Apel o dofinansowanie turnusu delfinoterapii

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
Agnieszka1978
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 12:18 pm

Apel o dofinansowanie turnusu delfinoterapii

Post autor: Agnieszka1978 »

Mam na imię Agnieszka urodziłam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym kończyn dolnych poruszam się o kulach. Rozpoznanie nastąpiło u mnie dość późno, bo dopiero w wieku prawie 2 lat (1,8 m-cy) wtedy to moi rodzice po raz pierwszy usłyszeli, co mi dolega.
W tym momencie rozpoczęła się moja długa i żmudna rehabilitacja, której celem było usprawnienie mnie na tyle abym mogła być osobą jak najbardziej samodzielną tylko w nieznacznym stopniu o ile to możliwe korzystającą z pomocy innych.
Od tamtej chwili minęło już kilkanaście lat dzisiaj jestem dorosłą kobietą i staram się pokonywać wszelkie przeciwności losu wychodząc im naprzeciw. Do tego potrzebna jest mi stała codzienna rehabilitacja, bo korzyści z niej płynące mają dla mnie, osoby niepełnosprawnej ogromne znaczenie. Stałe usprawnianie pozwala, bowiem na bycie bardziej samodzielną.
Jedną z takich możliwości jest uczestnictwo w delfinoterapii na Ukrainie. Delfiny porozumiewają się za pomocą ultradźwięków, które dla osób z moim schorzeniem stanowią formę ,,pobudzacza” komórek mózgowych, co skutkuje poprawą funkcji psychomotorycznych i ruchowych a to pozwala na sprawniejsze poruszanie się.
Udział w tym turnusie jest dla mnie ogromnie ważny, i niestety przekracza możliwości finansowe mojej rodziny bezrobotny ojciec utrzymujemy się z pensji mamy i przyznanej mi renty socjalnej, dlatego zwracam się z prośbą do przedsiębiorców, oraz wszystkich ludzi, o pomoc w z finansowaniu delfinoterapii w małym miasteczku Kirillovka na Ukrainie.
Całkowity koszt turnusu w złotówkach to 13 100 zł, na co składa się:
przelot 1700 zł płatność do 30. 03 2013 (opłacone)
wynajęcie pokoju 4700 zł płatność do 31. 04. 2013
rehabilitacja 2500 zł płatność do 10. 05. 2013
delfinoterapia 4200 zł płatność do 10. 05. 2013
Dlatego wszystkich, którzy pragną pomóc proszę o przekazywanie darowizn na konto:
Bank Millenium
Uniquecenter
33 1160 2202 0000 0001 5758 7283
tytułem: delfinoterapia – Agnieszka Sergiej termin 24.06 – 08.07. 2013.
Serdecznie dziękuję za wszystkie dokonane wpłaty:).
Agnieszka Sergiej

W razie wątpliwości proszę o kontakt z panią Joanną Heretą telefon 603 682 860 lub mail j.hereta@choredzieci.org.pl Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych TO MA SENS, którego jestem podopieczną.
Agnieszka1978
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 12:18 pm

Re: Apel o dofinansowanie turnusu delfinoterapii

Post autor: Agnieszka1978 »

Agnieszka1978 pisze:Mam na imię Agnieszka urodziłam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym kończyn dolnych poruszam się o kulach. Rozpoznanie nastąpiło u mnie dość późno, bo dopiero w wieku prawie 2 lat (1,8 m-cy) wtedy to moi rodzice po raz pierwszy usłyszeli, co mi dolega.
W tym momencie rozpoczęła się moja długa i żmudna rehabilitacja, której celem było usprawnienie mnie na tyle abym mogła być osobą jak najbardziej samodzielną tylko w nieznacznym stopniu o ile to możliwe korzystającą z pomocy innych.
Od tamtej chwili minęło już kilkanaście lat dzisiaj jestem dorosłą kobietą i staram się pokonywać wszelkie przeciwności losu wychodząc im naprzeciw. Do tego potrzebna jest mi stała codzienna rehabilitacja, bo korzyści z niej płynące mają dla mnie, osoby niepełnosprawnej ogromne znaczenie. Stałe usprawnianie pozwala, bowiem na bycie bardziej samodzielną.
Jedną z takich możliwości jest uczestnictwo w delfinoterapii na Ukrainie. Delfiny porozumiewają się za pomocą ultradźwięków, które dla osób z moim schorzeniem stanowią formę ,,pobudzacza” komórek mózgowych, co skutkuje poprawą funkcji psychomotorycznych i ruchowych a to pozwala na sprawniejsze poruszanie się.
Udział w tym turnusie jest dla mnie ogromnie ważny, i niestety przekracza możliwości finansowe mojej rodziny bezrobotny ojciec utrzymujemy się z pensji mamy i przyznanej mi renty socjalnej, dlatego zwracam się z prośbą do przedsiębiorców, oraz wszystkich ludzi, o pomoc w z finansowaniu delfinoterapii w małym miasteczku Kirillovka na Ukrainie.
Całkowity koszt turnusu w złotówkach to 13 100 zł, na co składa się:
przelot 1700 zł płatność do 30. 03 2013 (opłacone)
wynajęcie pokoju 4700 zł płatność do 30. 04. 2013
rehabilitacja 2500 zł płatność do 10. 05. 2013
delfinoterapia 4200 zł płatność do 10. 05. 2013
Dlatego wszystkich, którzy pragną pomóc proszę o przekazywanie darowizn na konto:
Bank Millenium
Uniquecenter
33 1160 2202 0000 0001 5758 7283
tytułem: delfinoterapia – Agnieszka Sergiej termin 24.06 – 08.07. 2013.
Serdecznie dziękuję za wszystkie dokonane wpłaty:).
Agnieszka Sergiej

W razie wątpliwości proszę o kontakt z panią Joanną Heretą telefon 603 682 860 lub mail j.hereta@choredzieci.org.pl Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych TO MA SENS, którego jestem podopieczną.
ODPOWIEDZ