Renata Radojewska Krantz.

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
Retman2
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 6:38 am

Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Retman2 »

Drodzy forumowicze , zwłaszcza mieszkańcy Nowego Jorku. Staramy się uzupełnić biografie naszych aktorów przedwojennych.Jedną z bardziej tajemniczych postaci jest Renata Radojewska ur 1914 (w USA po mężu Krantz). Po wojnie mieszkała prawdopodobnie w Elmhurst/Nowy Jork i tam zmarła w 1985 roku. Znana jest między innymi z filmu "Niedorajda" w którym wystąpiła obok Adolfa Dymszy. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje odnośnie jej życia w USA proszę o info. Pozdrawiam!
Silvester
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 29, 2015 3:40 am

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Silvester »

Ja również poszukuję pewnych informacji o Renacie i Janie Krantz. Jestem ich dalszym krewnym i potrzebuję dowiedzieć się na jakim cmentarzy Nowego Jorku zostali pochowani. Najlepiej jeżeli mógłbym uzyskać foto ich nagrobka lub nagrobków.
Czy jesteś z N.Y. ?
Jeżeli jesteś zainteresowany informacjami o Renacie Radojewskiej (Krantz) to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
Retman2
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 6:38 am

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Retman2 »

Uprzejmie proszę o kontakt , np poprzez filmweb.pl , użytkownik podobnie jak tutaj Retman2. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Retman2
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 6:38 am

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Retman2 »

Acha , i jeszcze to: http://www.findagrave.com/cgi-bin/fg.cg ... d=62140246 , wpis odnośnie miejsca pochówku Jana. Proponuje tam kliknąć request photo. Pozdrawiam.
Silvester
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 29, 2015 3:40 am

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Silvester »

Niestety nie udało mi się nawiązać kontaktu przez Filmweb.
Proszę o podanie e-maila, ponieważ przez stronę polonia.net, też nie mogę wysłać do Pana informacji prywatnej.

Silvester
Retman2
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 6:38 am

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: Retman2 »

Witam ,

podaję adres: retman@onet.eu , pozdrawiam i czekam na kontakt :)
rogas86
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 29, 2015 4:24 pm

Re: Renata Radojewska Krantz.

Post autor: rogas86 »

Witam. silvester proszę o kontakt na rogas86@wp.pl w sprawie Renaty Radojewskiej i jej męża.
ODPOWIEDZ