Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:Na ziemi nie dzieje się nic z woli Boga ani szatana...
czyli mialem racje!!!
Boga nie ma!
bo niby co to za bog co nic nie moze?
walesa byl takim niby "prezydętem" co nic nie mogl...
lelija
Posty: 109
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 3:06 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: lelija »

Przestancie juz Godzil i Chief,
Krzysztom napisal ze mial objawienie .
Czyz Wam nie wystarczy ? Z nawiedzonymi trzeba koniecznie sie zgadzac ze wzgledu na
niebezpieczenstwo nieosiagniecia spokoju duszy w niebie oraz ogolnego spokoju na tym padole.
Amen.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: godzilla »

lelija pisze:Przestancie juz Godzil i Chief,
Krzysztom napisal ze mial objawienie .
znaczy trza wybudowac swiatynie w miejscu jego objawienia?
bo taka jest chyba normalna kolej rzeczy...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: znaczy trza wybudowac swiatynie w miejscu jego objawienia?
bo taka jest chyba normalna kolej rzeczy...
Zanim do tego jednak dojdzie to komisja zbada czy byly i czy sa wlasciwe i po linii.
Po pozytywnym rozpatrzeniu jest szansa ze kiedys ............
Jak sie jednak poczyta teksty objawien to moga byc problemy.
KK nie bedzie inwestowac w nie swoje interesy.
Chyba ze godzilla bedzie robil za sponsora to jest szansa :D
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: ChiefKrähe »

Nic nie rozumiecie Rosenberg z otaczajacej was rzeczywistosci.Ale tez nic dziwnego,pierwsze trzy objawienia zawsze sa niedokladne a wy jestescie dopiero po pierwszym.Przed wami dluga droga z cienia nieskonczonosci do swiatla prawdy.
We wszystkim co bylo,jest i bedzie,Bog macza palce.Rowniez w waszym wstepnym objawieniu.To jego dzielo nie wasze.Myslalby kto - Rosenberg chcial miec objawienie,to mial.
Ktoregos dnia wasz umysl dojrzeje na tyle,by sprostac objawieniu dokladnemu.Razem z nim dostaniecie odpowiedzi na prawdziwie fundamentalne pytania:jaki jest sens istnienia,gdzie dokladnie lezy punkt G,jaki jest sens nieistnienia.Ostatnia kwestia dotyczy oczywiscie tylko tych ktorzy jeszcze nie istnieja.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

[/quote]
czyli mialem racje!!!
Boga nie ma!
bo niby co to za bog co nic nie moze?
walesa byl takim niby "prezydętem" co nic nie mogl...[/quote]
Bóg jest tylko Bóg nie stworzył nas ludzi robotami aby nami sterować i aby nas kontrolować , Bóg dał nam rozum jakiego żadne inne istoty na ziemi nie posiadają , dał nam go po to , abyśmy my mogli podejmować właściwe decyzje żyjąc na ziemi . Bóg na siłę ludzi do Raju nie zaciągnie , jeżeli ludzie będą wybierali inną drogę niż ta która prowadzi do Boga tak jak to robią teraz , to będą wtedy tak żyli a nie inaczej , jeżeli wybiorą zaś drogę tę która prowadzi do Boga , wtedy powrócą znowu do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Krzysztom napisal ze mial objawienie .[/quote]

