wojna z Rosja....

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
godzilla
Posty: 12931
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

wojna z Rosja....

Post autor: godzilla » pt lut 13, 2015 2:41 am

Rosyjskie media donoszą ostatnio o znaczącym udziale Polaków w oddziałach najemników mordujących i terroryzujących ludność Donbasu. Trudno jest zweryfikować takowe twierdzenia, ale nie ulega wątpliwości, że zarówno działania władz III RP, jak i postawa podjudzanego nieustannie społeczeństwa, tworzą dogodny klimat do tego rodzaju pomówień.

Jakże dziś łatwo i przyjemnie jest nienawidzić Rosjan. Nie dość, że można sobie pofolgować po latach ich imperialnej dominacji nad nami, to na dodatek jest się trendy po „europejsku”.

Wszelkie emocje, w tym nienawiść, nie są dobrymi katalizatorami polityki, która z założenia powinna być pragmatyczna. Na dodatek, nikt w III RP nie zauważył, że o ile w okresie PRLu należało pozytywnie odbierać wszelkie symptomy osłabienia ZSRR, o tyle obecnie w przypadku Rosji, takowe powinny martwić. Bowiem teraz to nie Rosja, ale międzynarodowa oligarchia finansowa reprezentowana przez Waszyngton i niemiecki imperializm reprezentowany przez unijną Brukselę, są naszymi oprawcami i okupantami.

Rosja jest obecnie jedynym państwem na naszej planecie, które aktywnie przeciwstawia się globalizacji i wprowadzaniu tzw. „nowego porządku światowego” (NWO). W związku z powyższym, każda jej klęska jest też klęską ludzkości, a więc i Polski. Ze zrozumiałych względów takie dramatyczne przeformowanie paradygmatu polskiego społeczeństwa jest niemożliwe. Natomiast osiągalne ono było by w przypadku rozumnych elit dbających o dobro wspólne Narodu.

Niestety polskie „elity” to konglomerat agenturalnych i przestępczych mafii, de facto okupujących naszą Ojczyznę w imieniu szeroko pojętego zachodu. Z tego powodu „polska polityka zagraniczna” (o ile w ogóle istnieje) kieruje się w najgorszym, samobójczym kierunku, konfrontacji z Rosją, politycznej, gospodarczej i militarnej. Obiegową „mądrością” w III RP jest stwierdzenie, że nie ma dla tej polityki alternatywy, bo wybór jest: „Unia lub Białoruś”.

I tu dotykamy sedna sprawy. Białoruś, jedna z najmniejszych i najbiedniejszych republik sowieckich, pozbawiona dostępu do morza i przemysłu (w przeciwieństwie do ukraińskiej SSR), jest dziś suwerennym, dynamicznie rozwijającym się państwem, z którym liczy się Kreml, zachód, a nawet odległe Chiny. To w Mińsku, a nie w Warszawie dobywają się negocjacje Ukraina-Rosja-UE. To władze tego państwa, w osobie „ostatniego dyktatora Europy” Aleksandra Łukaszenki, proponują Rosji przejęcie przezeń enklawy kaliningradzkiej. Tak, zwykły były dyrektor sowieckiego kołchozu, na stanowisku prezydenta państwa może zdziałać wiele, oczywiście pod warunkiem, że pracuje dla dobra swego kraju. Na nieszczęście, żaden polski „polityk” okresu III RP nie zasługuje na takie stwierdzenie.

Dzięki polityce przestępczych „elit”, Polska kieruje się ku ostatecznej anihilacji. Do chronicznej masowej emigracji, spowodowanej nędzą zapaści demograficznej, dodatkowo kraj nasz musi dźwigać brzemię wojny handlowej z Rosją (półtora miliarda euro rocznych strat w eksporcie), dalszej zapaści realnej gospodarki, której po balcerowiczowskich „reformach” i „unijnej integracji” niewiele zostało, a na dodatek dozbrajać na własny koszt śmiertelnego wroga Polski, kijowskich banderowców.

Wydawałoby się, że nawet najgłupsze społeczeństwo powinno zaprotestować przeciwko takiej „polityce”. Ale nie; permanentnie zdradzane i okłamywane przez własne „elity”, tumanione przez wszystkie bez wyjątku znaczące media, znajduje się ono niejako „pod kloszem”.

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/ ... rzyjaciele

Awatar użytkownika
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: wojna z Rosja....

Post autor: scooby_brew » pt lut 13, 2015 8:37 am

Tak, tak, w Polsce ciągle panuje mentalność post-komunistyczna i wielu ciągle marzy o powrocie prlu. O tym wszyscy wiemy. Tylko co z tego?

godzilla
Posty: 12931
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: wojna z Rosja....

