Podróżuj z World of Adventures

Miejsce do zamieszczania ogłoszeń drobnych i biznesowych (oferty adresowane to mieszkańców Tri-State).
Ashley Liddle
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 29, 2018 4:06 pm
Lokalizacja: Kalifornia

Podróżuj z World of Adventures

Post autor: Ashley Liddle »

Witam Państwa. Nazywam się Agnieszka Liddle. Pochodzę z Polski, obecnie mieszkam w Costa Mesa, w Kalifornii, gdzie prowadzę własne Biuro Podróży World of Adventures. www.world-of-adventures.pl
Oraz jestem autorką bloga: www.discovering-our-world.com. Każdy post jest po angielsku i po polsku – zapraszam do lektury.
Jestem również osobistym przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Wystarczy wejść na www.world-of-adventures.pl wypełnić formularz lub napisać do nas na adres worldofadventures55@gmail.com, a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Państwa życzenie spełnić.
Nasze biuro podróży jest bardzo nietypowe; koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa budżetu oraz potrzeb podczas wyjazdu. Zapewniamy wycieczki grupowe, plany indywidualne, dostosowane do każdego, jak rownież usługi przewodnika po południowej Kalifornii / Los Angeles i okolicach. Zapraszamy.
ODPOWIEDZ