01.05.2011 r. - Wprowadzenie racjonalnego ustroju

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
Redaktor1966

Re: 01.05.2011 r. - Wprowadzenie racjonalnego ustroju

Post autor: Redaktor1966 » pn maja 04, 2020 7:52 am

Teresagarland.neon24.pl/post/155010,teresa-garland-na-prezydenta-oglaszam-wybory-wirtualne | 02.05.2020
Teresa Garland na Prezydenta - ogłaszam wybory wirtualne

ze strony:
Teresagarlandprezydent.wordpress.com/2020/05/02/teresa-garland-na-prezydenta-oddaj-na-mnie-swoj-glos-oglaszam-wybory-wirtualne/

Teresa Garland na Prezydenta – oddaj na mnie swój głos - ogłaszam wybory wirtualne

Szanowni Państwo,

23 IV 2020r. nadeszła odpowiedź z SĄDU NAJWYŻSZEGO na moją skargę na PKW że nie zarejestrowali mojej INDYWIDUALNEJ kandydatury na Prezydenta Polski w 2020r.

Z odpowiedzi Sądu Najwyższego wynika, że Państwowa Komisja Wyborcza która opiera swoje decyzje i działania tylko na podstawie Kodeksu Wyborczego, nie wydała żadnej uchwały ani w sprawie odmowy zarejestrowania mojego komitetu wyborczego ani też w sprawie odmowy zarejestrowania mnie jako kandydatki na Prezydenta Polski w wyborach 2020r.

Zatem moja INDYWIDUALNA kandydatura która nie mieści się w procedurach wyborczych Kodeksu Wyborczego jest jak najbardziej aktualna.

W związku z powyższym ogłaszam wybory wirtualne na Prezydenta Polski, w których będę brała udział ja oraz kapitan Artur Głowacki. Więcej chętnych się nie zgłosiło.

Poniżej sposób jak należy na mnie zagłosować.
Należy przelać w formie darowizny 1 grosz na moje konto osobiste. Dane i nr konta na które należy dokonać przelewu poniżej:

Teresa Garland nr konta 77 1090 2590 0000 0001 4451 2509

W tytule przelewu należy wpisać: „Dar od (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Teresę Garland na Prezydenta Polski”.

Zasady:
Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego. Można zagłosować na danego kandydata tylko raz. Można zagłosować na więcej niż jednego kandydata ale tylko po jednym razie. Należy przelać tylko 1 grosz. Tu celem jest możliwość zagłosowania a nie zbiórka pieniędzy. Wyniki takiego głosowania będzie można odczytać w wyciągu bankowym każdego kandydata.

W powyższym systemie głosowania jesteśmy w zgodzie z Konstytucją która mówi że obywatela zgłasza 100 tys. osób, gdyż Konstytucja nie neguje możliwości w tym samym momencie zgłaszania kandydata i głosowania na kandydata.

Dla tych co będą krzyczeć o tajności wyborów powiadam: głosowanie jest dobrowolne a ponadto „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. W końcu suwerenem w Polsce jest Naród Polski i to on zadecyduje co jest dla niego dobre i czy opłaca mu się w ten sposób zagłosować.

Zostanę legalnym i demokratycznie wybranym prezydentem Polski ja lub kapitan Artur Głowacki w momencie kiedy któryś z nas zbierze większą ilość głosów poparcia od obywateli od ilości głosów oddanych na kandydata który wygra w planowanych nadchodzących wyborach państwowych.

Podaję link do strony mojego kontrkandydata na Prezydenta – kapitana Artura Głowackiego. Wkrótce i on zamieści swoje bankowe konto wyborcze. http://www.artur-prezydent.pl

z pozdrowieniami
Teresa Garland,
Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Redaktor1966

Post autor: Redaktor1966 » pn maja 04, 2020 7:54 am

Korzystając z powyższego rozwiązania.

Osoby zgłaszające i wybierające moją kandydaturę, a jednocześnie chcące przekazać darowiznę na Wolnyswiat.pl powinny przelać w formie darowizny dowolną sumę na moje konto osobiste:
mBank: Piotr Kołodyński
25 1140 2004 0000 3002 3533 2874

W tytule przelewu należy wpisać: (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Piotra Kołodyńskiego na Prezydenta Polski, a jednocześnie przekazuję darowiznę na Wolnyswiat.pl.

Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego.

Redaktor1966

Post autor: Redaktor1966 » pn maja 04, 2020 12:28 pm

Co do komentarzy…

Ktoś chce pożyć sobie za friko, to b. chętnie przekaże mu swoje "zarobki" za 20 lat pracy...

Ktoś chce pieniędzy, to niech przedstawi za co, na co...

Ktoś chce kandydować, to proszę przedstawić, wykazać, udowodnić: co sobą reprezentujesz, jaki jesteś konstruktywny, w tym odpowiedzialny, dalekowzroczny, ile pożytecznej pracy wykonałeś, jak jesteś pracowity, wytrwały, uczciwy, wiarygodny!

Ktoś żałuje mi pieniędzy za konstruktywną działalność, a miliardów zł, przez kilkadziesiąt lat, na pensje dla destruktorów nie szkoda było, jest pieniędzy…

Ktoś chce się ze mną - merytorycznie - zmierzyć, to zapraszam.

https://racjonalizm.neon24.pl/post/1550 ... nta-polski | 04.05.2020 r.

Redaktor1966

Post autor: Redaktor1966 » pn maja 04, 2020 12:30 pm

Równe szanse kandydatów na urząd prezydenta Polski…
Ja:

- nie mam wpływu na media publiczne…
- nie mam dostępu do mediów publicznych…
- nie tylko milionów zł na kampanię, ale nawet tysięcy…
- zastępców, asystentów, sekretarek itp., itd., w dodatku opłacanych za publiczne pieniądze…
- tysięcy członków partii…
- nie przekupuję wyborców zabranymi komukolwiek, pożyczonymi pieniędzmi; nikogo nie okradam, nie zadłużam…
- nie tylko nie zarabiam kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie za ogłupianie, manipulowanie, okłamywanie, szkodzenie, niszczenie, pogrążanie, ale wręcz przeciwnie – ponoszę koszty swojej konstruktywnej działalności…
- ja od 20 lat udowadniam, że jestem osobą konstruktywną, rządzący zaś, że są destrukcyjni…
Itp., itd…

M.in. moim pismem zajmuję się od 2000 roku. Moje wydatki ściśle z tym związane wynoszą łącznie blisko 40 tys. zł. Poświęciłem na to do tej pory około 4 tys. dni x 100 zł = 400 tys. zł nieotrzymanego wynagrodzenia.
http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=238

Skoro system jest prodestrukcyjny, to trzeba go obejść, bo inaczej nigdy nic pozytywnego się nie osiągnie!

To Wy ich wybieranie, albo na to przyzwalacie, to Wy ich utrzymujecie, na swoją szkodę, zgubę…

Wybór należy do Was.

Redaktor1966

Post autor: Redaktor1966 » wt maja 05, 2020 2:06 pm

Programy wyborcze kandydatów na urząd prezydenta Polski
http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.ph ... 4948#p4948

ODPOWIEDZ