TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: czw cze 13, 2019 2:52 am dla pomorzaka bo z babami przebranymi za facetow nie dyskutuje
O to biegało! nareszcie dotaralo!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: godzilla »

jeszcze raz...
albo nas wykoncza szczepionkami albo truciznami, albo w koncu strzalem w tyl glowy... taka jest ich tradycja...
nie moga okrasc Rosji bo Putin jest za silny to beda robic wszystko aby zniszczyc nas a Rosje pozniej... teraz sie biora za Iran...
a te wszystkie wyrazy poparcia dla pstro rozebranych to tez wielkie oszustwo bo ich wyrzna przy okazji rekoma tych ciagle smutnych i zlych co z wielbladow zeszli...

wtedy wszyscy sie obudza i wpadna w panike... nawet ci, ktorzy to wszystko w tej chwili popieraja i wierza ze tak powinno byc jak nam w tv i gazetach pokazuja...

aby gospodarka sie rozwijala potrzebne sa DZIECI... ale niekoniecznie dzieci obcych kulturowo plemion, ktore sie rozmnoza tak ze wypra rdzenna ludnosc i ja calkowicie zlikwiduja... cos tutaj nie gra, nieprawdaz? kazdy debil to widzi i rozumie, tylko ci najbardziej wykszalceni, "rzadzacy" calymi narodami tego nie widza...

coz... kk chociaz dymal ludzkosc przez dwa tysiace lat to jednak nie tak bardzo jak ci obecni to planuja i wykonuja... zreszta co ja bede ciebie przekonywal... sam przeciez widzisz i dobrze rozumiesz co sie dzieje, a tylko sobie tlumaczysz ze rzeczywistosc to sen wariata i zaraz sie z niego obudzisz znowu w normalnym swiecie... otoz nie obudzisz sie.... nigdy...
Waldo
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 21, 2016 11:56 am
Kontakt:

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: Waldo »

pomorzak pisze: sob maja 11, 2019 10:17 am
Jak dla mnie bardzo słaby dokument...
Styl Sekielskiego skierowany na zrobienie wrażenia na widzu, a nie przedstawieniu faktów...
ODPOWIEDZ