Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Jak łatwo można zostać Judaszem i utracić Boga .

Parę tysięcy lat temu z samego rana , na ogromnym wzgórzu zebrał się tłum ludzi do których przemawiał Bóg , Bóg powiedział do zebranego ludu , przestrzegajcie moje przykazania , nie zabijajcie i nie czyńcie drugiej osobie krzywdy . Kiedy wszyscy odeszli został tylko jeden mężczyzna , który codziennie stawał na wzgórzu i spoglądał na Boga , powiedział on ja Boże nie mógł bym Cię zdradzić nigdy . Kiedy jednak wypowiedział te słowa , zobaczył wtedy w Boga oczach łzy , Bóg przemówił wtedy do niego , zanim nadejdzie północ to jeszcze trzy krotnie O demie odejdziesz i Mnie opuścisz , odchodząc pomyślał sobie jak to , przecież tak bardzo kochał Boga . Godzinę póżniej król z jego miasta wezwał go do siebie i kiedy on uklęknął przed nim król zapytał się go wtedy , czy ja jestem twoim jedynym władcą , on odpowiedział wtedy tak panie , a czy tylko mi służysz on odpowiedział znowu tak , a czy tylko mi jesteś wierny , on odpowiedział po raz trzeci tak panie , wtedy król uczynił go dowódcą swojej armii i kazał mu aby wyruszył on na wojnę , aby zaatakować sąsiedni kraj . Wieczorem wrócił on ze zwycięskiej bitwy , w której sam również zabił jednego człowieka , udał się na wzgórze gdzie wcześniej przemawiał do niego Bóg i zobaczył wtedy , że Boga już tam nie ma . Wiedział on , że złamał przykazania Boże i spoglądając wtedy do góry powiedział , jeszcze rano byłem pełen wiary i blisko Ciebie Panie , jedna tylko krótka chwila sprawiła to , że straciłem to co najbardziej kocham , że straciłem wszystko , że straciłem Boga.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:Parę tysięcy lat temu z samego rana...

Godzinę póżniej... król uczynił go dowódcą swojej armii i kazał mu aby wyruszył on na wojnę , aby zaatakować sąsiedni kraj .

Wieczorem wrócił on ze zwycięskiej bitwy...

jeszcze rano byłem pełen wiary...
nie byla to wojna obronna, gdzie walczy sie NA SWOIM terenie, tylko byla to wojna i wyprawa ofensywna, gdzie trzeba zorganizowac armie i cala infrastrukture...

nowy dowodca obejmuje stanowisko, jedzie na wojne do sasiedniego kraju, wygrywa bitwe, wraca do siebie i to wszysko, qrwa, jednego dnia??????????????

na jakim swiecie ty zyjesz czlowieku zeby takie bzdury wypisywac???
lelija
Posty: 109
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 3:06 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: lelija »

na jakim swiecie ty zyjesz czlowieku zeby takie bzdury wypisywac???

Geez.. cos Ty sie Godzil uparl na tego bidoka ?
Objawiony , nawiedzony - chyba nie trzeba wiecej wyjasnien.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:
nowy dowodca obejmuje stanowisko, jedzie na wojne do sasiedniego kraju, wygrywa bitwe, wraca do siebie i to wszysko, qrwa, jednego dnia??????????????
A co w tym dziwnego.
Spieszyl sie bo byl wieczorem umowiony.
I jaki szok kiedy caly ten pospiech psu na buty. :?
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

nie byla to wojna obronna, gdzie walczy sie NA SWOIM terenie, tylko byla to wojna i wyprawa ofensywna, gdzie trzeba zorganizowac armie i cala infrastrukture...

nowy dowodca obejmuje stanowisko, jedzie na wojne do sasiedniego kraju, wygrywa bitwe, wraca do siebie i to wszysko, qrwa, jednego dnia??????????????

na jakim swiecie ty zyjesz czlowieku zeby takie bzdury wypisywac???[/quote]
Nie każdy może to pojąć , gdyby ludzie rozumieli Boga i gdyby podążali tą drogą którą On im wskazał , to dzisiaj nie żyli byśmy na ziemi tylko w Edenie . Nie najważniejsze jest to aby zajmować się głupotami jak ktoś może szybko rozpocząć wojnę i zabić drugiego człowieka , tylko to jakie popełniamy błędy żyjąc na ziemi i jak szybko możemy wtedy utracić Boga . Wiadomo Amerykanie potrzebują miesiąca aby ruszyć zadki i aby przeprowadzić inwazję na jakiś kraj , niektórym wystarczyła tylko godzina np ; Mongołom aby zaatakować wroga i ściąć im głowy . Jeżeli ktoś prowadził wojny na świecie np; Aleksander Wielki , był on wtedy w każdej chwili przygotowany do tego aby przeprowadzić atak , jak również i do tego aby wybrać człowieka który tym pokieruje . Mógłbym cię wiele nauczyć w tym temacie , jednak jak już powiedziałem , skupić trzeba się nad tym najważniejszym czyli nad nasza duszą , a nie na tym co przeminie i trwa tylko chwilę , czyli na tym co toczy się na ziemi .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

lelija pisze:na jakim swiecie ty zyjesz czlowieku zeby takie bzdury wypisywac???

