Y" ...w szpialu na kilka guzikow. Prosta robota zdjecia, zwane prześwietleniem. Rozebrać pacjenta, postawic i kliknac na jeden guzik. Ubieraj sie :lol:
byłem pracownikiem administracyjnym, nigdy nie pisałem że medycznym... widzisz teraz kto tu kłamie? swoje przemyślenia i fałszywe interpretacje przypisujesz innym i zwyczajnie klamiesz... kioski nie miały żadnych dyrektorów tylko "ajentów"...
ODPOWIEDZ