Rząd i baronowie banków traktują Polaków jak idiotów.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Rząd i baronowie banków traktują Polaków jak idiotów.

Post autor: krzysztom123 »

Rząd Polski kiedy podwyższył w Polsce kilka krotnie ceny nieruchomości i gruntów, tłumaczył się wtedy tym, że było to działanie przeprowadzone w tym celu, aby uniknąć grabieży Polski, po to aby obcokrajowcy nie wykupili w demokracji Polski za grosze. Musimy jednak pamiętać o tym, że nie pomyślano wtedy o całym społeczeństwie w tym kraju, bo takie działanie doprowadziło również do o kredytowania Polaków i spowodowało, że ich zaoszczędzone pieniądze straciły teraz swoją wartość. Dlaczego gdy ja mogłem sobie np; kupić wcześniej mieszkanie dwu pokojowe za 35 tyś. zł, dlaczego ja muszę teraz za nie zapłacić ponad 120 tyś zł, dlaczego muszę teraz wsiąść teraz dodatkowo wielką sumę kredytu, dodatkowo ponad 80 tyś zł kredytu zadłużając się w ten sposób w banku, aby to samo mieszkanie teraz kupić. Musimy zwrócić na to uwagę, że zaoszczędzone prze zemnie pieniądze straciły teraz swoją wartość o ponad dwie trzecie swojej wartości, ponieważ teraz za te 35 tyś mogę kupić tylko małą część tego mieszkania, a wcześniej mogłem całe je kupić za tą kwotę. Działania takie polskiego rządu prezydentów tego kraju i baronów bankowych wskazują jednoznacznie na to, że działają oni na niekorzyść polskiego społeczeństwa, że prowadzą działania takie do tego, że zrobią oni ze społeczeństwa Polskiego społeczeństwo niewolnicze. O kredytowanie Polaków przez rząd i bankierów i okradanie i traktowanie Polaków jak debilów jest czymś bulwersującym, czymś nie do pomyślenia teraz w demokracji, Polacy myśleli, że w demokracji władze będą myśleli o tym, aby polepszać warunki życiowe społeczeństwa, nie spodziewali się jednak tego, że przerobią ich oni na krowę dojną chcąc czerpać zyski z nich przez lata. Człowiek który kupi teraz mieszkanie np; trzypokojowe które powinno kosztować 50 tyś zł, gdy kupi je teraz za 150 tyś zł zaciągając na nie dodatkowo 100 tyś zł kredytu, staje on się wtedy na lata niepotrzebnie niewolnikiem banku, a tylko dlatego poprzez działania rządu i bankierów bankowych którzy zrobili z tego człowieka niewolnika , musimy bowiem pamiętać o tym, że zarobki Polaków pozostały bez zmian, w czasie gdy wszystko podrożało kilka krotnie. A co wy o tym wszystkim myślicie, czy ci którzy rządzą Polską i baronowie bankowi, czy traktują oni Polaków jak osłów, albo macie inne zdanie na ten temat.
ODPOWIEDZ