Spokojne planowanie wyjazdu

Z polonijnego podwórka - dyskusje o życiu na emigracji.
KonradJaworski
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 7:48 am

Spokojne planowanie wyjazdu

Post autor: KonradJaworski »

Witam. Posiedziałem trochę na forum , poczytałem i chcę poprosić ludzi którzy znają się tutaj na rzeczy. Otóż w przeciągu max. 2 lat chcę przeprowadzić się do USA. Teraz mam skończone 20 lat , do 23 - chcę mieszkać w USA. Nie jest to mój wymysł pod wpływem oglądnięcia słonecznego patrolu czy jakiegoś programu w mtv, poprostu od dawna wiem że chcę tam żyć. I tu zaczyna się problem... cała "otoczka wizowa" itd , jak poczytałem teraz na forum tak z zaangażowaniem to głowa mnie rozbolała. Jestem po liceum więc zawodu żadnego, tu w polsce wyczynowo trenuję sporty walki konkretnie boks z przeszłością w kickboxingu z osiągnięciami ( mistrzem świata nie jestem ani europy). Może sport byłby jakąś zaczepką?
Kasa kolejna sprawa. Jestem świadomy że trzeba być gotowy i nie narzekam za sprawą własnego sprytu na brak funduszy, myślę ze w 2 lata zabezpieczę się na wyjazd - dla mnie to najważniejsza sprawa. Jakie mam szanse, jak szukać i co najważniejsze gdzie pracy ? Starać się o turystyczną najpierw i tam szukać? Ineteresuje mnie New York lub California, Chicago lub New Yershey.
KonradJaworski
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 7:48 am

Re: Spokojne planowanie wyjazdu

Post autor: KonradJaworski »

Jest ktos tu polapany w tym temacie? w przeciwienstwie do mnie
KonradJaworski
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 7:48 am

Re: Spokojne planowanie wyjazdu

Post autor: KonradJaworski »

Więc?? Zalezy mi na dobrej odpowiedzi
ODPOWIEDZ