JKM o Ujni i pracy w niej...

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: godzilla »

Janusz Korwin-Mikke już zdaje się ma dosyć Parlamentu Europejskiego. W rozmowie z TVN24 jednoznacznie ocenia to, co dzieje się w Brukseli.

„W polskim Sejmie jest źle, ale w porównaniu z tym, co dzieje się tutaj, to polski Sejm to jest wyjątkowe miejsce, w którym jest kultura, spokój, logika. (...) Ludzie tutaj bredzą, po prostu bredzą, wygadują cały czas, że: „my będziemy dbali o poszerzenie demokracji i będziemy walczyli z globalnym ociepleniem”. A drugi mówi: „nie prawda, my będziemy walczyć z globalnym ociepleniem i o poszerzenie demokracji”. A jeszcze inni: „nie, będziemy walczyli o poszerzenie demokracji...”. Bredzą wszyscy, to jest coś nieprawdopodobnego” - relacjonował po pierwszych dniach obecności w PE Korwin-Mikke.

Pytany, czy chciałby wejść do polskiego Sejmu Korwin-Mikke bez wahania odpowiada, że tak. „W polskim Sejmie jest wyższa kultura. Tam się jeszcze o czymś decyduje, PE o niczym nie decyduje, czy prawie o niczym. Ja chcę prowadzić działalność polityczną, a nie siedzieć, pobierać diety i robić z siebie idiotę. (…) Może wytrzymam te 1,5 roku, może mi się uda” - tłumaczy.

Korwin-Mikke pytany był również o przyszłość polityczną Polski. Na pytanie wprost, czy chciałby zostać premierem Polski, lider KNP przyznaj: "wolałby dyktatorem". „Nie wiem, czy nie jestem za stary na stanowisko wykonawcze. Z całą pewnością Polska potrzebuje ludzi zdecydowanych, którzy dużo wiedzą o polityce, dużo wiedzą o historii, znają teorię gier. I oprócz tego są gotowi na śmiałe rozwiązania” - powiedział.
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/pol ... 1054049605
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: godzilla »

JKM i Wojciech Cejrowski tak ogolnie i z przykladami o idiotycznym i chorym na gangrene systemie zwanym unia europejska....

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: godzilla »

tu ciag dalszy o "ciezkiej pracy" poslow Europarlamentu...
tu sie qwa nie tylko noz w kieszeni otwiera ale i palce swiezbia aby przycisk rakiety sredniego zasiegu odpalic i rozpizdzic ta gangrene w grzybie nuklearnym...

o_Onufry
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 05, 2012 4:44 pm

Re: JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: o_Onufry »

Pamiętajcie głosując w nadchodzących wyborach.
To proroctwo prawicowych oszołomów (PiS-dzielcow i ich koalicjantów) na szczęście Polacy olali.
Czas tych politycznych szkodników odsunąć od koryta.
Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: godzilla »

znaczy ze jak mamy glosowac?

olac czy nie olewac, a jak olewac to kogo konkretnie i czym olewac?

bo niby wejscie do chooyni dalo nam wiele ale jak pojdziemy na Rosje z motykami, szpadlami i siekierami przeciw nowoczesnej broni rakietowej, atomowej, dronom, helikopterom bojowym to Matka Boska nasz poprowadzi, zwyciezymy i damy chooyni jeszcze wiecej!

czyz nie?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: JKM o Ujni i pracy w niej...

Post autor: Reflex »

Godzilla nie marudz. Kilka dni temu dowiedzielismy sie, ze Rosjanie przesuwaja swoje bazy na Baialorusi dalej od Polski. Powodem sa najnowsze samonaprowadzajace rakiety do polskich F-16 z zasiegiem do kilkustet kilometrow.
ODPOWIEDZ