Ten atak okazał się pomyłką .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: krzysztom123 »

No to Radek Sikorski fajny chlop ze tak dzielnie bronil. A Godzilla panie K123 strasznie psioczy na Radka. Niewdziecznik jeden, ale to Szwajcar to pan wie.
No to ten potop zostal powstrzymany. Ufffff.
Czemu ci Zydzi tak sie na ta Polske uparli ? Moze pan wie cos na ten temat ?[/quote]
Sikorski nie jest znowu taki fajny chłop jeżeli chodzi o gotówkę to w Polsce u władzy nikt nie jest skłonny aby podzielić się z nią z kimś z zagranicy nawet ze swoimi rodakami .Żydzi nie uparli się na Polskę , tylko wybrali sobie ten kraj jako swoją ojczyznę , kraj gdzie uważają że będą mogli sobie już bezpiecznie żyć bez żadnych zagrożeń , szkoda tylko że kosztem Polaków .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: krzysztom123 »

Aaaaaaaaaaaaaaaa to teraz wiem czemu ani Tusk ani Komorowski nie spuszcza spodni przed kamerami.
Nie wiedziale ze Zydoska wiara nazywa sie Talmud.
To oni wierza w tego Talmuda i on im karze sie obrzezywac. Kurcze a muzulmanie tez obrzezane.
To jak sciagna spodnie to jak wiadomo czy obrzezany po zydowsku czy po muzulmansku ?
Moze one na islam przeszli a nie na Talmud.
Jak tego dojsc, jak dojsc.[/quote]
Jak ktoś jest Żydem albo Muzułmaninem to niech się obrzeza jak chce , ale jak ktoś uważa że jest Polakiem to nie powinien tego robić .
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Sikorski nie jest znowu taki fajny chłop jeżeli chodzi o gotówkę to w Polsce u władzy nikt nie jest skłonny aby podzielić się z nią z kimś z zagranicy nawet ze swoimi rodakami .Żydzi nie uparli się na Polskę , tylko wybrali sobie ten kraj jako swoją ojczyznę , kraj gdzie uważają że będą mogli sobie już bezpiecznie żyć bez żadnych zagrożeń , szkoda tylko że kosztem Polaków .
To jak ci Zydzi z zagranicy maja w tej Polsce spokojnie skoro ich rodacy z Polski nie maja zamiaru sie z nimi dzielic ????
Troche tych zagranicznych Zydow mozna zrozumiec. Polska byla zawsze Mesjaszem narodow a Zydzi ciagle czekaja na Mesjasza to gdzie lepiej im to bedzie jak w Polsce.
Ja sobie jednak mysle ze ci Zydzi to tak calkiem mondre nie som.
Ja to bym skolonizowal jakis kraj co ciepelko i stabilny klimat.
Se brandy z kokosa popijal albo cos w tym rodzaju.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: krzysztom123 »

To jak ci Zydzi z zagranicy maja w tej Polsce spokojnie skoro ich rodacy z Polski nie maja zamiaru sie z nimi dzielic ????
Troche tych zagranicznych Zydow mozna zrozumiec. Polska byla zawsze Mesjaszem narodow a Zydzi ciagle czekaja na Mesjasza to gdzie lepiej im to bedzie jak w Polsce.
Ja sobie jednak mysle ze ci Zydzi to tak calkiem mondre nie som.
Ja to bym skolonizowal jakis kraj co ciepelko i stabilny klimat.
Se brandy z kokosa popijal albo cos w tym rodzaju.[/quote]
Nawet jak by 20 milionów Żydów przyjechało do Polski mieszkać to by się nic nie stało , tylko najgorsze jest to że oni chcą rządzić Polską i Polakami a my musimy być później tymi owcami ofiarnymi które muszą na nich pracować .
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Jak ktoś jest Żydem albo Muzułmaninem to niech się obrzeza jak chce , ale jak ktoś uważa że jest Polakiem to nie powinien tego robić .
No ale jak poznac jak jest obrzezany ???
Wiadomo ze Polak ma calego fiuta choc jak w dziecinstwie mial stulejke to go tez troche nadcieli i moze byc podejrzany o muzulmanstwo albo zydostwo. Tak calkiem ten test na fiuta nie jest pewny.
No ale sa narody co maja calego fiuta i taki np. pan Godzilla strasznie nie lubi.
Czy mozna postwic teze ze nienaruszalnosc fiuta jest gwarancja polskosci ???
Pytam bo nie wiem, a widzi mi sie ze pan jest oblatany w tych tematach.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze: Nawet jak by 20 milionów Żydów przyjechało do Polski mieszkać to by się nic nie stało , tylko najgorsze jest to że oni chcą rządzić Polską i Polakami a my musimy być później tymi owcami ofiarnymi które muszą na nich pracować .
No ale Pan Jezus tez byl Zydem i chcial pasac owieczki i baranki.
No to jak Pan Jezus i wszyscy Apostolowie i Matka Boska i Jozef byli Zydami to moze ci Zydzi nie sa az tacy zli.
Choc jak 20 milionow dojedzie to moze byc troche ciasno.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: krzysztom123 »

No ale Pan Jezus tez byl Zydem i chcial pasac owieczki i baranki.
No to jak Pan Jezus i wszyscy Apostolowie i Matka Boska i Jozef byli Zydami to moze ci Zydzi nie sa az tacy zli.
Choc jak 20 milionow dojedzie to moze byc troche ciasno.[/quote]
Jezus nie był Żydem był Synem Bożym był częścią Boga , kiedy zmartwychwstał i powrócił spowrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego połączył się wtedy z Bogiem . Apostołowie i Matka Boska też nie byli Żydami , bo Bóg stworzył na ziemi tylko człowieka , ludzie natomiast na ziemi podzielili się na różne nazwy Chińczyków , Mongołów Żydów i innych .
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:No ale sa narody co maja calego fiuta i taki np. pan Godzilla strasznie nie lubi.
Czy mozna postwic teze ze nienaruszalnosc fiuta jest gwarancja polskosci ???
i czego sobie ta swoja faszystowska morde moim nickiem wycierasz?
ja sobie ten temat tylko czytam... jak mi sie zachce to odpowiem...
wedlug mnie w Polsce jest miejsce dla wszystkich ras i wiar... a obrzezany fiut muzulmanski rozni sie od zydowskiego szlaczkiem...
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: bialy »

godzilla pisze:wedlug mnie w Polsce jest miejsce dla wszystkich ras i wiar
rozwinnnn
uhhhhaaaahaaaaaaaahaa :lol:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ten atak okazał się pomyłką .

Post autor: godzilla »

bialy pisze: rozwinnnn
uhhhhaaaahaaaaaaaahaa :lol:
a co tu rozwijac?
wazne tylko zeby zadna z ras i wiar nie zniszczyla fizycznie tych, ktorzy w Polsce juz zyja...
w Szwajcarii i calej Chu.jni jest prawo zabraniajace lichwy... w Polsce ostatnio w telewizji pieprza o tym jak to rzad jest "zatroskany" tym ze Polacy sie zadluzaja.... w Polsce 15% oprocentowanie na miesiac bandyckich kredytow jest zgodnie ze zlodziejskim prawem... w Szwajcarii mozna by bandyte na policje zglosic...

ciekawe kto na tym korzysta?
ODPOWIEDZ