przed weekendem

Śmiech to zdrowie.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

przed weekendem

Post autor: bea_mezlot »

ktos udzieli odpowiedzi jak to jest zrobione ? :)

pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przed weekendem

Post autor: pomorzak »

bea_mezlot pisze:ktos udzieli odpowiedzi jak to jest zrobione ? :)
To jest proste.
To jest tylko taki trik :lol:
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przed weekendem

Post autor: bea_mezlot »

pomorzak pisze: To jest tylko taki trik :lol:
dzieki za wyczerpujace omowienie zagadnienia ;)
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przed weekendem

Post autor: pomorzak »

bea_mezlot pisze: dzieki za wyczerpujace omowienie zagadnienia ;)
Nie ma sprawy.
Chetnie pomagam gdzie moge. ;)
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: przed weekendem

Post autor: tusku »

potwierdzam, to jest tylko taki trick telewizyjny... w normalnej sali na zywo nie da rady go zrobic... w momencie postawienia kadluba na stole widac male przejscie, ktore wychwycil i wzmocnil program kompresujacy ten filmik... ot, taki sobie ulamek sekundy gdy wszystkie piksele na ekranie zachowuja sie inaczej niz ulamek sekundy przedtem... a potem nastepuja kolejne triki, ciecia itp... nie ma ciaglego ujecia z jednej kamery przez caly pokaz...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przed weekendem

Post autor: bea_mezlot »

filmik jest z " america got talent" czy to fotomontaz?
a co powiecie panowie na to ?
cierpliwie ogladac do konca :)
http://video.google.com/videoplay?docid ... 8495753751
0209stefan

Re: przed weekendem

Post autor: 0209stefan »

Toż to szok!!!
choć przyznam że kupon materiału malutki
marbert

Re: przed weekendem

Post autor: marbert »

bea, nie potrafie ci odpowiedziec jak to zostalo zrobione, ale podsylam ci cos, co pozwoli ci pomoc w interpretacji tego telewizyjnego triku, bowiem sa tacy ludzie na naszym swiecie, gdzie(przez chorobe lub wypadek)egzystuja i sa tylko polowa czlowieka (znanego nam jako czlowieka"od stop do glow"), funkcjonujac w naszej rzeczywistosci i to bez telewizyjnych trikow.
oto ten przyklad z programu tv jerry springera:



a ten ponizszy przyklad jest tego dowodem na poslugiwanie sie ta opcja jeszcze duzo wczesniej niz ty to zobaczylas w amerykanskich talentach.



i to narazie tyle.
dalsze rozwazania pozostawiam tobie bea, bowiem zyjemy w takich czasach, ze deformacje ludzkiego ciala staja sie norma w robieniu kasy i to nawet tu na tym forum.
(deformacje psychiczne, mniej fotogieniczne z udzialem kilku czlonkow tego nowego forum, tez zaczynaja stawac sie norma, czyli niczym nowym dla starej administracji, ktora swoim zwyczajem uzywa perfum niskiej jakosci, zamiast lizolu w celu dokladnej dezaktywacji zapachu nabijajacego licznik ogloszen!chej!!!)
co do szczegulow to moze nastepnym razem.
a teraz pozdrawiam ciebie i nie tylko ciebie, marbert.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przed weekendem

Post autor: bea_mezlot »

marbert przyjmijmy ,ze masz racje odnosnie trickow gdzie wykorzystywane sa zdeformowane ciala do robienia takich trikow a przez to kasy ,co dla mnie jest po prostu niesmaczne

o springerze , nawet szkoda zajac miejsce na serwerze zeby sie na jego temat wypowiedziec n/c

za to nie odpowiedziales albo nie dopatrzyles sie triku z chusteczka
wiem , wiem byles zaabsorbowany wdziekami ursuli :lol: i nie zwrociles uwagi jak ona to robi

a tu david blaine , ten nie wykorzystuje nieszczescia ludzkiego tylko swoje umiejetnosci

pozdrawiam

bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przed weekendem

Post autor: bea_mezlot »

dla marberta i innych

pomyslcie sobie o osobie znanej

http://en.akinator.com

i sprobujcie magii
ODPOWIEDZ