Strona 1 z 2
Nowa Polonia.net
: sob mar 20, 2010 9:36 am
autor: agnieszka
Czy ktoś zauważył, że jesteśmy po operacji plastycznej? Mniej więcej od północy strona
www.polonia.net wygląda inaczej. Lepiej, gorzej, bez różnicy? Jakie macie zdanie na ten temat? Tylko szczerze, bo projekt jest mój, a wykonanie wspólnymi siłami
Są jeszcze pewne niedoróbki, strony, które musimy zaktualizować itd., ale większość roboty została zrobiona.
Agnieszka
Re: Nowa Polonia.net
: sob mar 20, 2010 9:56 am
autor: almagus
Wyraźnie wzrósł poziom sklepiku za witryną. Kolejek nie ma, ale też się nie kłócą, bo jest jako taki towar.
To i witryna na poziomie, a nawet powinna zachęcać.
Dostawcy wprawdzie amatorzy.
Grunt, że wkracza profesjonalizm.
Pozdrawiam.
Może czas na zmienników.
Na przywitanie jedno zdanie.
Cześć komuchu, cześć czarnuchu.
Do różnorodności Rzeczpospolitej mości.
Dla przyjaciół i wrogów:
Re: Nowa Polonia.net
: sob mar 20, 2010 3:21 pm
autor: pipek
Pani Agnieszko!
Prawdę powiedziawszy to nawet nie pamiętam jak ten portal wyglądał,chociaż bylem tam
dokładnie wczoraj.Widocznie nie było w nim nic nadzwyczajnego.
Co akurat niekoniecznie jest czymś negatywnym.
Nowy wygląd portalu też nie jest ekstrawagancki ale stronka wygląda lekko,jasno i przejrzyście.
Pomimo ilości zamieszczonych informacji nie przytłacza i pozwala swobodnie surfować po zawartości .
No i nie mniej ważne - nie ma na niej nachalnych,krzykliwych i odstraszających reklam.
Kolorystyka jest sprawą indywidualnego gustu,jak dla mnie zbyt białawo,ale ogólnie to wcale nie przeszkadza,wręcz przeciwnie,ponieważ pozwala skupić się na zawartości portalu.
Tak więc zdecydowanie pozytywnie z głębokim uszanowaniem woli,uporu i dobrych chęci całej redakcji.
Ile pani i pani koledzy włożyliście w to pracy i serca to wiecie tylko wy sami.
Nam wypada tylko podziękować i skorzystać z zaproszenia do zabawy.
Re: Nowa Polonia.net
: ndz mar 21, 2010 4:05 pm
autor: agnieszka
W zasadzie o to właśnie nam chodzi - nie o ekstrawagancję, ale o przejrzystość - żeby od momentu wejścia na stronę, było wiadomo, jaki jest temat główny, co wcześniej nie było chyba aż takie oczywiste.
Pozdrowienia!
Re: Nowa Polonia.net
: pt mar 26, 2010 4:34 pm
autor: Reflex
Nowa Witryne Polonii net znalalazem sam, weszac po necie. Pozytywy jak wyzej: estetyczna, przejrzysta, ciekawa i przydatna - plus Salon Nowojorski i nowosci z forum. Esencja najwazniejszych wiadomosci w jednym miejscu.
Bez wahania dolozylem ja do Favorites Bar. Zamiescilem link na mojej stronie z ciekawymi linkami, napewno polece znajomym.
Re: Nowa Polonia.net
: czw kwie 01, 2010 1:21 am
autor: pipek
Na pewno to się,proszę szanownego mistrza ortografii,pisze osobno.
Re: Nowa Polonia.net
: czw kwie 01, 2010 5:26 am
autor: bea_mezlot
dobrze zapamietac taka "regule" , jak pisac razem czy osobno
naprawde TAK
na pewno NIE

Re: Nowa Polonia.net
: czw kwie 01, 2010 10:39 am
autor: pipek
Kiedy z pamięcią u naszego kolegi sympatycznego raczej nietęgo;
przez dobre 11 lat pisuje na forum ktore było i jest częścią witryny Polonia.net i nagle,zupełnie przypadkiem
Nowa Witryne Polonii net znalalazem sam, weszac po necie.
.
Pamięci dobrej nie ma,ale za to jest utalentowany.
Wszechstronnie.
Re: Nowa Polonia.net
: ndz kwie 04, 2010 10:37 am
autor: Reflex
Nigdy nie mialem adresu polonii net, nie bylo potrzeby. Po kazdym wyjsciu z forum ladowalo sie automatycznie na tej wirtynie. Kiedy Forum zmienilo adres a Agnieszka pisala o nowej witrynie nie bylo wiadomo czy bedzie pod starym czy nowym adresem. Pipkowi sie nic nie porawia, najwyrazniej chroniczna s*raczka go wykancza. Moglbym napisac "z pewnoscia", ale powiem ze tonac, jego rozpaczliwe czepianie
sie brzytwy napewnomunie pomoglo.
Re: Nowa Polonia.net
: ndz kwie 04, 2010 11:56 am
autor: pipek
Nie tłumacz się Reflex,wiemy że masz talent;