Legalizacje nowych zmian na ziemi.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Legalizacje nowych zmian na ziemi.

Post autor: krzysztom123 »

Geje, narkomani, prostytutki, to ludzie którzy najbardziej rozprzestrzeniają w dzisiejszych czasach, choroby na naszej planecie,choroby takie jak HIV, AIDS i wiele innych, ale czy są oni wszyscy złymi ludźmi. Są to po prostu ludzie chorzy, geje z zaburzeniami którzy wymagają leczenia, narkomani uzależnieni od nałogu, którzy potrzebują leczenia, prostytutki, można by było tych ludzi wszystkich wyleczyć, pomóc im, ale ci którzy rządzą na świecie naszymi krajami uznali, że koszta były by wtedy ogromne w miliardach euro, pomyśleli więc oni po co wydawać tyle fortuny na ratowanie ich życia, jak przecież można jeszcze na tym zarobić miliardy, legalizując takie życie na ziemi, legalizując narkotyki, związki gejowskie i prostytucję na naszej planecie. Owszem można zarobić na tych ludziach miliardy, ale musimy wtedy pamiętać o tym, że pewnego dnia nasze dziecko może przyjść do domu i powiedzieć jestem gejem, jestem narkomanem, jestem prostytutką, jestem chore na AIDS. Każdego z nas może wtedy to spotkać każdego dnia , śmierć może nam odebrać życie i naszym dzieciom w bardzo młodym wieku w każdej chwili, gdy nie podejmiemy żadnych działań i gdy nie sprzeciwimy się ludziom u władzy, którzy traktują ludzkie życie tylko tak jak zwykły biznes, nasze rodziny które wcześniej żyły zgodnie z naturą, a teraz inni próbują to zmienić. Od 1989 roku teraz w demokracji i kapitalizmie w erze komputerów, przybywa miliony nowych związków gejowskich, miliony narkomanów, rozszerza się prostytucja na ziemi, powodując, że tylko na AIDS umiera 30 milionów niewinnych ludzi na ziemi każdego roku, ogłaszamy żałobę narodową wtedy gdy rozbije się pociąg, autobus i gdy zginie kilka osób, a gdy umierają miliony jesteśmy na to obojętni, a wystarczy tylko mówić głośno nie, wystarczy tylko nie wyrażać zgody na nowe zmiany na ziemi, które chcą wprowadzać i legalizować ci ludzie, którzy zarządzają naszymi krajami, wystarczy tylko powiedzieć głośno nie, aby uchronić nasze dzieci i aby uchronić nasze życie i aby mogło ono jeszcze dalej się toczyć i istnieć, na naszej ziemskiej planecie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Legalizacje nowych zmian na ziemi.

Post autor: godzilla »

wszyscy, kur.wa, potrzebujemy leczenia!
przestan juz pier.dolic te bzdury gemma!
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Legalizacje nowych zmian na ziemi.

Post autor: krzysztom123 »

godzilla pisze:wszyscy, kur.wa, potrzebujemy leczenia!
przestan juz pier.dolic te bzdury gemma!
Nie wiem jakie bzdury, to jest wszystko prawda, taki jest nasz rzeczywisty świat w którym teraz żyjemy.
ODPOWIEDZ