TIME /CYC/

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: alohilani »

Nie nie Panie Jordan, to tylko dyskusja o tym co bylo kiedys, kilkadziesiat lat temu.
Mnie to przeszkadza dla mnie, ale jesli sie to obecnie uzywa w Polsce i jest przyjete
w poprawnym jezyku, to nie ma potrzeby tego u Pana zmieniac.
Przepraszam.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: jordan274 »

Alez prosze mnie absolutnie nie przepraszac ,bo naprawde nie ma powodu,po prostu sobie rozmawiamy,jesli moge tylko Pania prosic ,to o odrobine slonca i swiatla ,bo dzis u nas oblednie mglisto ,ciemno i deszcz,mozna wpasc w totalna depresje Pozdrawiam
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: alohilani »

Obrazek

Obrazek

Pozdrowienia i milego dnia!
Dobranoc dla mnie.

jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: jordan274 »

piekne,dzieki i dobranoc
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: jordan274 »

Chcialem Pani bardzo podziekowac za to slonce,doszlo dzis do nas,bylo pieknie +18stopni ,jak na ta pore roku cudnie.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Chcialem Pani bardzo podziekowac za to slonce,doszlo dzis do nas,bylo pieknie +18stopni ,jak na ta pore roku cudnie.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
to ja sie tez moge dolaczyc bo i u nas cieplo i slonecznie
dzisiaj zrobilismy sobie kilkugodzinny spacer w samych T-Shirtach
jak na plowe listopada to super
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TIME /CYC/

Post autor: jordan274 »

To prawda ,ze super,chociaz na ogrodzie juz bardzo jesiennie i tylko liscie i grabienie i dalej liscie i znowu grabienie,no ale nie ma wyjscia,nie narzekajmy jednak ,bo w ciagu nastepnych dni moze znowu byc szarzyzna i deszcz,chocia ponoc bardzo potrzebny.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