w GRUPIE SIŁA

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
Gusia
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:10 am

w GRUPIE SIŁA

Post autor: Gusia »

Szanowni Państwo! Poświęćcie mi proszę pięć minut i przeczytajcie.Tracę już nadzieję w ludzi.Poszukuję ludzi o dobrym sercu, którzy mnie zrozumieją ,że znalazłam się w ciężkiej sytuacji życiowej przez 5 lat walczyłam wspólnie z mężem z jego chorobą całe nasze oszczędności i kredyt ,który wzieliśmy przeznaczyliśmy na ratowanie jego ,mieliśmy tylko siebie nikogo więcej na tym świecie . Ja pracowałam i dawaliśmy sobie radę niestety sytuacja się zmieniła kiedy mąż zmarł ja straciłam pracę podobno nieszczęścia chodzą parami. Mając 58 lat ciężko jest z zatrudnieniem więc poszłam na rentę po zmarłym mężu przez jakiś czas sobie radziłam ale renta przestała mi wystarczać na opłaty ,spłatę kredytu a co dopiero mówić o środkach czystości i jedzeniu nawet na leki od ciśnienia nie mogę sobie pozwolić..W opiece obowiązują kryteria na ,które się nie załapuje i teraz sytuacja moja jest beznadziejna i krytyczna zalegam z opłatami za prąd i wodę i moge stracić mieszkanie .Jeżeli jednak 1zł,2zł,5zł lub każda inna kwota nie jest dla Państwa dużym obciążeniem? Chcielibyście i możecie mi pomóc to bardzo Was proszę pomóżcie!! Myśl, że może w grupie siła,że może znajdzie się ktoś kto miał podobną sytuacje i choć w jakimś stopniu mnie zrozumie! Podaję moje konto BANK BGŻ SWIFT GOPZPLPW PL22203000451130000013380150 jeŻeli będzie potrzeba to podam inne moje dane .Przepraszam za moją biedę i dziękuje.
ODPOWIEDZ