darmowe rozmowy telefoniczne

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
maciuszewski
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 27, 2013 5:12 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: maciuszewski »

opcja alenumeru jest najlepsza. nie interesuja mni ezadne karty ani nic. ja mam drmowe na te stacjonarne normalnie w zwyklym polskim abonamencie. i zawsze do kazdego kraju gdzie na alenumer.pl jest ze za darmo bede mial za darmo. ale ktos wymyslil swietna opcje :)
maciuszewski
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 27, 2013 5:12 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: maciuszewski »

a ja skorzystalem ze skype, zeby ocenic co jest lepsze. i ten alenumer zdecydowanie mi bardziej podpadl. nie trzeba myslec o tym czy doladowane czy nie, a tam ja nie mam na to glowy. rodzina dzwoni kiedy chce nie trzeba si eumawiac i tak dalej
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: Reflex »

Darmowych to nigdzie nie ma.
Sa darmowe przez Vonage, tyle ze firma pracuje za posrednictwem internetu. Jedna stala oplata miesiecznie ok 35 dolarow, nielimitowane rozmowy local, long dystans, w tym za darmo do Polski i 60 innych krajow. Normalny telefon, mozesz zatrzymac swoj numer przy przejsciu, nie musi byc zalaczony komputer, ich modem jest podlaczony do domowego routera intrnetowego. Dziala niezaleznie od providera internetu, przy zmiane miejsca zamieszkania, czy providera internetu wystarczy podlaczyc sie spowrotem do routera i gotowe. Jeden warunek, musisz miec szybki internet DSL lub cable. Jest rowniez opcja wykupienia dla rodziny w Polsce za nieduza doplata abonamentu pozwalajacego jej dzwonic do Ciebie za darmo.

http://www.vonage.com/calling-plans-2s? ... 7AodgUcAng
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: godzilla »

maciuszewski pisze:a ja skorzystalem ze skype, zeby ocenic co jest lepsze. i ten alenumer zdecydowanie mi bardziej podpadl...
jak ci "podpadl" to znaczy ze jest do dupy...
mi podpadl niejaki reflex, ktory tez jest do dupy jako dyskutant... niejaki pomorzak probuje gasic podlewajac nafta ale i tak gowno z tego wyjdzie...
powodzenia w korzystaniu z alenumer... i niech ci juz wiecej nie podpada...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:... niejaki pomorzak probuje gasic podlewajac nafta ale i tak gowno z tego wyjdzie...
Godziu kochany
a nie slyszal o Gegenfeuer
taki mozna i naftom rozniecic :D
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: godzilla »

pomorzak, doceniam twoje rozpaczliwe proby ale i tak gowno z tego wyjdzie skoro tu sie gnoi glownych dyskutantow... po prostu ludziom sie juz nie chce bo zdrowia szkoda na to aby reflex tu obszczywal ludzi bo on sie musi dowartosciowac naszym kosztem...
bogna_78
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 20, 2013 4:44 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: bogna_78 »

alenumer najlepszy! sprobowalam kilka opcji na polaczenia i wyszlo ze alenumer spelnil moje oczekiwania bo nie trzeba tego internetu, jakis androidow i smartfonow innych cudow ktre zzeraja prad jak glupie. ja lubie gadac i nie myslec cczy mi padnie tel czy nie :) bardzo dziekuje. udalo sie znalezc cos wartego uwagi
ODPOWIEDZ