Geez.. cos Ty sie Godzil uparl na tego bidoka ?
Objawiony , nawiedzony - chyba nie trzeba wiecej wyjasnien.
Obojętnie co o tym myślisz i jakie masz zdanie na ten temat , to nie powinnaś w tym przypadku obrażać kogoś , bo możesz się mylić i kiedyś żałować swojej decyzji , że teraz tak postępujesz i wtedy czy pójdziesz w tą niedzielę do tego kościoła czy też nie to i tak ci to wiele nie pomoże gdy tak będziesz postępować .
Gdy Jezus przyszedł na świat , większość ludzi wtedy nie rozumiała tego o czym On mówi , inni uznawali Go za oszusta , inni za winnego i Go ukrzyżowali , tylko znaleźli się wtedy nieliczni którzy w to uwierzyli i dali świadectwo prawdzie , a gdyby wtedy nikt nie uwierzył i nawet ci nieliczni by zwątpili , to dzisiaj nie musiała byś w ogóle chodzić do kościoła , bo by cię w ogóle nie było .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: krzysztom123 »

Tajemnice świata to czego nie zapisano w biblii .

Dwa tysiące lat temu w jednym z miast , dowiedziano się że ma do nich przyjść Jezus , który podobno uzdrowił kilka osób i który podobno nie pochodzi z tego świata . Kiedy nadszedł Jezus podszedł do Niego tłum ludzi chorych , jeden z niewidomych położył się przed Nim i dotknął Jego stóp , kiedy tak uczynił odzyskał on wtedy wzrok . Inni chorzy widząc to zaczęli podchodzić do Jezusa aby Go dotknąć , na końcu podeszli trędowaci , wszyscy ci ludzie zostali uzdrowieni . Jeden z uzdrowionych zapytał kim jesteś Panie , Jezus mu wtedy odpowiedział Moje Królestwo nie pochodzi z tego świata , w Moim Królestwie nie trzeba chorować , cierpieć i umierać , a ten kto We mnie uwierzy , otrzyma życie wieczne . Inny z uzdrowionych zapytał , a dlaczego nie możemy od razu wejść do Twojego Królestwa Panie , Jezus mu wtedy odpowiedział , bo w Moim Królestwie nie ma i nie może być zła , dopóki na ziemi czynicie zło , to nie możecie wejść , ale kiedy przestaniecie na ziemi czynić zło , to nie jest wam znany dzień ani godzina , kiedy tak się stanie . Poszli oni więc wszyscy głosić nową nowinę ludziom , szatan jednak wiedział , że jeżeli ludzie zrobią to czego żąda Jezus , czyli jeżeli przestaną na ziemi czynić zło , to wtedy on zginie a ludzie nie będą musieli już więcej umierać i powrócą wtedy z powrotem do Edenu , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa . Zaczął on więc kusić króla obecnego miasta , że jeżeli ludzie zrobią to czego żąda Jezus , to on utraci wtedy całe swoje bogactwo i swoją władzę . Król dał się oszukać szatanowi i przemówił do ludzi , że ten kto będzie głosił o Jezusie , zostanie powieszony a jego rodzina zostanie wtedy zabita . W ten sposób szatanowi udało się po przez swoje kuszenie sprawić , że dalsze pokolenia nie dowiedziały się o tym wydarzeniu , czyli o tym że Jezus przyszedł na świat i umarł za nasze grzechy , ale również po to aby przekazać nam , że kiedy przestaniemy na ziemi czynić zło , to powrócimy wtedy z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żył Adam i Ewa.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: pipek »

Czemuż,ach czemuż to,panie krzysztom,nie rozdasz pan wszystkiego biednym i nie pojdziesz pan żebrać pod most?

Pan będziesz miał królestwo wieczne,a my święty spokój.

A tak to co?

Wszyscy mamy jeno to:


fac1.JPG
fac1.JPG (8.91 KiB) Przejrzano 7448 razy
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: godzilla »

te pipeczny... daj czlowiekowi sie swobodnie wypowiadac... ty to jak za stalina... zamknij gebe bo mnie temat nie interesuje...
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Post autor: Andrzej L »

Żebranie pod mostem jest nieproduktywne. Tam tylko bezpieniężni menele urzędują. Porządny żebrak siedzi na ruchliwej ulicy albo przed dużym kościołem.

Mój pracodawca wyżebrał w tym roku 15 milionów dolców na Good Friday Appeal.
ODPOWIEDZ