Czego teraz słuchasz?

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Czego teraz słuchasz?

Post autor: scooby_brew »

The Eagles! W aucie, w domu i na smartphonie zawsze mam the Eagles. Gdy np. CD w aucie zacznie przeskakiwać, kupuje nowe. Eagles po prostu zdaje rock'n'rollowy test czasu po tych wszystkich latach.
Well, I'm a standing on a corner
in Winslow, Arizona
such a fine sight to see
It's a girl, my Lord,
in a flatbed Ford
slowing down to take a look at me
BTW, na Netflix jest teraz świetny film documentarny p.t. "History Of The EAGLES".

scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: scooby_brew »

Ja i żona należymy do klubu tanecznego, tylko dla przyjemności i zdrowia. Tańczymy swing, sambę, argentyńskie tango, etc. W sobotę startujemy w zawodach salsy. Bedziemy tańczyć do piosenki Marca Anthoniego "Dimelo". Życzcie nam powodzenia.
Tutaj jest angielsko jezyczna wersja tej piosenki:

alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: alohilani »

Ogromnie lubie Eagles, te piosenke szczegolnie (slowa).
Czesto towarzysza mi w mojej drugiej pracy, gdzie musze skoncentrowac oczy na malutkich detalach.
Ogromnie lubie tanczyc, ale nie lubie latynowskich (czy latynoskich) rytmow. Sasiad w NY terroryzowal kazdego innego salsa i marengue sluchanymi na zewnatrz do poznego wieczora z jego samochodu, ktory ciagle naprawial. Obrzydly mi do reszty. Lubie natomiast wszystkie inne rytmy lacznie z techno, od klasycznej az do dance, trance music. Nawte twista zatancze z zejsciem az do podlogi, za co nawet otrzymalam specjalny pseudomim od kolezenstwa z pracy, a jest to HM (czytaj "ejcz em"), czyli hot mama;) Nie powiem, ze tego nie lubie, nawet do mnie pasuje! Mowie to pol zartem pol serio czy pol serio pol zartem :D.

Oczywiscie, zyczylam Wam i zycze powodzenia w zawodach tanecznych.
Kiedys dawno temu w NY chodzilimy w niedziele z synem na nauke tanca do studia tanecznego pana Jozefa przy YMCA na Greenpoint. Bylo fajnie. Syn tego bardziej potrzebowal niz ja, ale ja jak zawsze i zwykle wszystkiego ciekawa. Cool!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: Reflex »

Salsa, bioderka w ruch... sexy..... Koocham salse.
Trzymam kciuki, juz prawie w drodze...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: alohilani »

Cool!
Milej wyprawy na lono natury!
Mysle, ze wybaczycie mi to, ze nie lubie latynowskich rytmow.
Oprocz sasiada z tym samochodem i ciaglych koncertow pod oknami, a jak wiadomo w NY wiekszosc domow przylega bocznymi scianami do siebie i tak jest caly blok, czyli od ulicy do ulicy, mielismy wlasnego domowego "terroryste". Po przyjsciu z kosciola w niedziele trzymal pilot pod swoja kontrola caly dzien i ogladal tylko i wylacznie latynowski kanal za wyjatkiem polskiego programu. Byly to czasy, kiedy w domu byl glownie jeden telewizor, z dwadziescia piec lat temu. Nie bylo drzwi zamykanych od tego wielkiego living room, to cala niedziele byla muzyka latynowska. To trwalo jakies dwa lata, kazda niemal niedziela taka. Musialam ustapic dla swietego spokoju, co wcale nie znaczy, ze sie z tym zgadzalam. Nie chcialam awantur o byle bzdure, choc to znowu nie byla taka bzdura. Nijak tego nie dalo sie rozwiazac, zdrowy rozsadek nie dzialal. Mysle, ze dokladnie rozumiecie, dlaczego mam do tego latynoskiego akcentu w muzyce taka alergie. Po prostu tego nie trawie.
Mysle, ze wybaczycie.
Zdaje sobie sprawe, ze dzczegolnie na Florydzie takie rytmy sa bardzo popularne. Moze nieco inne, ale podobne. Nie znam sie na tym.
Moj mlodszy syn mial kiedys przez kilka lat dziewczyne z portorykanskiej rodziny urodzoana w Ameryce, jej rodzice zreszta takze, kolezanke ze szkoly. On lubi te rytmy w dalszym ciagu, zreszta mamy po tylu latach kontak z Emelinda, ktora ma juz od lat swoja wlasne rodzine i mieszka na Long Island. Ich drogi sie rozeszly, poniewaz kiedy on wyjezdzal do Californii, jej ojciec nie puscil, oni zawsze sie trzymaja razem, a ona nie miala wtedy jeszcze 21 lat. Melinda ciagle mowi na mnie tak jak wtedy, mamus, tak jak syn mowil, tak juz pozostalo, Mamush, a ja tak jak wtedy Honey. Cenie sobie takie przyjaznie, ktore przetrwaly przeciez tyle lat, dokladnie dwadziescia. Dobrze, ze jest fb, to pomaga! To takie osobiste reminiscencje, ale mile, mysle ze nie zaszkodzi napisac:)
tomajn
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 30, 2015 7:20 am

