darmowe rozmowy telefoniczne

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
bogna_78
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 20, 2013 4:44 am

darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: bogna_78 »

witacje,

czy ktoś z was ma metode na tanie albo darmowe rozmowy telefoniczne ale bez uzycia internetu?? bede wdzieczna za pomoc :)
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: Andrzej L »

Darmowych to nigdzie nie ma. Nawet za Skype i VoIP też trzeba płacić.
My telefonujemy z Melbourne do Polski na kartę. Za $10 mozna sie nagadać do znudzenia.
jugalik
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 26, 2013 9:51 am
Kontakt:

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: jugalik »

poczytaj o możliwości sciągnięcia aplikacji Viber, musisz mieć telefon z androidem, jak go sciągniesz zainstalujesz na telefonie to później druga osoba musi zrobić to samo ale możecie do siebie wysyłać sms-y za darmo i tak samo dzwonić za darmo, fajna sprawa
maciuszewski
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 27, 2013 5:12 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: maciuszewski »

a ja znalazlem wlasnie za darmo! z polski rodzina dzwoni do mnie do NY i nie placimy za to, ani ja ani one. z kom na kom. cale info wyczytalem sobie kiedys w internecie. sprawdza sie u mnie od 2 lat. a, a ta usluga to alenumer.pl
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: agnieszka »

To ciekawe, że można dzwonić za darmo, zastanawiam się tylko, jaki jest haczyk, oprócz tego, że rozmowy tylko do 10 min.? Ja od lat używam Jajah - na stacjonarne do Polski i innych krajów europejskich, które mnie interesują 4¢/min., na komórki 25c-38¢/min. Dzwonię z zarejestrowanych wcześniej numerów, które system rozpoznaje, albo przez web app / iphone app. Kiedyś korzystałam z kart, ale te do kupienia tutaj najlepiej wykorzystać w jeden dzień, bo inaczej pieniądze w tajemniczy sposób z nich się ulatniają.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: godzilla »

a przez Skype nie bedzie taniej niz 4 centy?
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: agnieszka »

Pewnie trochę taniej - ze Skype na telefon stacjonarny chyba trochę ponad 2¢/minuta. Tak to jest jak się człowiek przyzwyczai do jakiegoś rozwiązania, mam wszędzie Jajah i tak już zostało. Poza tym jeśli okaże się, że 4¢ za minutę rozmowy z Polską to dla mnie za drogo, to będzie to wyraźny znak, że trzeba się przenieść w jakieś inne - tańsze - miejsce.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: godzilla »

a mnie tam lata... jezeli mam mozliwosc uzywac najtanszego polaczenia to go uzywam... chyba ze mi sie nie chce wstac sprzed kompa i uzyje Skype... lub gdy jestem na spacerku i mam przy sobie telefon z karta Lebara... bo ze stacjonarnego moge telefonowac do Polski za 1 centa szwajcarskiego bez dodatkowych oplat za polaczenie...
np. w ten sposob: http://www.fuchstarife.ch/rates.php#P (taryfa Polen fest)
pudel85
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 7:36 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: pudel85 »

jak mam kompa to działam ze skype jakos tak mi najszybciej ale jak nie mam to dzialam z usluga alenumer.pl , po prostu ze swojej kom łacze sie przez spcjalny numer i dzwonie za darmo, kwestia tego czy masz darmowe polaczenia w polsce na stacjonarne czy nie, zreszta zobacz sobie na ich stronie wszystko fajnie opisane
Daniel
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 21, 2013 9:20 am

Re: darmowe rozmowy telefoniczne

Post autor: Daniel »

bogna_78 pisze:witacje,

czy ktoś z was ma metode na tanie albo darmowe rozmowy telefoniczne ale bez uzycia internetu?? bede wdzieczna za pomoc :)
Są darmowe rozmowy z USA ,Kanadą UE z terenu Polski mając telefon stacjonarny i płacąc abonament takie rozmowy zostały wprowadzone na początku tego roku po przejęciu telekomunikacji Polskiej przez Orange
ODPOWIEDZ