:-))

Śmiech to zdrowie.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

:-))

Post autor: bea_mezlot »

Zbylut
Posty: 82
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:38 pm

Re: :-))

Post autor: Zbylut »

marbert

Re: :-))

Post autor: marbert »

bea i zbylut, to co zamiesciliscie tutaj jest piekne.
dzieki wam za takie posty.
pozdrawiam was kochani, marbert.

ps.to jest naprawde fajne.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: :-))

Post autor: bea_mezlot »

zawsze milo sie oglada ten clip, warty przypomnienia

ODPOWIEDZ