Jeśli możesz to przeczytaj to proszę

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale szczęście nie daje pieniędzy...
barnaba

Jeśli możesz to przeczytaj to proszę

Post autor: barnaba »

Jesteśmy z mężem i córką w trudnej sytuacji.Jeszcze niedawno było skromnie ale dla nas całkiem nieżle,pracowaliśmy oboje ,córka się uczyła,nie zarabialiśmy wiele bo mąż 1800zł. a ja 1000-1200zł. zależy od miesiąca,ale nam to wystarczyło aby zrobic opłaty i skromnie życ.Oczywiście w opłatach stałych były też raty za kredyt i zakupy ratalne,ale było to konieczne żeby zrobic remont czy wymienic starą lodówkę i telewizor.I nagle zły los wszystko odmienił,zachorowałam na staw biodrowy ,miałam problemy z chodzeniem,było l-4 a potem straciłam pracę.Pomału wracałam do zdrowia,była nadzieja że wszystko się odmieni,wrócę do zdrowia,znajdę pracę i będzie jak wcześniej,ale żeby do tego czasu przetrwac braliśmy kolejne kredyty aby spłacic stare i jakoś przeżyc .I to był błąd,tak naprawdę to naszą sytuację wykorzystał pośrednik kredytowy,wpadliśmy w spiralę długu teraz cała pensja męża idzie na spłatę kredytów ,a pracy nie mogę dostac,tylko jakieś dorywcze sprzątania, roznoszenie ulotek ale to niewiele daje.Na ile może pomaga nam moja siostra,ale przecież też ma swoje życie,trochę uzupełni lodówkę,ale jeszcze jest córka która się uczy.Nie mamy już nikogo a musimy przetrwac z tymi kredytami jeszcze 4-ry lata.Dlatego może ktoś komu się dobrze powodzi mógłby nas wesprzec ,liczy się każdy grosz,żyjemy z dnia na dzień.Założyłam bezpłatne konto nr.74 1470 0002 2351 9648 0000 0001.Jeśli ktos może to dzięki nawet za niewielkie wpłaty
Barbara.
ODPOWIEDZ