Nie ma nic gorszego....

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Nie ma nic gorszego....

Post autor: marycha »

W katastrofie helikoptera Sikorsky CH-53 zginęło sześciu izraelskich żołnierzy i oficer rumuńskich sił specjalnych, pełniący funkcje łącznikowe. Maszyna leciała na małej wysokości przy złej widoczności wywołanej przez mgłę i niski pułap gęstych chmur.

Był to jeden z ośmiu izraelskich śmigłowców z eskadr 114 oraz 118 od połowy lipca br. stacjonujących w Buzau w południowej Rumunii.

Załoga rozbitego helikoptera ćwiczyła przerzucanie żołnierzy sił specjalnych i akcje ratunkowe w odległym, wrogim terenie – twierdzi „Sunday Times”.

„Ćwiczyliśmy w Rumunii, dlatego że kraj ten jest odległy od Izraela o ok. 1,5 tys. km., a więc mniej więcej tyle samo, co Iran. Jest to teren dla nas nieznany. Możemy się tam nauczyć, jak omijać radary i systemy obrony przeciwlotniczej produkcji rosyjskiej, co pomogłoby nam w dotarciu do Iranu i operacjach w tym kraju” – powiedziało gazecie izraelskie źródło wojskowe.

W drodze do Rumunii izraelskie śmigłowce uzupełniły paliwo w powietrzu nad południową Grecją, gdzie spotkały się z izraelskimi samolotami-cysternami.

Emerytowany rumuński dowódca lotniczy Cristian Gherghe ujawnił gazecie, że rumuński oficer na pokładzie rozbitego helikoptera miał status obserwatora. Pomagał w odczytywaniu map, ale wszystkie decyzje podejmowali Izraelczycy.

Na wiadomość o katastrofie śmigłowca premier Benjamin Netanjahu wysłał do Rumunii elitarną jednostkę ratunkową z zadaniem odnalezienia ciał, sprowadzenia ich do Izraela i zabezpieczenia elektroniki i systemów nawigacyjnych z rozbitej maszyny tak, by nie wpadły w niepowołane ręce.


uwaga-informacja nie potwierdzona w mendiach

W POLSCE TEŻ OD JAKIEGOŚ CZASU SA SIŁY SPECJALNE IZRAELA – co robia i gdzie nie wiadomo.

WIADOMO JEDYNIE ZE KONFLIKT W DOWÓDZTWIE GROMU MOŻE DOTYCZYĆ PLANOWANYCH WSPÓLNYCH AKCJI Z SIŁAMI IZRAELSKIMI

GROM W CHARAKTERZE MIĘSA ARMATNIEGO

informacja nie potwierdzona – proszę traktować jako hipotezę

Ja ciagle nie nadazam. Co to w ogole znaczy?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: godzilla »

a kto za nimi nadazy?
faranek22
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 2:29 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: faranek22 »

Żeby z tego jakaś wojna nie wybuchła....





-----------------------------
blog
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: marycha »

Nie ma nic gorszego od wojny. Admiral Mike Mullen zapytany wprost, czy armia amerykanska ma plan agresji na Iran, odpowiedzial ze tak. Opcja militarna byla i jest jednym z mozliwych rozwiazan. Rzad USA posiada plan zaatakowania Iranu.
Miejmy nadzieje, ze do tego nie dojdzie. Mie ma nic gorszego.


Prowokacja goni prowokację



5 maja „Tajne” spotkanie szefów Chin i KRLD

19 maja prowokacja morska z rzekomym zatopieniem okrętu Korei Południowej

25 maja prowokacja (głośnikowa ) na granicy Korei. KRLD ogłasza gotowość bojową, ale wojny nie udało się wywołać.

14 czerwca "The Times" poinformował, że Arabia Saudyjska zgodziła się udostępnić swoją przestrzeń powietrzną i lotniska dla izraelskiej armii w przygotowaniach do ewentualnego ataku na Iran.

21 czerwca można było odnaleźć informacje o wyjściu wielkiej międzynarodowej armady w kierunku zatoki perskiej. Na flotę składają się największe okręty wojenne są wśród nich łodzie podwodne uzbrojone w głowice atomowe . Armada w liczbie około szesnastu potężnych jednostek stanowi ledwie część planu. O ile takie manewry morskie można uznać za ewentualne próby straszenia czy pokaz siły to reszta działań jest już jednoznaczna w wymowie.

24 czerwca Media podają , że Izrael przygotowuje się do ataku na jedno z muzułmańskich państw i przewozi uzbrojenie do Arabii Saudyjskiej celem ataku ma być Iran

24 czerwca Siły Amerykańskie rozlokowane w bazach w Azerbejdżanie koncentrują się na granicy z Iranem. Iran odpowiada mobilizacją i przemieszcza swoje wojska do tej granicy.

25 czerwca Obama i Miedwiediew ostentacyjnie jedzą „piekielnego burgera” co ma być sygnałem dla świata, że Rosja nie wystąpi zbrojnie przeciw tej rzezi , ale cicha korzystna dla obu stron sprzedaż broni to już inna bajka. Miedwiediew bawi się nowym telefonem z bezpośrednim łączem do NOBLISTY Obamy.

