przesadzili

Śmiech to zdrowie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

przesadzili

Post autor: pomorzak »

to w Polsce go nie chca ?

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przesadzili

Post autor: pomorzak »

Apel do premiera i Kongresu USA ws. katastrofy smoleńskiej

Podpisy pod apelem do premiera Donalda Tuska i petycją do Kongresu USA w sprawie ustalenia przyczyn katastrofy smoleńskiej zbierano podczas manifestacji dla uczczenia ofiar tragedii w Bydgoszczy, w której uczestniczyło około 350 osób.
W apelu do premiera zwrócono się o podjęcie pilnych działań w celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy, a w petycji do Kongresu Stanów Zjednoczonych o udostępnienie informacji, które pomogą międzynarodowej komisji ustalić okoliczności rozbicia się samolotu TU-154.

Manifestację u stóp pomnika Walki i Męczeństwa na Starym Rynku zorganizował miejscowy Klub "Gazety Polskiej", a wśród uczestników byli miejscowi działacze PiS i członkowie Rodziny Radia Maryja.
Szef bydgoskiego PiS Kosma Złotowski w swoim wystąpieniu podkreślił, że manifestacja jest też wyrazem protestu wobec bezczynności władz, które mimo upływu pół roku od katastrofy nie doprowadziły do wyjaśnienia przyczyn tragedii i ustalenia, czyje działania lub zaniechania do tego doprowadziły.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... skiej.html
:D :oops: :shock:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przesadzili

Post autor: pomorzak »

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: przesadzili

Post autor: godzilla »

co oznacza ni mniej ni wiecej tylko to ze narod nie wierzy juz zdrajcom...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przesadzili

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:co oznacza ni mniej ni wiecej tylko to ze narod nie wierzy juz zdrajcom...
hi hi
dobre :D

cosik maly ten narod ale czego sie spoduiewac gdy zamiast wodza maja wodzionka
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: przesadzili

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: hi hi
dobre :D

cosik maly ten narod ale czego sie spoduiewac gdy zamiast wodza maja wodzionka
Hmm... Wodzionka
Suchy chlyb i wody szklonka
Hmm... Wodzionka
To najlepszo z wszystkich śląskich zup.
Hmm... Wodzionka
jak jom zrobi moja żonka
Hmm... Wodzionka
to jest łosmy świata cud.

Leć do kuchnie i z bifyja gorczek weś,
puś kokotek, nalyj wody i na piec.
Potym wejrzi czy porządny łogiyń mosz,
no – to piyrwszo czynść warzynio znosz.
Tera nojważniejszy bydzie suchy chlyb,
zrob go w konski i do jakiś michy wciep.
Łobejrz czy w boncloku jakieś tuste mosz,
no – to drugo czynść warzynio znosz.

Hmm... Wodzionka
Suchy chlyb i wody szklonka
Hmm... Wodzionka
To najlepszo z wszystkich śląskich zup.
Hmm... Wodzionka
jak jom zrobi moja żonka
Hmm... Wodzionka
to jest łosmy świata cud.

Tera przidzie czosnek, łon tam musi być,
dodej magi, piepszu i posolić tysz.
Dźwigni dekel czy już woda dobro mosz,
no – to czecio czyńść warzynio znosz.
Jak zawrało, wszystko to zalywo sie,
dowej pozor na paluchy, niy sporz je.
Rykni z łokna bajtlom, że już łobiot mosz,
no – jak fajnie wonio, sukces mosz.

Hmm... Wodzionka
Suchy chlyb i wody szklonka
Hmm... Wodzionka
To najlepszo z wszystkich śląskich zup.
Hmm... Wodzionka
jak jom zrobi moja żonka
Hmm... Wodzionka
to jest łosmy świata cud.

Bogoc, czy biydok niy łopsze tymu sie,
Jak w siyni zacznie woniać, za łyżka kożdy rwie.
Niy ma taki siyły, by zaczimała cie,
za jedyn talyrz zupy, pozabijajom sie.

