Praca w wolnej chwili przez internet.

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: janubers »

Wolne żarty. Bez przesadyzmu. Przecież to główny składnik odpowiedzialny za budowę i rozwój organizmu. Medycyna co i rusz zapewne odkrywać będzie nowe rzeczy. My korzystajmy z tego co już mamy w zasięgu ręki. Tym bardziej że zdrowie to zawsze był jeden z największych biznesów dla wielu. Więc czemu i nie my mielibyśmy z tego nie skorzystać.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: godzilla »

janubers pisze:Tym bardziej że zdrowie to zawsze był jeden z największych biznesów dla wielu. Więc czemu i nie my mielibyśmy z tego nie skorzystać.
probujcie, probujcie... tylko zeby zarobic na zdrowiu to trzeba byc specjalista... albo z dziedziny medycyny albo w handlu... a ty na takiego niestety nie wygladasz... gdyby bylo inaczej to po co tracilbys czas na forum, na ktorym pisuje wszystkiego raptem z piec osob?
szesnascie czy siedemnascie lat temu pisalo nas tu setki...
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: janubers »

Bo tu w USA wystarczy 1 osoba i cały biznes rusza od zaraz. Bo nie muszę czekać na paczkę ponad 3 tyg. Ty ja dostaniesz w 3 dni. Bo do tego nie potrzeba byc specjalistą ani lekarzem. [ wniosek prosty - produkt i biznes masz w nosie więc nawet o nim nie poczytałeś ] bo następnie. - Napisałem - pomagam skutecznie zbudować każdej osobie jego biznes, bez względu na kraj, w USA to już chyba najprościej. Nie musisz polecać ani namawiać a biznes rozrasta się sam. Zagwarantujesz to komu? Na pewno nie, a ja tak. Bo siedzę w najróżniejszych, wybieram , sprawdzam i wiem jak to wszystko działa, dla tego gwarantuje sukces każdej osobie. Warunek tylko jeden , nie może to być totalny leń, ale jeśli jest w stanie wyjść do miasta nawet po zakupy to już odniesie sukces. I proszę , jesteśmy dorośli, więc nie czepiaj się słówek.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: godzilla »

chyba nie rozumiesz po polsku... piec osob majacych inne problemy niz jakies dzikie zarabianie pieniedzy przez internet to nie jest idealny target dla Ciebie...
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: janubers »

Nie rozumiem słowa ;target; ale mniejsza z tym. Dzięki za zwrócenie mi uwagi co do tych 5 osób. W takim razie mam proźbę do 1 osoby z tych 5. A mianowicie poproszę o namiary for, portali ogłoszeniowych czy też innych form przedstawienia tej oferty w USA innym osobom. Staram się zarobić jak każdy z nas, a muszę poprzez net. Mam już ponad 50 lat i pracy raczej już nie znajdę mimo że szukam, pozostaje mi więc praca przez net. A że w tym przypadku łączy się dobre z pożytecznym więc tym bardziej w tym działam. I jeśli jesteście mi w stanie pomóc to będę bardzo wdzięczny.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: godzilla »

z tych pieciu osob cztery pisze z Europy a jedna z Hawajow...
reszta sie praktycznie nie udziela...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: alohilani »

z tych pieciu osob cztery pisze z Europy a jedna z Hawajow...
reszta sie praktycznie nie udziela...
To wujo tez z Europy pisze?
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: janubers »

Rozumiem, dziękuję. A Wy to nie ludzie? Nie potraficie już nic poza oczernianiem? Oj, przepraszam zagalopowałem się. Pozdrawiam Janusz
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: godzilla »

aloha pisze:To wujo tez z Europy pisze?
wuja nie bralem zupelnie pod uwage... ja pisalem o ludziach/osobach... on tu jedynie walczy z rozsadnym mysleniem...

zreszta, przez te KILKANASCIE LAT nie znalazlem dowodu na to ze wujo pisze z USA...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Praca w wolnej chwili przez internet.

Post autor: alohilani »

Tak, Pan sie zagalopowal, ale to nic nie szkodzi.
Mysle, ze kazdy robi to co go interesuje i w czym czuje sie dobrze.
Jezeli kogos Pana oferta zainteresuje to sie odezwie.
Moze powinien Pan to umiescic w ogloszeniach, nie wiem.
ODPOWIEDZ