29 czerwca tik tak tik tak GROZI NAM FAKTYCZNA WOJNA NUKLEARNA

Od dawana społeczeństwo pobierające papkę medialną jest przygotowane do drobnej precyzyjnej operacji chirurgicznej zakamuflowanej pod hasłem „ prewencyjnego ataku na irańskie instalacje atomowe” Problem w tym, że zaangażowane siły Izraela i skala tej operacji przypominają raczej planowaną rzeź jaka dobywa się systematycznie na narodzie palestyńskim. Nie będzie tu mowy o chirurgicznych atakach ale masowym mordzie.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: marycha »

Czy w tej krwawej jatce mają brać udział Polacy ? Oczywiście ! Chyba nie sądzicie że Pani Clinton przyjedzie tu jedynie dla okazania sympatii Komorowskiemu.

To byłoby bardzo naiwne rozumowanie tym bardziej , że śmierć głowy naszego Państwa jakoś nie wzruszała czołowych polityków USA.

Czemu ta operacja rozgrywa się potajemnie czemu media o niej milczą ?

Czy wojna to aż tak nudny temat ? W TVN 24 przeczytacie o sukcesie sex biznesu , Obamie flirtującym z obleśną Gagą. Wybory oraz Igrzyska dla mas ale żeby znaleźć coś na NAJWAŻNIEJSZY dla świata temat to się musicie na grzebać.

W całym zamieszaniu nie mówi się o Chinach, które na tym ataku podobnie jak KRLD ucierpią ekonomicznie przez utratę surowców(ropa i gaz). O ile Rosja przez wycofanie się z dostawy rakiet do Iranu wyraźnie wskazała , że nie będzie się wtrącała o tyle nie ma pewności co do reakcji Chin, które kolejny raz zostaną pozbawione surowców w wyniku zamieszek wewnątrz państwowych. To bardzo ciekawa sprawa warto prześledzić los Chińskich inwestycji na świecie . Wszystkie kończą się w ten sam sposób, przewrót zamach zmiana władz i po kontrakcie , a w tle zawsze działanie USSA.



Tak czy inaczej warto sobie zadać pytanie czy poparciem opartym o wymianę handlową nie POpchniemy Polski w kierunku nowej zbrodni – WOJNIE ?

Czy nie mamy dosyć farsy Afgańskiej? Czy nie za wcześnie zapomnieliśmy o naszej „szczytnej” i „lukratywnej” misji w Iraku?

Czas powiedzieć WOJNIE STOP ! Niech Politycy sami idą się zabijać – szerokiej drogi padlinożercy!


Ciekawe dlaczego tak malo o tym w mediach. Wiadomo. Na wielu forach ludzie o tym dyskutuja otwarcie. Mowia tez, ze wkrotce juz nie wolno bedzie o tym mowic. Wiele blogow bedzie blokowanych i inni, ze po prostu sie boja. Dlaczego? Wiemy. No to poki co to trzeba korzystac.
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: darek »

o
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: godzilla »

marycha pisze:Ciekawe dlaczego tak malo o tym w mediach. Wiadomo.
to znaczy ze ciekawe czy ze wiadomo?
bo to ciekawe dlaczego napisane jest jako pytanie ale bez pytajnika na koncu. a to wiadomo jako cale zdanie tez cos oznacza tylko nie bardzo wiadomo co...

czy moglabys rozwinac?
bo albo wiadomo i nie ma o czym pisac albo ciekawe dlaczego media milcza i nie wiadomo dlaczego to robia...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: marycha »

Godzill.....litosci. Moze masz racje z pytajnikiem, moze z "Wiadomo" tez ale czy musze.......??????? upsss.
Wejdz na dzial Humor - Poligloci, powiedz czemu juz nie mozna odtworzc dwoch pierwszych filmow?
To moja odpowiedz na "Wiadomo". Nie wiem czy warto rozwijac ten temat bo jak wiesz oberwalam za to, ze zamieszczam brukowce. Co nie znaczy, ze wiecej nie bede. :lol:

Spojrz pietro wyzej. Niejaki pan darek napisal....o
Co to moze znaczyc???????
Ktos kto mnie nieznosi, ucieszy sie i powie - nooooooo wreszcie ktos jej powiedzial, ze jest ...o
To ja powinnam zaatakowac i powiedziec - pan, panie darek jest...o...
Ale ja tak nie mysle, ja mysle ze pan darek jest tak zaskoczony, ze napisal ..o /cos takiego? nie wiedzialem/.
A jeszcze ktos inny powie, nawet krzyzykiem podpisac sie nie umie nieszczesnik, umie tylko...o....
A dla mnie nic to nie znaczy :lol: :lol: znaczy...o

Gdybys kiedys zechcial sie ze mna klocic to nic z tego. Zeby nie wiem co i tak Cie lubie.
Wiem, ze masz to w.... :?: co ja na to poradze i tak Cie lubie. :oops:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nie ma nic gorszego....

Post autor: godzilla »

marycha pisze:Wiem, ze masz to w....
jezeli chodzi o scislosc to nie wszystko mam w doopie... fizycznie sie tam nie zmiesci ten caly swiat...
ODPOWIEDZ