Wyboczcie ludkowie ale kończa to,
moja we szuflotce suchy chlebek mo.
Widza że już z gymby ślinka leci wom,
co – myślami ście z wodzionkom som!
Teraz jedna dobro rada dowom wom,
niy wierzycie, że inne dobre zupy som.
Przepis my wom dali, kozdy już go zno,
no – to teraz sie uwarzcie to.

Hmm... Wodzionka
Suchy chlyb i wody szklonka
Hmm... Wodzionka
To najlepszo z wszystkich śląskich zup.
Hmm... Wodzionka
jak jom zrobi moja żonka
Hmm... Wodzionka
to jest łosmy świata cud.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: przesadzili

Post autor: godzilla »

a tak na powaznie... co za problem uwierzyc w prawde panie pomorzak?

ja wierze ze to byl zamach lub cholerny burdel spowodowany przez tuskowych i innych....
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przesadzili

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:a tak na powaznie... co za problem uwierzyc w prawde panie pomorzak?

ja wierze ze to byl zamach lub cholerny burdel spowodowany przez tuskowych i innych....
to teraz to juz jest PRAWDA dla wszystkich czy tylko dla PRAWDZIWYCH POLAKOW :D

a tak na powaznie to ja uwazam ze przyczyn katastrofy lotniczej jest zazwyczaj wiecej a opowiesci o zamachu to granie trupami dla celow politycznych

jesli ktos chce szukac odpowiedzialnych w polityce to nikt z nich, wlacznie z kaczakiem nie ma prawa pokazywac palcem na innych :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: przesadzili

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: to teraz to juz jest PRAWDA dla wszystkich czy tylko dla PRAWDZIWYCH POLAKOW
nie wiem jak definiujesz "prawdziwych Polakow", czy juz Was wszystkich tak zaprogramowali ze musicie Polakow dzielic na prawdziwych i sztucznych...
mysle ze jesli to byl zamach to to byl zamach "na Polske" a nie na sztucznych czy prawdziwych....

jesli katastrofa spowodowana zostala "tylko przez burdel wywolany przez tuskowych lub Rosjan" to ktos powinien to uczciwie wyjasnic...

ja w cuda raczej nie wierze... i sam wiesz ze sprawa smierdzi teraz duzo bardziej niz smierdziala tydzien po katastrofie, temu chyba nie zaprzeczysz jako "prawdziwy Polak"?
pomorzak pisze:a tak na powaznie to ja uwazam ze przyczyn katastrofy lotniczej jest zazwyczaj wiecej a opowiesci o zamachu to granie trupami dla celow politycznych
kto wiecej gral na tych trupach i kto na nich wiecej ugral?
pomorzak pisze:jesli ktos chce szukac odpowiedzialnych w polityce to nikt z nich, wlacznie z kaczakiem nie ma prawa pokazywac palcem na innych :mrgreen:
a to niby dlaczego? czy nie mozna zadac pociagniecia do odpowiedzialnosci winnych zaniedban i ogolnego burdelu? a wczoraj to co sie stalo? nastepny wrak wyslali zeby przewozic ludzi...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: przesadzili

Post autor: godzilla »