Post autor: godzilla » pt lut 13, 2015 8:46 am

Rosja jest obecnie jedynym państwem na naszej planecie, które aktywnie przeciwstawia się globalizacji i wprowadzaniu tzw. „nowego porządku światowego” (NWO). W związku z powyższym, każda jej klęska jest też klęską ludzkości, a więc i Polski.

Awatar użytkownika
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: wojna z Rosja....

Post autor: scooby_brew » pt lut 13, 2015 8:57 am

tawariszcz godzilla nie podniecajcie sie tak balszojo, haraszo?

godzilla
Posty: 12931
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: wojna z Rosja....

Post autor: godzilla » pt lut 13, 2015 9:27 am

ich verstehe nicht was du da gesch....rieben hast...

godzilla
Posty: 12931
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: wojna z Rosja....

Post autor: godzilla » pt lut 13, 2015 9:29 am

a swoja droga to ciekawe ilu ludzi gotowych jest zdechnac w imie idei najwiekszego skur.wysynstwa w historii ludzkosci, poddac sie oczipowaniu, sterylizacji a potem eutanazji, jesli panom swiata sie zechce, lub zwyklemu zarznieciu, jesli panom swiata sie zechce podrzynac ludziom gardla...

za te pare groszy, ktore placa aby trollowac po calym internecie tak dupy nadstawiac?

Awatar użytkownika
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: wojna z Rosja....

Post autor: scooby_brew » pt lut 13, 2015 12:02 pm

godzilla pisze:a swoja droga to ciekawe ilu ludzi gotowych jest zdechnac w imie idei najwiekszego skur.wysynstwa w historii ludzkosci, poddac sie oczipowaniu, sterylizacji a potem eutanazji, jesli panom swiata sie zechce, lub zwyklemu zarznieciu, jesli panom swiata sie zechce podrzynac ludziom gardla...

za te pare groszy, ktore placa aby trollowac po calym internecie tak dupy nadstawiac?
Obrazek

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8788
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: wojna z Rosja....

Post autor: Reflex » pt lut 13, 2015 1:50 pm

Rosja jest obecnie jedynym państwem na naszej planecie, które aktywnie przeciwstawia się globalizacji i wprowadzaniu tzw. „nowego porządku światowego” (NWO). W związku z powyższym, każda jej klęska jest też klęską ludzkości, a więc i Polski
godzilla.


Kolejne koszalki opalki matolka. Rosja jak kazde panstwo, ktore nie chce spasc w objecia trzeciego swiata jest ogniwem globalizacji. Teraz kiedy ja swiat od globalizacji odcial sankcajmi, gospodarka Rosji leci na leb na szyje,

Wiec rada dla towarzysza Godzlli, nie wiesz co to globalizacja, wiec nie wymyslaj, nie podniecaj sie, sam sie od globalizacji odetnij. Zacznij uprawiac wlasne warzywa na wlasnym nawozie, kup krowe jak Cyc albo tansza koze,, zamien dacie na rower albo ostatnio modna deskorolke, wyrzuc komputer.
Ty bedziesz zdrowszy, my bedziemy zdrowsi bez Ciebie a swiat z Rosja sobie krzywdy nie zrobia,

alohilani
Posty: 2551
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: wojna z Rosja....

Post autor: alohilani » pt lut 13, 2015 6:03 pm

Przeciez socjalizm i jego najwyzszy stopien rozwoju komunizm sie nie sprawdzily, okazaly sie utopia na dluzsza mete.
Przypomnijmy sobie rok 1980 i wczesniejsze i nieco pozniejsze.
To juz nie wroci.
Nie ma co nawet o tym myslec.
Popatrzmy na Kube. Co z tego, ze twardo trzyma sie nadal tego ustroju? Jest w marazmie gospodarczym.
Ale co ja tu bede na te tematy pisac, Wy Panowie znacie sie lepiej na sprawach polityczno-gospodarczych na swiecie.
A odnosnie deskorolki to najbardzie modny obecnie sposob poruszania sie pewnie wszedzie, niektore nawet sa podswietlone. I jest ich coraz wiecej.

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8788
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: wojna z Rosja....

Post autor: Reflex » pt lut 13, 2015 10:42 pm

Obama zniosl sankcje, Kuba sie szybko podniesie. Ludzie sie ciesza. Kuba ma jedne z najpiekniejszych plaz na swiecie, ludzie sa pracowici i wyksztalceni. jesli otworza sie dla swiata a swiat do nich, szybko sie podniosa.
Nie wszystkim wiadomo, ze Kuba ma jeden z najlepszych na swiecie system ochrony zdrowia, najlepsze na swiecie cygara i przyjaznych inteligentnych ludzi. Widze przyszlosc Kuby w kolorach teczy, nawet jak nie zrzekna sie calkiem socjalizmu.

Rozesmialem sie na glos, wyobrazajc sobie Godzille na deskorolce......

ODPOWIEDZ