Ponad milion Żydów zginęło w Auschwitz.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Ponad milion Żydów zginęło w Auschwitz.

Post autor: krzysztom123 » czw lut 15, 2018 1:40 pm

Ponad milion Żydów zginęło w Holokauście w Auschwitz Birkenau, ponad 3 miliony Żydów zginęło w Polsce podczas wojny, ponad 90 % wszystkich Żydów zginęło w Europie, czyli zginęli prawie wszyscy Żydzi zamieszkujący Europę. Zapytano więc Rabina, skąd się wzięło 3 miliony Żydów którzy po wojnie wyjechali z Europy i utworzyli państwo Izrael. Rabin odpowiedział, że Żydzi przybyli na ziemię z Raju, aby utworzyć państwo Izrael i aby otrzymać odszkodowanie za Holokaust. Ponad sto lat temu wszyscy by w to uwierzyli, ale w dzisiejszych czasach jest trudno uwierzyć w to, że Żydzi przybyli na ziemię z Raju. Po wojnie pod okupacją Związku Radzieckiego podano w statystykach, że w Holokauście w Niemieckich obozach w Auschwitz zginęło 6 milionów Żydów. Po kilkunastu latach napisano, że zginęło 4 miliony Żydów. Później zmieniono tabliczkę w Auschwitz i napisano, że zginęło ponad milion Żydów, a jak się skończą odszkodowania to wtedy napisze się prawdę tak jak to było w rzeczywistości, że zginęło ponad 100 tyś Żydów.

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Ponad milion Żydów zginęło w Auschwitz.

Post autor: krzysztom123 » czw lut 15, 2018 2:11 pm

Żydzi mają inne prawo, niż pozostali ludzie na ziemi, oni kierują się prawem z przed 2 tyś lat. Kiedy Żydzi żyli pod okupacją Rzymian to aby przetrwać utworzyli wtedy własne prawo, którym kierują się również w dzisiejszych czasach. Prawo Żydów mówi, że Żydzi pod okupacją mogą utworzyć państwo w państwie i mogą walczyć o przetrwanie, czyli pozbawiając majątku wroga i nawet jeśli istnieje taka potrzeba, to nawet można go zabić. Prawo żydowskie pozwala również aby poświęcić część Żydów nawet swoich najbliższych, aby osiągnąć swoje cele. Dzięki takiemu prawu, Żydzi objęli większość stanowisk wśród Rzymian u władzy i oni rządzili chociaż NIKT NIE BYŁ TEGO ŚWIADOMY. Żydzi mają prawo, że mogą poświęcić życie wszystkich gojów na ziemi, czyli tych którzy nie są Żydami, aby uratować życie jednego Żyda, ponieważ według ich prawa jest ono cenniejsze, niż pozostałych ludzi którzy nie są Żydami. Dlatego często dochodziło na ziemi do konfliktów po miedzy Żydami w rożnych krajach, ponieważ mają oni inne prawo, które dla ludzi którzy nie są Żydami jest niekorzystne, bo Żydzi mogą w danych krajach przejmować w nich władzę i również od ludzi majątki.

wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Ponad milion Żydów zginęło w Auschwitz.

Post autor: wiara i s » pt lut 16, 2018 5:44 pm

krzysztom123 pisze:Później zmieniono tabliczkę w Auschwitz i napisano, że zginęło ponad milion Żydów, a jak się skończą odszkodowania to wtedy napisze się prawdę tak jak to było w rzeczywistości, że zginęło ponad 100 tyś Żydów.
uwazaj co piszesz

tak po przyjacielsku

Marek

ODPOWIEDZ