PRACA !!! dla przedstawiciela firmy w USA i w Polsce

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
eva1953
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 06, 2017 4:21 pm

PRACA !!! dla przedstawiciela firmy w USA i w Polsce

Post autor: eva1953 »

KANNAWAY ....Amerykańska Firma marketingu sieciowego oraz sprzedaży bezpośredniej wchodzi już tej jesieni do Europy, w tym również do POLSKI !!!....... Szukamy współpracowników w USA i Polsce..... Masz okazję bez konieczności wyjazdu z USA zostać przedstawicielem handlowym- dystrybutorem produktów. Jeżeli szukasz pracy na własny rachunek w nienormowanym czasie, chcesz być sam dla siebie szefem, lub zarobić dodatkowe pieniądze niezależnie od pracy którą obecnie wykonujesz..... a co najważniejsze chcesz pomóc rodzinie , przyjaciołom, kolegom w Polsce, którzy pracując razem z TOBĄ !! mogą osiągnąć naprawdę niezły pułap zarobków, skontaktuj się z nami. Zadzwoń i zostaw wiadomość 773-704-1105.. Możesz również wysłać SMS .. lub e-mail ewa.tarski@gmail.com Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
vanda
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 11, 2019 2:21 am

Re: PRACA !!! dla przedstawiciela firmy w USA i w Polsce

Post autor: vanda »

Brzmi ciekawie. Ja z wami też mogę się podzielić fajną stroną, a w sumie artykułem - https://dukrk.pl/czy-outsourcing-w-it-ma-znaczenie/ . Wiadomo, że dzisiaj wszystko kręci się wokół komputeryzacji, internetu. Warto więc wiedzieć na czym polegają usługi it i kiedy się mogą przydać?
ODPOWIEDZ