Samoloty i plany B państwa polskiego rządzonego przez piłkarza i psychiatrę!
Warto czasami wrócić do trudnych pytań, które miały po kilka teoretycznych i politycznych odpowiedzi, a w efekcie nikt nic nie wiedział. Jesteśmy pół roku po katastrofie i tragedii smoleńskiej, mnożę określenia, ponieważ wymiar samego „wypadku”, to jest ledwie tło tragedii i katastrofy państwa polskiego, żyjącego na kredyt, dla mnie bez kredytu zaufania. Po pół roku mamy podsumowanie jak się patrzy, bilans powalający, wycieczka last minute. Rodziny ofiar pod opieką prezydentowej RP, koczowały pół dnia i nocy na witebskim lotnisku. Zajęły się rodzinami i PIERWSZĄ DAMĄ białoruscy dobrzy ludzie, którzy przynieśli kanapki z pasztetem i herbatę w termosie, darmowy catering. Pierwszy podstawiony samolot przez firmę opiekującą się rządowymi lotami zakaszlał w gaźnik. Podesłano drugi i już nawet nie poinformowano oficjalnie dlaczego nie wyleciał i co mu odpadło, przyjaciele białoruscy wydali komunikat, że się złom do lotu nie nadaje. Pytanie jak te dwie „maszyny” dotoczyły się do lotniska i przeżyły pozostaje Bogu ofiarować i dziękczynić już w bezpiecznej pieszej pielgrzymce do Częstochowy. W tej chwili i już po tym jak rodziny z prezydentową zwiezione Ikarusami, przekimały się nie wiem gdzie i mam nadzieję, że nie w młodzieżowym schronisku, czekają na do trzech razy sztukę. Tak z grubsza ma się organizacja lotów w państwie polskim, pół roku po katastrofie smoleńskiej. Ale nie ma na co patrzeć, bo w mediach mamy jednowierszowe informacje, co jest standardem gdy chodzi o funkcjonowanie państwa polskiego, mało to kogo obchodzi, ponieważ rządzi najwłaściwsza partia bez alternatywy. No i właśnie, w związku z tym, że rządzi najwłaściwsza partia i to wszędzie, praktycznie wszystkie dawne pytania, kto tu za co odpowiada można sobie darować. Fakt, że ponad setka polskich obywateli pół roku po tragedii na tej samej trasie przeżyła zawdzięczamy Bogu nie organizacji lotów. Rozumiem, że awaria może się zdarzyć, ale dwie awarie na 2 samoloty, to już nie są zbiegi okoliczności, to jest stan techniczny i mentalny państwa polskiego. Nie ma większego sensu pytać o odpowiedzialnych za bajzel, bo tych już znamy, to partia PO i prezydent PO, ale mimo wszystko zapytam, żeby się rozwiało parę pytań z przeszłości.

Zapytam po raz pierwszy. Pielgrzymka, podkreślam słowo, PIELGRZYMKA, zatem religijnie konotowane wydarzenie, chociaż wiem, że słownik dopuszcza laickość, została objęta patronatem PIERWSZEJ DAMY. Przed wylotem odbywało się jakieś tam głosowanie, czy zabrać NIE SWÓJ KRZYŻ na miejsce tragedii smoleńskiej, czyli odbył się proces rozstrzygający jeden z najgorętszych sporów politycznych ostatnich miesięcy. O czym to świadczy? Świadczy to o tym, że wyjazd miał charakter polityczny, nie cały oczywiście, ale poważny akcent polityczny miał. Jak wiemy lot skończył się ledwie co szczęśliwie, a powrót już jest prawdziwym splotem szczęśliwych okoliczności, w związku z tym drugie stare pytanie. Gdyby Pierwsza Dama, nie objęła patronatu nad lotem z akcentem politycznym, nie naraziłaby ponad setki ludzi na tragedię? Prawda? Można zadać analogiczne pytanie. Po co ona tam leciała? Po co cały ten przepych, ponad sto ludzi, mężów i żon polskiej elity? Pytanie jest analogiczne do pytania sprzed pół roku. Po co Kaczyński zabrał 100 ludzi i zabił ich dla politycznych akcentów? Różnica jest jedna, wtedy to DURNE pytanie było na topie, dziś pytań nikt nie zadaje.

Kolejne pytanie, które jest od razu odpowiedzią. Dlaczego nikt nie ma wątpliwości, że to MON ORGANIZOWAŁ TEN WYLOT, mimo, że kancelaria prezydenta zgłosiła Pierwszą Damę jako patrona lotu? Dlaczego nikt nie ma wątpliwości, że ten lot organizował MON, nie kancelaria prezydenta? Dlatego, że tak BYŁO ZAWSZE. Tak w Polsce było zawsze i nigdy nie było wątpliwości, że loty rządowe i prezydenckie nie organizuje Ryszard Kalisz, Mietek Wachowski, czy SłAwek Nowak, ale specpułk pod dowództwem MON. Tylko w jednym jedynym przypadku grona eksperckie i komisje rzuciły 1000 wątpliwości, kto odpowiada za organizację LOTU. Następne pytanie. Dlaczego minister obrony Bogdan Klich nie umożliwił, a co więcej odradził lądowanie na lotnisku w Smoleńsku? Jest do sprawdzenia, że odardził. Bogdan Klich odradził z POWODÓW TECHNICZNYCH. Dlaczego? Przecież jeszcze pół roku temu ten sam minister uważał, że wysłał prezydenta i 100 ludzi na bezpieczne lotnisko i gdyby tylko Kaczyński nie kazał zabić samolotu, mielibyśmy lądowanie jak w bajce.