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: tomajn »

Ja lubię słuchać: blues, rock, jazz oraz pop-u. Czasami jak najdzie mnie ochota słucham też muzyki disco polo.
wroblewski
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 22, 2015 5:12 am
Kontakt:

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: wroblewski »

Ja słucham Martina Garrixa - Forbidden Voices
qwerty
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 29, 2015 6:42 am

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: qwerty »

Ja słucham Twórców z pasją, którzy prezentują autorskie dokonania w Galerii on|music.

Można typować ich utwory do cotygodniowej listy. W każdą niedzielę zliczane są automatycznie wszystkie głosy z minionego tygodnia i o odz. 20:00 (czasu PL) wyświatla się najnowsze notowanie listy on|music. Można też stworzyć własny zestaw ULUBIONYCH utworów, które zostaną zapamiętane przez przeglądarkę internetową. Ja w swoim zestawie ULUBIONYCH mam już ponad 150 utworów :)

W tej chwili słucham piosenki pt. "Święta Trójca Ja-Ty-My" duetu MARTEON, a chwilę wcześniej przesłuchałem utwór z fonoteki ARB PIOTR'a BERNER'a pt. "Night Of The Comet".
Luciad07
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 11, 2019 9:20 am

Re: Czego teraz słuchasz?

Post autor: Luciad07 »

alohilani pisze: śr cze 17, 2015 6:31 pm Ogromnie lubie Eagles, te piosenke szczegolnie (slowa).
Czesto towarzysza mi w mojej drugiej pracy, gdzie musze skoncentrowac oczy na malutkich detalach.
Ogromnie lubie tanczyc, ale nie lubie latynowskich (czy latynoskich) rytmow. Sasiad w NY terroryzowal kazdego innego salsa i marengue sluchanymi na zewnatrz do poznego wieczora z jego samochodu, ktory ciagle naprawial. Obrzydly mi do reszty. Lubie natomiast wszystkie inne rytmy lacznie z techno, od klasycznej az do dance, trance music. Nawte twista zatancze z zejsciem az do podlogi, za co nawet otrzymalam specjalny pseudomim od kolezenstwa z pracy mutuelles Entreprise, a jest to HM (czytaj "ejcz em"), czyli hot mama;) Nie powiem, ze tego nie lubie, nawet do mnie pasuje! Mowie to pol zartem pol serio czy pol serio pol zartem :D.

Oczywiscie, zyczylam Wam i zycze powodzenia w zawodach tanecznych.
Kiedys dawno temu w NY chodzilimy w niedziele z synem na nauke tanca do studia tanecznego pana Jozefa przy YMCA na Greenpoint. Bylo fajnie. Syn tego bardziej potrzebowal niz ja, ale ja jak zawsze i zwykle wszystkiego ciekawa. Cool!
To dowód na to, że nie powinniśmy ich szukać, ponieważ wiedzą również, jak tańczyć. Idź do rumby !!!!
ODPOWIEDZ