Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: krzysztom123 »

w sumie to powinni zakladac takie rodziny... dlaczego nie?

oto idzie pierwsza para, pan reflex z malzonkiem oslem...
druga para, pan bialy z malzonka oslica...
trzecia para, pan nikita z malzonkiem hipopotamem...
I pan Biedroń z kameleonem pospolitym z kropkami na dupie , a żaby jako świadkowie też geje . :lol:
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: wielokropek »

Drogi Krzysztofie,
widze, ze lezy Ci na sercu dobro polskich dzieci, wiec porozmawiajmy o temacie najbardziej bolacym, bo najbardziej zagrazajacym wlasnie polskiej dziatwie.
Zapewne wiesz, ze najwieksza grupa zawodowo-spoleczna, zrzeszajaca w swych szeregach najokazalsza ilosc osobnikow z tendencja do pedofilli sa - niestety - ksieza. W dodatku polskie prawo ulatwia im kontakt z mlodocianymi, nakladajac na nich (dzieci) obowiazek uczestniczenia na lekcjach religii i nabozenstwach koscielnych. Odsetek molestowania przez kaplanow jest duzo wiekszy, niz wspomninych przez ciebie homoseksualistow.
Coz zatem robic? Zlikwidowac lekcje religii? Zabronic dzieciom chodzic do koscila? A moze rozwiazac kosciol jako siedlisko zboczen?
Ciekawym Twojej opinii.

wielokropek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: godzilla »

wielokropek pisze:Zapewne wiesz, ze najwieksza grupa zawodowo-spoleczna, zrzeszajaca w swych szeregach najokazalsza ilosc osobnikow z tendencja do pedofilli sa - niestety - ksieza.
mozna gdzies zobaczyc konkretne statystyki na ten temat?
a jak jest z wychowawcami w domach dziecka, nauczycielami w szkolach specjalnych, lekarzy i pielegniarzy w szpitalach psychiatrycznych?

moze jakby to porownac to moznaby stwierdzic konkretnie a jak tego nie widac to... chyba nie mozna, co?
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: krzysztom123 »

wielokropek pisze:Drogi Krzysztofie,
widze, ze lezy Ci na sercu dobro polskich dzieci, wiec porozmawiajmy o temacie najbardziej bolacym, bo najbardziej zagrazajacym wlasnie polskiej dziatwie.
Zapewne wiesz, ze najwieksza grupa zawodowo-spoleczna, zrzeszajaca w swych szeregach najokazalsza ilosc osobnikow z tendencja do pedofilli sa - niestety - ksieza. W dodatku polskie prawo ulatwia im kontakt z mlodocianymi, nakladajac na nich (dzieci) obowiazek uczestniczenia na lekcjach religii i nabozenstwach koscielnych. Odsetek molestowania przez kaplanow jest duzo wiekszy, niz wspomninych przez ciebie homoseksualistow.
Coz zatem robic? Zlikwidowac lekcje religii? Zabronic dzieciom chodzic do koscila? A moze rozwiazac kosciol jako siedlisko zboczen?
Ciekawym Twojej opinii.

wielokropek
Ja piszę o gejach a to zupełnie inna patologia niż pedofile , a piszę o gejach bo to oni mają doprowadzić świat do naszej zagłady poprzez swoje zboczenie . Napisałem trochę o tym tu na moim blogu-
krzysztom123.blog.interia.pl/apokalpsa
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: pomorzak »

Z bloga pana K123
Tak zaczęło się moje pierwsze spotkanie z Bogiem .
2012-03-21
Kiedy byłem mały mama zabrała mnie do Kościoła , zostałem póżniej ministrantem i zacząłem służyć Bogu . Często jednak zadawałem sobie pytania dlaczego musimy na ziemi cierpieć , chorować i umierać i wtedy stało sie coś nie pojętego dla mojego ludzkliego umysłu , prze demną pojawił się Bóg. Pomyślałem sobie przecież to nie możliwe , że to może być jakiś sen , ale działo się to wszystko naprawdę , zobaczyłem prawdziwą postać Boga i jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata . Często zastanawiam się dlaczego tak się stało i dlaczego to ja mogłem klęczeć przed Stwórcą całego wszechświata , ale pomyślałem sobie , że nie są nam znane wszystkie myśli i działania naszego Pana .

http://krzysztom123.blog.interia.pl/
No to jestem w domu.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: pipek »

Trzeba mu będzie zrobić ściepę na pomnik.

Ja dorzucam swoje 3 grosze...
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: bialy »

pipek pisze:Trzeba mu będzie zrobić ściepę na pomnik.
PROROKOM
nie stawia sie pomnikow
oni juz nimi sa ;)
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: alohilani »

W tej sprawie glosu nie zabiore.
...ale działo się to wszystko naprawdę , zobaczyłem prawdziwą postać Boga i jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata .
Ze tak powiem wstrzymam sie od komentarza...

Aloha,
jak zawsze:)
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: nikita »

jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata .
krzysztom123
...ktos tu hiba podaje ze jest mondrzejszy od godzilli...
to nie moze byc :roll: !!!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Hiszpania zatwierdziła małżeństwa homoseksualne .

Post autor: pomorzak »

nikita pisze: ...ktos tu hiba podaje ze jest mondrzejszy od godzilli...
to nie moze byc :roll: !!!
bo proroka we wlasnym domu
to nigdy ......
ODPOWIEDZ