Pytano też o plany B? Jaki był plan B, przy tego rodzaju imprezach? Proszę społeczeństwa oczywiście, że były plany B, a minister Klich aż kucał, gdy wrzucał do skrzynki, zastępcze zorganizowane przyjęcia samolotu w Witebsku, Mińsku i Moskwie. Czekał transport, ciepłe koce, funkcjonariusze BOR zabezpieczali i kontrwywiad osłaniał, w końcu człowiek NATO leciał na ziemie, które uważane są przez gospodarzy za wroga NATO. Poważnie wszystko było, wystarczyło, żeby Kaczyński nie upierał się na lądowanie w krzakach. Jeśli tak, to ja proszę społeczeństwa widzę ten plan B. Pierwsza Dama w planie B, spędziła pół dnia i nocy na białoruskim zydlu, wcinając białoruskie kanapki ze zwyczajną i popijając z termosu czaj. Taki był plan B. Taki plany B organizuje państwo polskie już nie jakimś tam obciachowym Kaczorom, ale SWOIM, swoim rodzinom ofiar, swojej Pierwszej Damie. I cisza! Nie ma żadnego skandalu, odstawiono kolejny tragikomiczny spektakl, pokazano stan organizacji 40 milionowego kraju po pół roku od największej tragedii, który jest dwa razy większym burdelem niż był.

Ten sam pajac psychiatra organizuje loty na zasadach ruskiej ruletki i jest nie do ruszenia. Polska Prezydentowa została potraktowana jak gosposia domowa, albo uczestniczka wycieczki last minute, organizowanej przez bankrutującą firmę. I cisza? Od rana, że Kaczyński był pod pałacem, od rana, że opozycja zagraża organizacji państwa, demokracji i kompromitacji w świecie.
Znamy już odpowiedzi na niegdysiejsze pytania. Lotów nigdy nie organizowały kancelarie kolejnych prezydentów, za loty zawsze odpowiadał MON i specpułk. Stan techniczny lotniska w Smoleńsku w ocenie ministra MON nie nadawał się do lądowania dla „cywilnych” rodzin ofiar katastrofy, chociaż według oceny tego samego ministra nadawał się dla samych ofiar, przedstawicieli władz państwa polskiego. Jak działa plan B, zastępcze lotniska, zastępcze samoloty, opieka nad I Damą, widzieliśmy na białoruskim lotnisku, to dno na poziomie wyjazdów na Węgry z kremem Nivea, albo ze skórą lisa do Berlina.

Na betonie gnije wrak, śledztwo oddane komercyjnej ruskiej firmie powiązanej z KGB. Do dziś motocykliści i inne wycieczki wyciągają z ziemi szczęki pasażerów. Nie ma raportów z wieży kontroli lotów, nie ma telefonu satelitarnego, nie ma borni funkcjonariuszy, nie ma raportów z sekcji zwłok. Nic się nie dzieje, nic się nie stało, pozamiatane. A ja będę gorszy od Kaczyńskiego, nie jakaś tam moralna odpowiedzialność, ale karna odpowiedzialność spoczywa co najmniej na psychiatrze Klichu, który już za Casę powinien siedzieć i jeśli nie za Smoleńsk, to za Smoleńsk II. Nie moralna, moralnie to jest dno, ale karna odpowiedzialność dla ignorantów, którzy swoją ignorancją zabili i ciągle jeszcze mogą zabijać. Więcej pytań nie mam, właściwie mam, ale nie che mi się ich zadawać, tym bardziej szukać w tym burdelu odpowiedzi. Nikogo to nie interesuje. Mamy już po inwigilacji dziennikarzy napakowanych dopalaczami, rozwijamy się coraz szybciej.
http://kontrowersje.net/tresc/samoloty_ ... psychiatre
ODPOWIEDZ