znaczy trza wybudowac swiatynie w miejscu jego objawienia?
bo taka jest chyba normalna kolej rzeczy...[/quote]
Nie trzeba wybudować świątyni , tylko trzeba na ziemi przestać czynić zło , trzeba zacząć czynić dobro i trzeba zacząć miłować drugiego człowieka , wtedy Bóg powiedział gdy tak uczynicie , to nie będzie wam wtedy znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie , że znajdziecie się znowu z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Zanim do tego jednak dojdzie to komisja zbada czy byly i czy sa wlasciwe i po linii.
Po pozytywnym rozpatrzeniu jest szansa ze kiedys ............
Jak sie jednak poczyta teksty objawien to moga byc problemy.
KK nie bedzie inwestowac w nie swoje interesy.
Chyba ze godzilla bedzie robil za sponsora to jest szansa :D[/quote]
Tu nie potrzebny jest żaden sponsor , bo te słowa pochodzą od Boga z Edenu dlatego mają one potężną moc , kiedy zostaną one przekazane dalej i dotrą aż po wszystkie krańce świata , wtedy Bóg powiedział , że staną się wtedy rzeczy nie pojęte dla nas i dla naszego ludzkiego umysłu , bo to co pochodzi z Edenu jest dla nas niepojęte .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Jezus mówi do wszystkich nie lękajcie się .

Jezus mówi przez cały czas , że kiedy na waszej życiowej ścieżce napotkacie na ból i cierpienie , nie poddawajcie się wtedy kuszeniom szatana , podążajcie dalej tą drogą która prowadzi do Boga , bo nagroda będzie za to wielka . Życie na ziemi trwa tylko jedną krótką chwilę , w Raju zaś całą wieczniość . Dlatego nie lekajcie się tak jak i Ja się nie lękałem , nie bójcie się cierpienia tak jak i Ja się nie bałem , otwórzcie drzwi do Raju tak jak i Ja otworzyłem , a otrzymacie wtedy życie wieczne i żyć będziecie wiecznie . Podążajcie więc tą drogą która prowadzi do Boga , przestańcie na ziemi czynić zło , czyńcie tylko dobro i miłujcie drugiego człowieka , a wtedy nie będzie wam znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie , że znowu znajdziecie się z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa . Kiedy osiągniecie swój cel i otworzycie drzwi do Edenu , to to co było ziemskie nie będzie już wtedy miało dla was żadnego znaczenia , bo otrzymacie wtedy życie wieczne i żyć będziecie wiecznie , bo Eden Raj Królestwa Bożego nie ma końca i trwać będzie wiecznie .

Jezus został ukrzyżowany został zabity , a otworzył drzwi do Raju nie używając miecza i broni , otworzył drzwi do Raju sercem .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Nie potrzebne jest nam bogactwo aby otworzyć drzwi do Raju w tym przypadku drzwi otworzył tylko żebrak .

W wielkim królestwie król przemawiał do ludzi którzy się tam zebrali , wszyscy uklęknęli przed swoim władcą stał tylko żebrak . Król pomyślał sobie wtedy , odważny jest ten biedny człowiek i wezwał go do siebie , król zapytał się go a dlaczego ty nie klęczysz przede mną , czyżbyś służył jakiemuś innemu władcy , żebrak mu wtedy odpowiedział moim królem jest Bóg , który jest władcą całego wszechświata , a Królestwo Jego nie pochodzi z tego świata . Król go zapytał jeżeli twój Bóg jest najpotężniejszy , to dlaczego nie posiadasz tyle bogactwa i złota co ja , żebrak mu wtedy odpowiedział , twoje królestwo królu trwa tylko jedną krótką chwilę , moim skarbem zaś jaki otrzymam od mojego Pana jest życie wieczne , które będzie trwało wiecznie . Król zaczął się śmiać i kiedy żebrak już odchodził powiedział wtedy do niego , chciałbym kiedyś zobaczyć te twoje królestwo biedaku . Nadszedł w końcu czas kiedy kres życia żebraka i króla dobiegł końca , król stał teraz w dolinie ciemności i był cały goły , już bez złota i całego bogactwa i patrzył na żebraka który wchodził do świata jakby z baśni , do świata który nie pojęty jest dla naszego ludzkiego umysłu , żebrak mu odpowiedział tak jak ci mówiłem panie , twoje królestwo i życie trwało tylko krótką chwilę i właśnie się skończyło , moje dopiero się zaczyna i trwać będzie wiecznie.
ODPOWIEDZ