Premier Izraela oburzony po słowach Morawieckiego.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Premier Izraela oburzony po słowach Morawieckiego.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 18, 2018 7:07 am

Premier Izraela jest oburzony po słowach Morawieckiego, który powiedział, że niektórzy Żydzi również byli sprawcami zbrodni dokonywanych podczas II wojny światowej. Żydzi co prawda brali udział jako Judenrat i Jüdischer Ordnungsdienst, żydowska policja i zondenkomardo w spisie Żydów, w łapankach Żydów do Getta, pomagali w ich transporcie do obozów Niemieckich w egzekucjach na na Żydach i partyzantach Polskich wyłapanych przez Niemców wieszając ich na mieście, brali udział w zbrodniach dokonywanych na Żydach w obozie, ale robili to wszystko pod przymusem Niemieckich żołnierzy. Żydzi dokonywali tego pod przymusem kary śmierci, gdyby nie wykonywali poleceń Niemców zostali by wtedy rozstrzelani, więc robili to wszystko pod ich przymusem. Polska była pod okupacją Niemiec i za wszystkie wydarzenia odpowiedzialni są jednak Niemieccy żołnierze,którzy zmuszali do wykonywania wszystkich rozkazów. Niesprawiedliwym jest jednak to, że Żydzi przypisali sobie Holokaust mając świadomość tego, że Polacy byli również ofiarami Holokaustu podczas II wony światowej i to Polacy najbardziej ucierpieli, ponieważ wojna rozpoczęła się i toczyła na ziemiach Polskich podczas II wojny światowej okupowanych przez nazistowskie Niemcy.


krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Premier Izraela oburzony po słowach Morawieckiego.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 18, 2018 9:03 am

Muszę dodać do tematu powyżej, że nawet gdyby zginęło ponad milion Żydów podczas II wojny światowej jak to niektórzy twierdzą, to Polaków zginęło przecież ponad 6 milionów. Ale Żydzi w Izraelu uważają, że Polacy nie byli ofiarami wojny, więc kim byli Polacy którzy ginęli np; w Obozie Niemieckim koncentracyjnym w Auschwitz, wypierdkami natury albo kim, bo Żydzi w Izraelu uważają, że to nie były ofiary Holokaustu. No bo gdyby Żydzi uznali, że były to ofiary Holokaustu, to musieli by się wtedy z Polakami podzielić odszkodowaniami za Holokaust i nie mogli by żądać Polski odszkodowań za Holokaust jak to robią od 89 roku.

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Premier Izraela oburzony po słowach Morawieckiego.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 18, 2018 9:26 am

Trzeba tu dodać do tego tematu, że matka od primera Morawieckiego również była ofiarą Holokaustu podczas II wojny światowej, od wielu innych polityków w Polsce rodzice też byli, ale Izrael i premier tego kraju nie chce tego przyjąć do swojej świadomości. Dzisiaj w Rozmowie premier Izraela powiedział premierowi Polski Morawieckiemu, że tylko Żydzi byli ofiarami Holokaustu, kim więc była np; Matka Morawieckiego która była ofiarą Holokaustu, trudno jest to po prostu zrozumieć.

ODPOWIEDZ